Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-21

  • 51 694
  • 732
# 570
И ДСК София все още няма.
Виж целия пост
# 571
Благодаря, момичета за инфото Hug
От последната си работа имам бележка за доходите, но ще ходя да се регистрирам в БТ и дали ще има проблем от там да направят копие и да ми върнат оригинала, за да не се заминавам отново с бившата си шефка?
Виж целия пост
# 572
Еххх чета и се размечтах , защо не ги направят справките за детските он-лайн , както НОИ направиха за болничните и майчинството- 1 ден преди да ги преведат излизат в он-лайн справката кога ще е превода Heart Eyes
По темата-  в Пловдив няма нищо още
Виж целия пост
# 573
И ДСК София все още няма.
и ОББ София,Изгрев-няма,но щом са почнали преводите най-късно до 3 дена ще ни огрее
Виж целия пост
# 574
Момичета, имате ли представа какви документи трябва да представя за подновяване на детските? През изминалата година работих на 2ве места, а сега съм безработна. В смисъл с бележката за приходите какво се случва?

Преди малко бях в социалните да подам документи за новата година.
Аз също през изминалата година работих на две места и бях на борсата.
Иска се, заповед за напускане от старата ти работа, в твоя случай от двете ти работи, бележки за доходите от двете ти работи и ако има суми на обезщетения при напускане да са вписани и те, ако няма да пише изрично че няма.
Удостоверение от Бюрото по труда, това което са ти дали там когато си се зпаисала, го преснимай.
Ако в момента работиш, трудов договр от настоящата ти работа.
Бележка от лекаря за имунизациите на децата.

Това е. Успех!
Виж целия пост
# 575
някъде случайно да са почнали да дават детски?
Виж целия пост
# 576
Някой да има инфо за Шумен?
Аз съм с е-банкиране и  проверявам постоянно - ШУМЕН банка ОББ - няма за сега
Виж целия пост
# 577
някъде случайно да са почнали да дават детски?
Добре де,на последната страница само за това се пише,изброено е къде са преведени детските,не прочете ли?
Виж целия пост
# 578
някъде случайно да са почнали да дават детски?


 По-нагоре пише --------Инфо от СП- Русе - постъпили са пари в сметката им, в момента ги обработват, по картите ще са или в късния следобед или утре.
Виж целия пост
# 579
за инвестбанк варна имали някои информация
Виж целия пост
# 580
ей да ви кажа много се дразня напоследък - някой знае ли за ..., има ли преведини в ...
Що не четете бе хора? newsm78 Тя тема се пълни с такива въпроси ( да се извиня, че и аз спамя сега).
Аз лично чета къде са превели, следя си една майка от Бургас Инвестбанк. Та като каже тя че има и имам и аз.
Пък ако случайно проверя и има, пиша.
Айде без лоши чуства, дано днес вземем всички Hug
Виж целия пост
# 581
Бургас Инвестбанк,току що постъпиха по сметката ми,детски и чл.8.
Виж целия пост
# 582
Някой да има инфо за Шумен?
Аз съм с е-банкиране и  проверявам постоянно - ШУМЕН банка ОББ - няма за сега
Мерси
Виж целия пост
# 583
някой да знае нещо за сливен          
Виж целия пост
# 584
До алекс 101 Хасково ако знае дали има превод да пише
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия