Покажи ми красота.....отново!

  • 78 025
  • 821
# 360
Здравейте, много ми е приятно в тази тема!
Виж целия пост
# 361
една от най-популярните тибетски мантри:

Виж целия пост
# 362
Много красота има в тази песен.

Виж целия пост
# 363
Великолепно...

Виж целия пост
# 364



Виж целия пост
# 365

Цял ден го слушах. Прекрасно изпълнение.
Виж целия пост
# 366

Цял ден го слушах. Прекрасно изпълнение.
Да, наистина е страхотно.

Малко от личния архив (Метеора):

Виж целия пост
# 367

Наистина великолепно.
Благодаря!
Виж целия пост
# 368


Ето и от мен две мои снимки от Св. св. Константин и Елена!
Виж целия пост
# 369

         Любима,красива песен...
Виж целия пост
# 370
Наистина великолепно.
Благодаря!
Моля.   bouquet

Малки, но красиви.  Heart Eyes




Виж целия пост
# 371

Цялата опера е великолепна Simple Smile
Виж целия пост
# 372
http://www.dnes.bg/slideshow.php?id=3290&page=9  Heart Eyes
Виж целия пост
# 373
В най-любимия ми град, на най-любимата ми сцена, една от най-любимите ми български песни, изпята по толкова красив начин!



Почти го докарах до рев..... Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 374


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия