Рейки-тема № 4 за всички - начинаещи, напреднали, интересуващи се

  • 165 261
  • 864
# 285
Вокси, миличък, пак ли пи от огнената вода на закуска   bouquet  bouquet

твърдо не на алкохола! Naughty
Виж целия пост
# 286
Здравейте, един въпрос и от мен. Simple Smile
Ще почиствам жилището ни с рейки. Мога ли да чистя стаите в разбъркан ред т.е. да не е в посока на часовниковата стрелка например?   bouquet
Виж целия пост
# 287
Здравейте, един въпрос и от мен. Simple Smile
Ще почиствам жилището ни с рейки. Мога ли да чистя стаите в разбъркан ред т.е. да не е в посока на часовниковата стрелка например?   bouquet
според мен може и всичките едновременно, вместо една по една.
Виж целия пост
# 288
И още един въпрос от мен

Дъщеря ми я "урочасват" много често.Как мога да я предпазя(защитя) от това с помоща на рейки?За себе си знам,но как да го направя за друг човек?
Виж целия пост
# 289
С коя степен си?
Има една техника, за която трябва втора  Simple Smile
Ако има желаещи, ще споделя  Peace
Виж целия пост
# 290
С първа съм ,но до края на септември ще завърша второ ниво.
Бих желала да науча твоят начин и да го използвам за целта.
Виж целия пост
# 291
Писка Лиска, аз не съм чувала да има специален ред за чистене на стаи. Може някоя да се налага да я чистиш повече от другите Wink но ако е просто профилактично - присъединявам се към Вокс, че всички могат да се чистят едновременно

Ди, аз чакам да чуя техниката Hug

Имам проблем на работа - за последния месец и половина вече три документа се губят, съответно обвиняват мен без да имам грам вина Tired от много години работя в тази фирма и за първи път се случва така накуп да се губят неща. Това дали означава, че трябва да си сменя работата /защото много се ядосвам и мисля да напусна/, или просто енергетиката ми е паднала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 292
Или просто някой ги "губи" и прави необходимото ти да имаш пръст в това в очите, на когото е необходимо. Аз съм последният човек, който ще те подкокоросва към подозрителност, но бих махнала мистиката и бих се огледала практично около себе си.  Hug
Виж целия пост
# 293
Сега си проверих в записките от втора степен - техниката е за изчистване на страх  Embarassed  
Аз влизам много рядко в темата и мисля, че не е случайно, че точно сега съм я отворила и съм се присетила за тази техника  Wink
Тя е съвсем лесна - заставаш зад човека и изписваш 321..21..21 поне 10 минути.
А като бонус за мен - реших да си повторя всички упражнения от втора степен. В момента имам малко неразположение  и явно съм имала нужда точно от някое от тях  Simple Smile
Виж целия пост
# 294
Само не разбрах изписването - 321..21..21 или 321 321 321
Виж целия пост
# 295
Само веднъж е 321 после е 21...21..21 Peace
В същност после като се замислих, ако целта е да предпазим някого, достатъчно е всеки ден преди излизане да си го "нарисуваме" с 21  Flutter
Виж целия пост
# 296
Минавам да се похваля -  загубения документ се намери Crazy Hug бях му направила Рейки, но твърде не се надявах Rolling Eyes не че не вярвам, но явно понякога въпреки енергията, нещата не се намират.
Аз за защита ползвам само 1, не 21
Виж целия пост
# 297
А дали 321...21...21 не е просто цифров код, който означава нещо друго?
Срещал съм Рейки учители, които не желаят да назовават публично символите, защото са "свещени"  Grinning и вместо това, когато обясняват една техника използват цифри, за да заместят символите.
Така Символът на силата е с код 1, Символът на емоционалното, хармонията и баланса е 2; Символът за разстояние е 3, а Символът на Майстора е 4.
По този начин техниката за "изчистване на страхове от човека" вместо да се рисуват цифри на гърба му, се изписва HШЗШН, СХК, ЧКР...ЧКР...ЧКР (321...21...21..) и това вече има резон. Струва ми се, че точно за това става дума.  Peace
Виж целия пост
# 298
Разбира се, че се изписват символите, не цифри.
На мен лично ми е по-лесно да използвам цифрите /в случая както Ди обяснява/, вместо буквите
Виж целия пост
# 299
Аз лично предпочитам да изписвам символите и наум да изричам тяхната мантра.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия