Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да направя завъртяни неща като тези на майка ми Цоцоланка?
Как да направя питка с кашкавал по начина на Стаси?
Кое брашно е най-подходящо за снежнобели питки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да направя завъртяни неща като тези на майка ми Цоцоланка?
За да създадете завъртяни неща като тези на майка си Цоцоланка, използвайте следната техника: разделете тестото на топки, разточете ги, намажете с масло и навийте. След това оформете като охлюв и поставете в тава за печене. Тази техника ще ви помогне да направите красиви и вкусни завъртяни сладкиши, подобни на тези на майка ви Цоцоланка.
-
Как да направя питка с кашкавал по начина на Стаси?
-
Кое брашно е най-подходящо за снежнобели питки?
-
Какви са някои често срещани проблеми, с които хората се сблъскват при месене на тесто за хляб и питки?
-
Какви са някои препоръки за успешно месене на тесто за хляб?






!


.Тавата я снимах,за да се види колко се е показал над нея.Размерът й е 28 см. диаметър,висока е към 7-8 см.Купих я от магазин за домашни потреби.Няма начин и в Пловдив в такъв магазин,ако продават емайлирани тави,да нямат и този размер,а той е много подходящ,защото хем е висока тавата,хем не става малка питката.Имам и тава Ф 30,но тя ми идва големичка,чак такива големи питки не правя.
.
Що показвате такива вкусни и апетитни неща. Аз съм яко контузена с лявата ръка и не мога да меся, а така ми се прихапва нещо месенко 