Започвам да се притеснявам вече...
Започвам да се притеснявам вече...


, много пъти ми е минавало през ума, но въпросът е, че аз трябва да остана от външната страна на вратата и затова все съм се отказвала, за да не причинявам на детето смяна и на жилището и липсата на бащата. А и с едно майчинство на квартира - просто не я виждам как ще стане
. Сега вече нещата се нормализираха, явно промяната на живота ни се отрази много и на двамата. Но когато това решение ти е минало веднъж през ума, вече нещата не са същите
!
! Нооооо няма да допра до тях! Все ще вляза в някаква що годе форма. При мен положението не е толкова трагично, но просто около кръста съм много отпусната и всяка дреха ми стои трагично!

Няма си съсипя живота заради децата
те ще си имат свой после и хич няма ги е грижа майка им как се е жертвала да имат баща. За сега ми мина, но е втори път и третия няма да се замисля. Ще си направя списък с важните неща, че да мога бързо да мятам по чантите 


Дано да харесате някоя градина и двете

(да не се обидиш) 
,не се и обръща като го викам,луда ме прави 
Препоръчани теми