Пролетно слънце грее, АВГУСТинче навън лудее...-тема №26

  • 28 130
  • 732
# 195
Мариелка,ако е само носа,може да са ти казали Allium Cepa 9.То е за хрема,синузит и т.н.Давала съм,но съвкупно с други неща и не мога да изкажа ясно изразено мнение.Но във форуми тогава четох,че други са доволни.

Момичета, влизам само още да ви кажа, че се организира благотворително снимане в България за Вики. Който има желание да помогне Simple Smile
Повече информация може да видите на страницата на фейсбук http://www.facebook.com/pages/Da-pomognem-na-Viki/13322603674281 … if_t=fbpage_admin
За София ще бъде уточнено скоро, ще бъде излъчено и по ТВ в петък. Ще ви дам повече информация, ако желаете Simple Smile
Ето и сайта на Вики http://gallery.help-viki.info/, където се продават снимки Simple Smile

Трейси, радвам се, че и ти следиш тази кампания.  Hug Hug Hug

Подкрепям и съжалявам,че в Бургас няма подобна организация.
Виж целия пост
# 196
Е, Мариелка, много неприятно, дано да се разминете само с хрема и бързо да му минава на малкия сладур. Hug Можеш да почнеш да му даваш Инфлуцид 3 пъти на ден по едно хапченце, Дария я пресече веднага като беше тръгнала да се разболява.

Фликси, ааа, вече не спи до късно, до 8.30-9.00 най-много, най-странното е че колкото по-късно я сложа да си легне, толкова по-рано става. Преди седмица бяхме на гости и я сложих в 23.00 часа и ми се кукна в 7.30 на другия ден ooooh!, аз отначало помислих че не съм видяла добре часовника Laughing, но я скастрих да си ляга веднага пак и си спах до 9, тя незнам дали е спала през това време. Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 197
Намерих името на лекарството: Цинабсин. Моля ако някой го е давал да сподели мнение.   bouquet
 
Буболече, ще попитам и за това, което ти си казала. Не съм давала и него.  Hug

Гануше, и за Инфлуцида чувам добри отзиви. Аз му давам Изопринозин, не знам дали са сходни. След малко ще звънна на лекарката и ще я питам.  Hug

Фликс  Hug

Виж целия пост
# 198
Марилече, бързо да се оправя малкия сладурко!

Ние също сме болни - менкаме си някакви вирусчета и вече и аз полудях - то гърло ли не ме боля, нос ли не ми тече. И всички тия екстри след последната ваксина на малкия - явно ходенето до поликниниката не ми понася...

За непреброилите се все още - днес до полунощ можете да го направите - после ще трябва с преброителите да си общувате Wink

Целувки и до скоро, че ламята-хала ей сега ще вземе да се събуди...
Виж целия пост
# 199
Ехо и от нас. Simple Smile Аз да си похваля лапето.  Grinning Откакто сме тук Андреа има още по-голям прогрес с говоренето.  bowuu Как бързо схваща и запомня това дете, не е истина!  Shocked За 2 дни толкова думички научи, колкото до онзи ден учеше сигурно за месец, много е забавна и сякаш наистина идването тук винаги й се отразява мнооого положително.  Heart Eyes Между другото и Андреа тези дни ходи по 2 часа без количка. Според мен хубавото, топло и слънчево време си оказва влияние, предразполага ги - както и при възрастните. Simple Smile

Всички болни - малки и големи - бързо, ама бързо да се оправят! И Хубава вечер! Hug

Виж целия пост
# 200
Намерих името на лекарството: Цинабсин. Моля ако някой го е давал да сподели мнение.   bouquet
 
Буболече, ще попитам и за това, което ти си казала. Не съм давала и него.  Hug

Гануше, и за Инфлуцида чувам добри отзиви. Аз му давам Изопринозин, не знам дали са сходни. След малко ще звънна на лекарката и ще я питам.  Hug

Фликс  Hug


Виж целия пост
# 201
Здравейте мили мами.Току що се регистрирах в сайта.Ако направя някоя грешка моля да ме извините.
Виж целия пост
# 202
Здравейте мили мами.Току що се регистрирах в сайта.Ако направя някоя грешка моля да ме извините.
Здравей, добре дошла. Кажи нещо за себе си. Тук може да се чувстваш като у дома си. Малко виртуален , но много топъл!
Виж целия пост
# 203
Привет!
Мноооооооооо гаден тоя вятър. Уж топло, пък духа студено. Даже като беше -7, -9 не ми беше така гадно. Може би тогава с бях насторила за студно, пък сега за топло, но както и да е.

За разходките с количка или без гледам си говорите. Ако ви кажа, че ние не бяхме излизали от преди Коледа с количка. Всичко е въпрос на навик. Тедо свикна и си ходи по 2 часа без проблем, даже в студовете така ми беше по-лесно и да го извеждам, че като се движи постоянно и не е устил грам студа. Днес обаче бързах и го сложих в количката, е не ми беше кеф нито на мен, нито на него.

Янче, браво на Анди. Имаме си вече и Бърборанче във форума  Grinning

Всички болни да се стягат и да оздравяват. Ааааааааааа, какви са тез - по никое време болни!

mariellka, нали още се кърмим и преди няколко седмици ми беше много зле синузита. Да не разправям какви неща наизлязоха като се отпуши, но с Цинабсин и мед в носа се оправих, та не мога да ти кажа кое точно ми помогна. Има още няколко хомеопатични от тази серия, едното от тях също ползвам и съм доволна и от него.А тя bojkova е споменала точно за ИНфлуцид става въпос НО... от както разбрах, че OSCILLOCOCCINUM е с потенция 200, т.е. никак не безобидно, а не го пише в листовката не бих пробвала на своя глава каквото и да е хомеопатично на детенце. А за Allium Cepa 9 сега се сетих, че съм чувала добри отзиви.
Виж целия пост
# 204
bojkova    welcome
Мариелка това лекарство не съм го чувала newsm78 Цитросепт ,обаче съм давала на Вики,но не видях особен ефект.Малко горчи и тя трудно го пиеше.Инфлуцита е хубав,аз съм давала и на Ники  Peace Искренно се моля бързо да се оправяте  newsm17
Прекъсвам,че Нико се е намокрил  ooooh!
Джема надявам се да се включиш и да кажеш как си Hug
Виж целия пост
# 205
Янче, браво на Анди. Имаме си вече и Бърборанче във форума  Grinning

Вече? Хи-хи. Mr. Green  Hug Иначе за ходенето според мен освен до навик е и до издържливост. Всички дечица са си много различнички. Simple Smile

Божкова, привет и добре си дошла сред нас!   bouquet
Виж целия пост
# 206
Мариелка,ако е само носа,може да са ти казали Allium Cepa 9.То е за хрема,синузит и т.н.Давала съм,но съвкупно с други неща и не мога да изкажа ясно изразено мнение.Но във форуми тогава четох,че други са доволни.

Момичета, влизам само още да ви кажа, че се организира благотворително снимане в България за Вики. Който има желание да помогне Simple Smile
Повече информация може да видите на страницата на фейсбук http://www.facebook.com/pages/Da-pomognem-na-Viki/13322603674281 … if_t=fbpage_admin
За София ще бъде уточнено скоро, ще бъде излъчено и по ТВ в петък. Ще ви дам повече информация, ако желаете Simple Smile
Ето и сайта на Вики http://gallery.help-viki.info/, където се продават снимки Simple Smile

Трейси, радвам се, че и ти следиш тази кампания.  Hug Hug Hug
Подкрепям и съжалявам,че в Бургас няма подобна организация.

Дю, следя я, даже организирам снимане в Прага. Ако има желаещи от вас  Laughing Laughing Sunglasses Wink

Фликс, и всички желаещи, ето повече информация кога и къде ще има снимане. Има и в Бургас.


Велико Търново

Заповядайте на 12 и 13 февруари (събота и неделя), в детски парти център"Ягодов сладкиш" (гр. В. Търново)! Фотограф и организатор - Елица Гунчева!
Нейни кадри можете да разгледате на адрес: http://www.flickr.com/photos/mauglibagira/5380954180/
Предварително записване на е-мейл: elitza_71@abv.bg или на телефон: 0887400149
Цени:
20 лв за 5 кадъра до 2 лица
30 лв за 5 кадъра до 4 лица


Пловдив (в студио)

В Пловдив на 12 и 13 февруари от 9 до 18:30 часа за каузата в студиото си ще снима Галина Тошева. Нейни кадри можете да разгледате на адрес:  www.galinatosheva.com
Предварително записване на телефон 0879466015, e-mail: info@galinatosheva.com
Адрес на студиото: жк. Тракия, бл. 171, вх.3, партер

Пловдив (на открито)


Ирена Казакова ще снима благотворително в Пловдив на 12 февруари 2011 г., в Градската градина от 11 ч. до 14 ч.
Предварително записване на 0888 913440
нейни снимки можете да видите тук - http://www.flickr.com/photos/50524251@N07/

Шумен

За фотосесия гр. Шумен може да се обърнете към Диана Кралева, нейни снимки можете да видите на адрес: http://kraleva.blogspot.com/.
Записване по предварителна уговорка на тел. 0895458252

Кърджали

Фотосесията в гр. Кърджали ще се проведе в събота, 12.02.2010 г., след предварителна договорка с Галина на тел. 0885643207.
Нейни работи може да видите на http://www.galinaphotography.com/ или на фен страницита и http://www.facebook.com/pages/Galina-Photography/116789248339850

Варна (на открито, събота)
На 12 февруари 2011 г. (събота)  в Морската градина ще снима Милена Великова.
За връзка с нея: mimchence@yahoo.com, GSM: 0898 315999
Можете да видите снимки на Милена Великова тук-  http://www.flickr.com/photos/32320374@N08/
Цената за 5 кадъра е 30лв, а за 10 - 40лв.

Варна (на открито, неделя)

На 13 февруари 2011 г. (неделя) на открито в Морската градина или на закрито ще снима Мариана Димитрова
За връзка с Мариана Димитрова 0884226169, diemma@abv.bg
Тук можете да видите нейни снимки:
http://www.flickr.com/photos/di_em_ma/

Цената на 5 снимки (на файл) е 30лв, на 10 снимки е 40лв.

Варна (студио)

На 13-ти февруари 2011 г. в студио на ул. "Братя Миладинови" 28 ще снима Биляна Гецова.
За връзка с Биляна Гецова 0899807352 archstudio.bg@gmail.com
Тук можете да видите нейни снимки - www.namalena.com
Цената на 5 снимки (на файл) е 30лв, на 10 снимки е 40лв.

Бургас

В гр. Бургас ще снимат Ани Доникян и Росица Цонева.
Предварително записване на е-mail: rtsoneva@planiks.com
Мястото ще бъде допълнително уточнено.


София (студио)

На 13-ти февруари 2011 г., в своето студио благотворително ще снима Калина Арсова.
За записване-0889 913 003
Нейни снимки можете да видите тук: http://www.flickr.com/photos/kalina_me_snima/

Цената на 5 снимки (на файл) е 30лв, на 10 снимки е 40лв.

София (студио)

На 13ти февруари в студио на адрес Цар Иван Асен 2, № 85 от 10:30 до 17ч. благотворително ще снимат:
Надя Джамбазова - http://www.flickr.com/photos/mucuna/
Цветелина Фридман -
Луиза Слокоски - http://www.flickr.com/photos/13672334@N03/sets/72157623676062772/
Линда Александрийска -
Милена Коцева - http://www.flickr.com/photos/ribkabananka/sets/72157623676818562/
Цената на 5 снимки (на файл) е 30лв, на 10 снимки е 40лв.


София (студио)

На 12 и 13 -ти февруари ще снима Елена Гледачева
За контакти: скайп - eli_mishe или на egledacheva@yahoo.com за да уточним час
Ето и нейни работи:http://www.flickr.com/photos/32927416@N02/

Цената на 5 снимки (на файл) е 30лв, на 10 снимки е 40лв.


Асеновград

На 13 февруари(неделя) в гр. Асеновград ще снима Елена Карагьозова
Адрес на студиото: гр.Асеновград, Бул."Цар Иван Асен II" №127 партер
мобилен телефон 0887 550 148
скайп eli_karagozova
имейл eli_karagyozova@abv.bg
сайт www.elena-karagyozova.com

Ако има желаещи, моля свържете се със съответните фотографи.
Ще е хубаво, ако успеят да се съберат парите Simple Smile

После ще ви чета Simple Smile

Виж целия пост
# 207
Здравейте, милички!  Grinning

Аз днес си легнах със София следобяд и съм заспала даже преди нея. Голям сън, голямо нещо ...

София също много ходи пеша, аз бях споменавала. И ние отдавна не сме ползвали количката. Ходи си по два часа без проблем, в началото искаше от време на време да я гушкам, но аз я забаламосвах с нещо и тя забравяше, сега вече дори и не иска. Хваща ме за ръчичка и тръгва, но започна да ми прави и номера. Както е добричка и си върви мирно и кротко, изведнъж решава я да нагази в локвата, я в калта, или пък да тръгне наляво, а не надясно и всякакви ей такива... И съответно като не я огрее, започват едни сръдни, едно реване, тръшкане по земята, направо ме подлудява понаякога. В началото много й се впрягах, но сега свикнах сякаш. Дано отминва този период, защото си искам пак доброто и разбрано детенце. Обаче голям инат започна да проявява и не знам какво ще се правим ... Thinking

Мариелче, жалко че Алексче пак е болничък.  Sad  Hug Дано леко да го изкара и бързо да оздравява!  Hug

Гануше, голяма скица е тая Дарито...   hahaha Представям си я как ходи и си го повтаря това "пъдне"...  Joy  Joy

Буболече, и Преслава си я представям как вдига краче да миете дупето.  hahaha  hahaha На мене пък София нали ми е вече много тежка и за да не я вдигам всеки път (аз така й мия дупето сутрин и след всяко акане на гърне на мивката), я научих да кляка направо долу и аз си я мия. Много ми е смешна как се завърта и кляка, а Преслава пък вдига краче...  hahaha  hahaha

Божкова, добре дошла и от мен!  Hug Кажи нещо повече за себе си.

Бърби, браво на Андичка за бърборенето, няма на кой да се метне ...  Laughing Истинска дъщеря на майка си!  Laughing
На мене досега не ми се е случвало да ми изтича сесията на 30мин., но всъщност не знам дали съм писала толкова много.

Ра ив, права си, днес и аз не останах очарована от вятъра, ама пак изкарахме два часа навън.

Лека вечер на всички и от мен!  Hug
Виж целия пост
# 208
Мен ме няма, няма, пък кат ме удари музата за писане  Grinning

Направо ме разбивате с вашите бръмбарчета, кое си дава дупето, кое крачето  Grinning

Хари, по повод това че не даваме това и онова на дечицата моя син ме подреди де и вчера и днес  Shocked Вчера го бях оставила на една приятелка да се разхождат из парка и го намирам вир вода, шляпал из всички локви и изял един пакет пуканки  Shocked Викам му хайде кажи й "Чао" и да си ходим и той ми маха на мен за чао. Та така 3 пъти ме изпраща да си ходя до като се приберем. Днес отидохме до офиса, там му угаждаха, заключва, отключва едни шкафове, бърника напред назад и пак същата история на тръгване - кажи "Чао", тръска ми глава че не иска и ми маха на мен. Аууууууууу не ма щат вече  Joy Така че вземи отпусни юздите, до като не те изгонят и теб  Joy Joy Joy Това в кръга на майтапа де  Wink
Виж целия пост
# 209
фликсче ето ти атопичен дерматит http://prikachi.com/images/157/2896157M.jpg
и уртикария http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.framar.bg/img_tool … TTfe0AcGH4Qar2ZQ_
дано ти помогне малко повече тая информация
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия