Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 11

  • 37 714
  • 756
# 405
До колкото знам единствената разлика между 2Д и 4Д е в това, че на 4Д се вижда в реално време, а не с няколко минутно закъснение както на 2Д- та значи това не е кой знае каква разлика между двата апарата и не се гледа по различен начин...леля ти или която роднина беше или нещо се е объркала или са я гледали по специфичен начин....вс. съществува някаква теория,че прегледа на 4Д е вреден, но аз не бих била спокойна без него и мисля, че ще се обвинявам много ,ако не отида и после има проблем
Виж целия пост
# 406
3D ехографът генерира триизмерен компютърен образ, а 4D прави това в реално време.
Виж целия пост
# 407
4D апрата също показва движението с известно закъснение. Освен това всички апартаи по принцип са 3д, т.е. вижда се движението в реално време. 4Д е по скоро жаргон, койот е възникнал и с него се назовава жълтеникавото глиненоподобно изображение на бебето. А на ФМ се гледа на мноооооого добър апарат, на койото има и 3д и 4д (така наречените). Но това 4Д май за нищо не служи, освен за фотосесия  Laughing  Освен това не знам на какъв принцип действа, но ми се струва, че апарата си доизмисля и доизгражда голяма част от изображението  Thinking малко ми е странно.
Виж целия пост
# 408
В ужас съм .. в 6та седмица съм,преди малко правихме секс и видях,че имам кръв на т.хартия.Изплашена съм,четох сега,че може да е признак за синдрома на Даун  cry cry не мога да спра да плача,първа бременност ми е и умирам от страх.Моля ви,успокойте ме cry
Виж целия пост
# 409
В ужас съм .. в 6та седмица съм,преди малко правихме секс и видях,че имам кръв на т.хартия.Изплашена съм,четох сега,че може да е признак за синдрома на Даун  cry cry не мога да спра да плача,първа бременност ми е и умирам от страх.Моля ви,успокойте ме cry

Недей да се притесняваш предварително, отиди утре сутрин на лекар да те прегледат...може и да се наложи малко лекарства да приемаш, което не означава непременно Даун. Колкото си повече напрегната, толкова повече можеш да навредиш на бебето, помисли за него...

Всичко ще е наред  Hug не се плаши  Hug Hug Hug накрая ще имаш едно пухкаво и сладко бебче.

П.С Аз докато ми установят, че наистина съм бременна, се бях притеснила дали не е извънматочна, казвам го за да те успокоя малко, че не всичко е толкова лошо, колкото ние си мислим.
Виж целия пост
# 410
В ужас съм .. в 6та седмица съм,преди малко правихме секс и видях,че имам кръв на т.хартия.Изплашена съм,четох сега,че може да е признак за синдрома на Даун  cry cry не мога да спра да плача,първа бременност ми е и умирам от страх.Моля ви,успокойте ме cry
за съжаление това може да е спонтанен аборт също така, но за даун за пръв път чувам, а като знам колко жени(дори и аз ) сме имали зацапване(но не кръв)- може просто плодът да не се е закрепил добре и да направиш спонтанен аборт, отиди на лекар
Виж целия пост
# 411
В ужас съм .. в 6та седмица съм,преди малко правихме секс и видях,че имам кръв на т.хартия.Изплашена съм,четох сега,че може да е признак за синдрома на Даун  cry cry не мога да спра да плача,първа бременност ми е и умирам от страх.Моля ви,успокойте ме cry
за съжаление това може да е спонтанен аборт също така, но за даун за пръв път чувам, а като знам колко жени(дори и аз ) сме имали зацапване(но не кръв)- може просто плодът да не се е закрепил добре и да направиш спонтанен аборт, отиди на лекар

Не е задължително да направи спонтанен аборт, и аз имах зацапване, но при своевременно реагиране от моя страна, отидох на лекар, приеха ме в болница и всичко е ок накрая...Не отричам и този изход, но не е задължително така да стане. Защо трябва да се притеснява и тормози предварително.
Виж целия пост
# 412
 no no no Не ,не ,не,как аборт???Напълно здрава съм,пия Фол. к-на и съм си накупувала разни витамини.Възможно ли е причината за тази кръв(като тъмно розово петно) да е спонтанен аборт?Не съм имала нито болки,нито някакво неразположение.
Виж целия пост
# 413
no no no Не ,не ,не,как аборт???Напълно здрава съм,пия Фол. к-на и съм си накупувала разни витамини.Възможно ли е причината за тази кръв(като тъмно розово петно) да е спонтанен аборт?Не съм имала нито болки,нито някакво неразположение.
зацапване и кръв са две различни неща- имам успешна бременност, която започна със зацапване и неуспешна-аборта си започна с кръв, различна от зацапване- повтаряше се переодично , макар и по малко в началото си беше кръв, а не розово петно. Аз имах др. предвид като написах аборт, понеже ставаше дума за Даун, няма значение- не искам да ужасявам и отчайвам никого.
И едно последно уточнение- не е нужно да имаш болки или да си болна причините за аборт са доста повече, но се надявам да не ги разбереш. За сега се успокой и особенно, ако кръсвтта не се появи отново мисля, че няма да имаш никакви основания за притеснение. Съжалявам още веднъж за уплахата, която предизвиках- просто констатирах. Hug
Виж целия пост
# 414
no no no Не ,не ,не,как аборт???Напълно здрава съм,пия Фол. к-на и съм си накупувала разни витамини.Възможно ли е причината за тази кръв(като тъмно розово петно) да е спонтанен аборт?Не съм имала нито болки,нито някакво неразположение.
зацапване и кръв са две различни неща- имам успешна бременност, която започна със зацапване и неуспешна-аборта си започна с кръв, различна от зацапване- повтаряше се переодично , макар и по малко в началото си беше кръв, а не розово петно. Аз имах др. предвид като написах аборт, понеже ставаше дума за Даун, няма значение- не искам да ужасявам и отчайвам никого.
И едно последно уточнение- не е нужно да имаш болки или да си болна причините за аборт са доста повече, но се надявам да не ги разбереш. За сега се успокой и особенно, ако кръсвтта не се появи отново мисля, че няма да имаш никакви основания за притеснение. Съжалявам още веднъж за уплахата, която предизвиках- просто констатирах. Hug

 Peace и при мен се получи същото с няколко години разлика и само веднъж беше аборта /спонтанен/  Напълно подкрепям мнението на gundie от зацапване и кръв има разлика, при мен зацапването беше по скоро кафеникаво /ръждиво/ и не обилно, докато при аборта си беше все едно нормална менструация.
Виж целия пост
# 415
Благодаря за  Hug gundie,подейства ми добре.И все пак не спирам да проверявам дали имам кръв по бельото,през 30 секунди буквално.
Виж целия пост
# 416
Благодаря за  Hug gundie,подейства ми добре.И все пак не спирам да проверявам дали имам кръв по бельото,през 30 секунди буквално.
въпреки,че никак не съм суеверна- моооооля те мисли положително, повярвай ми много добре знам колко е лошо да отиваш в тоалетната и да те е страх да си събуеш гащите, но също така мога да ти кажа,че когато направих спонтанен аборт няколко дни преди това усещах,че нещо не е наред и въпреки че нищо не ме болеше и се чувствах добре постоянно повтарях на мъжът ми,че сякаш не съм бременна- мисли положително и се успокой и всичко ще е наред. Отиди на лекар за да си спокойна Hug Hug Hug(ето за още успокоение)
Виж целия пост
# 417
Много ти благодаря,ще разделя прегръдките ти с мъжа ми,и той милия място не може да си намери.Благодаря !!!  Hug

 no появи се отново това зацапване.
Виж целия пост
# 418
Много ли е зацапването - и кръв ли е? Аз на твое място бих започнала да пия но шпа 3 пъти по 2. опитай да си спокойна знам, че е трудно.
Виж целия пост
# 419
Розово е Animal Pigкато цвета на лицето на това прасе,не като контурите.Като количество,доколкото мога да преценя е като начало на цикъл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия