.Дамян беше така миналата седмица , от време на време беше отпаднал , имаше разстройство и повърна 2 пъти, нямаше температура , но почти нищо не е ял цяла седмица.Педиатърката ни изписа лекарства за разстройство , но след като не мина на 3 ден , реших да се допитам и до второ мнение и заведохме малкия на частен кабинет при друг лекар. Оказа се че има инфекция на гърлото , която е преминала в стомахчето му. Сложи му инжекция и след няколко часа детето се оправи, сега яде като ламя
.
Ние с Боян не сме се карали скоро, даже почти не се караме, за да се отрази по някакъв начин и на децата...Гледаме да обръщаме еднакво внимание и на двамата. Наско по принцип е по-тих и обича да си играе сам, по-емоционален е...Оф, не знам
Чудя се какво му е...Дано да е нещо временно и да не е болен...
, докато се разпиша, и си се отчела.
...

Бетунга,вчера ме накара да се ухиля така, както не го бях правила от много време насам, обаче днес ме върна в тотално противоположната посока...




Ели е права, тази мъка трябва да се изплаче.
Препоръчани теми