С какво почиствате лицето си

  • 58 677
  • 386
# 210
И аз предимно с ръце, понякога ползвам една гъбичка която ми подариха от Avon - малка синичка, много сладка /не ми се рови за снимки така че се надявам да се сещате за коя гооворя / Wink
Виж целия пост
# 211
Понякога почиствам само с вода и пръскам с термална, друг път с гела на Eucerin Dermo Purifyer. Като съм вкъщи не слагам тоник и крем след това, чат пат използвам нощен, а с дневния съм само, когато ще се гримирам, или планирам излизане. Против съм постоянното мазане с тоник и крем.
Виж целия пост
# 212

Аз ползвам това и съм много доволна. Измивам целия грим с него включително и вечерен и не люти на лицето. Кожата ми е смесена и понякога леко се опъва, но с крема след това решавам проблема.
Виж целия пост
# 213
Някой има ли отзиви за ето този гел
http://www.iwostin.bg/rozwiazania_iwostin/sensitia/sensitia-zel- … ia-hypoalergiczny

Намерих го намален в една аптека и му се чудя, не съм ползвала нищо на тази марка до сега  Confused
Виж целия пост
# 214
Сутрешно миене -  нежно и леко, колкото да премахне себума, насъбрал се през нощта:

Вечерно миене - измива целия грим, плюс усеща се как почиства порите, но, факт - малко стяга кожата:

Завършвам почистването с мицеларната вода. Изплозвам я за да доизмия остатъците от грима на околочния контур, както и да доизчистя порите.
Виж целия пост
# 215
Може ли да ми препоръчате нещо за смесена кожа, което да почисти добре лицето, да го изсуши, да стесни порите и да премахне грима и изобщо има ли нещо такова? Laughing
Виж целия пост
# 216

Ууу, искам я и аз с такава помпичка! Някой виждал ли е тук?
Виж целия пост
# 217
Напоследък така : и
Виж целия пост
# 218
Аз вече за 7-ми път си правя почистване с масла (зехтин и авокадо). Кожата ми е смесена и въпреки че бях скептична  и мислех,че ще ми се омазни допътлнително, останах очарована от кадифения резултат  Heart Eyes Няма го изсушаването и "излъсканата" кожа, както ми се получаваше с водноактивиращите се продукти.
Виж целия пост
# 219
Момичета, @Harukaze, @Hellinger, в големите аптеки имат и с помпичката. Определено по-икономично е с нея, а и по-хигиенично като че ли. Питайте в аптеките. Моята миц. вода бяха в Ремедиум на Шишман бяха донесли от стаята им (като склад, явно), иначе на рафта не бяха изложили!
Виж целия пост
# 220
Hellinger, тази с помпичката я има във аптеки Ремедиум, миналата седмица минах през трите на Графа и си беше по рафтовете Peace На друго място не съм я виждала честно казано..
Виж целия пост
# 221
Пух, мерси - ще потърся из Пловдив, ако няма никъде - от София  Hug

Ето от мен за почистващите гелове Nuxe Reve de Miel:
http://maquilab.blogspot.com/2012/08/nuxe-reve-de-miel-facial-cleansing-gel.html
Виж целия пост
# 222
Минавам да споделя едно неприятно откритие за въпросната помпичка - капачето й не е част от помпата, а е само вмъкнато в едно жлебче и се вади супер лесно. Открих го по неприятния начин - бях я хванала за капачката и я разнасях към другата стая, когато бутилката ми се изплъзна от пръстите и тупна на плочките. В началото мислех, че се е отчупила подвижната част, понеже ми беше останала в ръцете, но се оказа, че си е така по начало. Пъхнах я обратно и все едно нищо не й се е случвало.
Резултатът за чисто новата бутилка обаче е пукнато и течащо дъно. В момента съм я обърнала по капак и се чудя как да я прелея в друго шише, без да изгубя от съдържанието и от качествата й..
Виж целия пост
# 223
Виж целия пост
# 224
Минавам да споделя едно неприятно откритие за въпросната помпичка - капачето й не е част от помпата, а е само вмъкнато в едно жлебче и се вади супер лесно. Открих го по неприятния начин - бях я хванала за капачката и я разнасях към другата стая, когато бутилката ми се изплъзна от пръстите и тупна на плочките. В началото мислех, че се е отчупила подвижната част, понеже ми беше останала в ръцете, но се оказа, че си е така по начало. Пъхнах я обратно и все едно нищо не й се е случвало.
Резултатът за чисто новата бутилка обаче е пукнато и течащо дъно. В момента съм я обърнала по капак и се чудя как да я прелея в друго шише, без да изгубя от съдържанието и от качествата й..

излей я в чист голям съд, като купа и от него в шише  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия