Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 13-та тема

  • 133 407
  • 740
# 255
ПЕПИНКА  пак надмина себе си мила само където са за тъжни поводи тези красоти. Tired
 KrIvOnDeLa  много ти е хубава питката браво на тебе!  Hug

 tzarina  и твоето "охлювче" е страхотно  Hug

Аз да ви покажа питките които правя напоследък вместо хляб
ХЛЕБНИ ПИТКИ




ПУХКАВИ ПИТКИ



Виж целия пост
# 256
Стаси,много хубава питка сърчице за празника,браво! Peace
Илианче-какъв чудесен тутманик,с мнооого плънка,супер! Crazy
Царина му хвана края на месенето и сега от хубава по-хубава питка представя Party!
KrIvOnDeLa,комплименти,питката ти е много сполучлива! Peace
Пепика,вложила си наистинамного любов за тези страхотни печива, spoko
ЗИЧЕ,ех,че пухкави питки при теб,особено първите като едни селски самунчета,иде ми да си чупна крайче...! Hug

Аз ще се включа с тутманик без втасване ,всички знаете - по рецепта на Аелис,жива и здрава да е,че я сподели с нас  bouquet  bouquet!



Виж целия пост
# 257
еликсир  ехаааа колко хубав е станалл  тутманика Hug Hug И каква хубава тава имаш от къде си я купи ??? Аз търся в Пловдив няма такива никъде  Tired
Виж целия пост
# 258
И каква хубава тава имаш от къде си я купи ??? Аз търся в Пловдив няма такива никъде  Tired[/b][/color]

Аз в София търся ,но уви.Чакам и аз да разбера от къде е .
Елексирче накрая ни купуваш със Зиче по една тава ,а ние пращаме пощ.запис. Joy

Виж целия пост
# 259
Зичка,верно хубав стана,не мога да си изкривя душата Blush.Тавата я снимах,за да се види колко се е показал над нея.Размерът й е 28 см. диаметър,висока е към 7-8 см.Купих я от магазин за домашни потреби.Няма начин и в Пловдив в такъв магазин,ако продават емайлирани тави,да нямат и този размер,а той е много подходящ,защото хем е висока тавата,хем не става малка питката.Имам и тава Ф 30,но тя ми идва големичка,чак такива големи питки не правя.   bouquet

Трикси,нямате грижи,само ми пишете момичета,ако не намерите,ще отида да ви взема от същия магазин.Дори и да нямат в момента ще поръчам и като ги взема ще ви ги изпратя.   bouquet Hug Аз съм от Варна,дори и да пиша от къде е не знам ще ви върши ли работа.Пишете адресите,ще пратя! Hug
Виж целия пост
# 260
Еликсир , и тук да кажа - тутманикът ти е станал страхотен  bouquet!И моята тава е същата, само цветът е различен Wink.

Пропуснах сутринта да си покажа месеницата, ето я :

Месеница без мляко

Виж целия пост
# 261
Елексирче, я кажи кое е магазинчето, че и на мен ми трябва една такава тавица Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Ах, какви сте лошиииии Whistling Що показвате такива вкусни и апетитни неща. Аз съм яко контузена с лявата ръка и не мога да меся, а така ми се прихапва нещо месенко Laughing
Виж целия пост
# 263
ЕЛЕКСИРЧЕ пак ще потърся и ако не намеря ще ти пиша да ми пратиш аз първо ще ти пратя паричките за тавата и колета  Peace Утре ще пообиколя пак да потърся дано намеря  Peace
АЕЛИС пак ни изкушаваш с твоите месеници   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 264
Малко бързо питане, че ако и Мариетка се включи, ще е още по-добре Hug

Колко ли брашно отива за това оформяне? Понеже мисле да правя пита с тестото на Макс мама с едно втасване, но мисля, че трябва да увелича дозата за това сплитане newsm78
Иначе нямам нищо ново за показване - зарибих се по хлябовете на Зиче и пека само тях във фурната. Онзи ден обаче трябваше да изляза спешни и префасонирах рецептата и опеках на бързата програма в машината. Получи се пак Crazy
Виж целия пост
# 265
Доника, обикновено питките ми са от 700 - 800 гр брашно. Би трябвало да ти стигне - то всичко си зависи всъщност от големината на тавата, в която ще печеш...
Виж целия пост
# 266
Зиче, виж тук
 http://www.kuproemail.com/links/?view=catalog
 Има и тави с капак ,високи по 12-13 см и не са скъпи. Друго , за което се сещам е брациговския завод за емайлирани тенджери .Сигурно и там ще има дълбоки тави.
Виж целия пост
# 267
Доника, обикновено питките ми са от 700 - 800 гр брашно. Би трябвало да ти стигне - то всичко си зависи всъщност от големината на тавата, в която ще печеш...
  bouquet
Принципно ползвам тенджера под налягане. Имам и специална тава за питки, но тя е за по-голямо количество - над кило.
Виж целия пост
# 268
Аз не можах да излезна че гадно времето и малкия е в къщи та не мога да мръдна  за тава ...
bilqna_69  много хубави тави има останаха ми очите в тях.... Благодаря ти  Hug
ДОНИКА всички хлябове стават и в машината да се пекат само намаляш пропорцията и готово  Hug Ама хубави са нали моите не могат да се наядат на хляб  Mr. Green Mr. Green Когато го изкарам топъл единият си отива на секундата ей така с чубрица  Mr. Green Mr. Green
Сега сме на питки за сандвичи да си правят  Flutter Crazy
Виж целия пост
# 269
Зиче,за кой хляб става дума че пак съм проспала нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия