СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
# 360
Валка, как мина прегледът?
chocomoco, дано е само период, че наистина е много неприятно.
Анита, как е Алекс?

А да ви питам има друго такова дете като моето, дето почти постоянно ходи на пръсти? Като го скастря започва да стъпва на цяло краче, но след малко като се залиса, пак става балерина Crazy Започвам да се притеснявам вече...
Виж целия пост
# 361
[
Анита, как е Алекс?

А да ви питам има друго такова дете като моето, дето почти постоянно ходи на пръсти? Като го скастря започва да стъпва на цяло краче, но след малко като се залиса, пак става балерина Crazy Започвам да се притеснявам вече...
Вече и  аз не знам как е.Уж е по-добре,не е вдигал Т,но преди малко ми каза,че пак го боли едното ухо. Tired
За ходенето на пръсти-Алекс ходеше така до 1г6м и после започна да стъпва нормално. Peace
Виж целия пост
# 362
Чокомоко и при нас положението от 2 дена е така. Баща й я слага да спи, а като се събуди започва да скимти и спира само в моите ръце. Ок съм само ако не е преди да съм заспала Tired

И моята девойка е балерина. Че и вдига другия до главата си ако се опре на мебел. Не я мисля  Laughing

Весита, поздравления и за двете неща. Да ти е по- светло и леко.

Виж целия пост
# 363
Соник,и Дани е балеринка,споко hahaha
Чокомоко,Дани е така от около 2 седмици,но аз си мисля че при нас е от зъбите..
Виж целия пост
# 364
Здравейте!
Веси,  Hug, много пъти ми е минавало през ума, но въпросът е, че аз трябва да остана от външната страна на вратата и затова все съм се отказвала, за да не причинявам на детето смяна и на жилището и липсата на бащата. А и с едно майчинство на квартира - просто не я виждам как ще стане newsm78. Сега вече нещата се нормализираха, явно промяната на живота ни се отрази много и на двамата. Но когато това решение ти е минало веднъж през ума, вече нещата не са същите Tired!
Валери никога не е спал цяла вечер, нито го е приспивал някой освен мен (единични са случаите през нощта баща му да го е приспивал). Някак си съм се примирила, че сигурно дълго време ще е така още, затова и не бих се навила на второ дете скоро време, докато сме като скачени съдове все още!
За стъпването на пръсти - някъде бях чела, че е въобще не е притеснително, а и доста деца съм чувала, че така стъпват, а голямо дете не съм виждала на пръсти. Ники1, определено си имате талант вкъщи Laughing.
Диети никога не съм можела да спазвам, то ми и личи. Преди цигарите спасяваха положението! Но сега ooooh!! Нооооо няма да допра до тях! Все ще вляза в някаква що годе форма. При мен положението не е толкова трагично, но просто около кръста съм много отпусната и всяка дреха ми стои трагично! #Crazy
Виж целия пост
# 365
Добро утро!



Честито на всички,които празнуват днес!!(Тодоровден)  bouquet
Виж целия пост
# 366
Аз вчера почти бях събрала чантите. И аз съмт ази, която трябва да се изнесе с децата, но няма да ме спре. Дори и минималното майчинство, което взимам Crossing Arms Няма си съсипя живота заради децата Naughty те ще си имат свой после и хич няма ги е грижа майка им как се е жертвала да имат баща. За сега ми мина, но е втори път и третия няма да се замисля. Ще си направя списък с важните неща, че да мога бързо да мятам по чантите Crossing Arms
Та така. Днес мисля да разходя диваците по слънчице, току виж спрели да кашлят Crazy
Виж целия пост
# 367
Днес малкото буболече има имен ден  Flutter
Да почерпя  Mr. Green

Виж целия пост
# 368
Добро утро мацки!
Бебешондел празнувате ли? Да расте здрава и засмяна Теа ..Честито и на другите празнуващи...
За разделите - незнам...Сложна тема... Thinking
Търся частна ДГ за Кати...вече й е време да я пускам...Другата седмица...ще посетя няколко..пък да видим...Вече и двете май сме готови да не сме по цял ден заедно Wink

Виж целия пост
# 369
Добро утро и от мен!

Хубавата новина от вчерашният преглед е, че Алекс няма проблем с трета сливица, но аз имам полипи, които явно изведнъж нарастнаха и се налага възможно най-скоро да ги оперирам, че не мога да дишам и вече няколко нощи спя само по 3-4 часа и изпидирах бате да спи с децата.
Днес и на сбор щяхме да ходим, ама вчера забелязахме, че новата ни кола има проблем със спирачките и сега е на сервиза. Ама аз и без тва не съм за пред хора, че приличам на зомби от недоспиване Tired
Цветке, в теб не се съмнявам, че не цепиш басмата на никой. Аз и минималното майчинство не взимам, та ще си налягам парцалите. Ако имах добри доходи и собствено жилище хич и нямаше да ми трябва мъж...

ЧИД на малката Тея!  bouquet
Виж целия пост
# 370
Честит Имен Ден на малката Тея, с пожелание всичко лошо да остане зад гърба й!!! Hug
Виж целия пост
# 371
Ако имах добри доходи и собствено жилище хич и нямаше да ми трябва мъж...
Абе аз имам и двете, ама винаги съм взимала трудно такива решения. Rolling Eyes
Ако ви кажа основно какво ме спира, ще ми се смеете, ама... Не искам да оставам с едно дете, а не искам децата ми да са от различни бащи. Смотана работа... Crazy

Бебешондел, да ти е жива и здрава Тея!
Емир, успех в търсенето Hug Дано да харесате някоя градина и двете Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Честит имен ден на Тея Hug Hug
Виж целия пост
# 373
Здравейте, ЧИД и от нас за малката Тея и на всички други именници! Да са живи и здрави!
Ние преди малко заспахме, от рано сутрин бяхме в парка, следобед пак ще излизаме, Ана Мария е много щастлива като излизаме и едвам я прибирам вкъщи като стане време за ядене или спане Crazy
Веси, трудно решение си взела, но щом нещата не вървят няма какво да се чуди човек  Rolling Eyes И аз съм на мнение, че по-добре сам и спокоен, отколкото с някой, който ти съсипва нервите...
И искам и да питам нещо, как общуват децата ви с други деца? Ана Мария е много срамежлива, личи й, че иска да играе с децата, но само ги гледа от далече, а когато някое от тях я доближава съвсем се затваря и бяга от него. Освен това ако случайно някое дете я блъска или удря започва веднага да реве и идва при мен  Rolling Eyes Не знам какво да направя, за да не я е страх от другите деца, да смее да играе с тях и да се защитава  newsm78
Виж целия пост
# 374
Добър ден!
Честит имен ден на Теа!Да е жива и здрава,да радва всички около нея! Heart Eyes
Соник,наистина ми е смешно hahaha(да не се обидиш) Grinning
Покахонтас,Дани само за около 5-10минути да се заиграе с други деца,после си хваща пътя и ходи,ходи,ходи Grinning,не се и обръща като го викам,луда ме прави Crazy
Еми,кво става бе,какви са тези драстични мерки с градината?Бабата ли има пръст в тази работа? Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия