КГБ = Клуб на Готините Баби - 108

  • 54 027
  • 750
# 195

 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ!
Вместо пожелания и аз ще ви пусна стихотворение:(днес сме много поетично настроени!)


Жена съм...
Възродена пролет.
Възкръсвам като феникс всеки път.
Като бръшлян съм.
Жилава... отровна...
А корените ми и камъни рушат.

Не коленича в бури.
Тичам в урагани.
И не изгарям лесно в пепелище.
Разчупвам с пръсти въглени.
Нанасям рани.
Но топля и като разпалено огнище.

И отразявам.
Като огледало.
Но не блестя със отразена светлина.
Не плача никога.
Дори не съжалявам.
Лекувам болки, страх и слепота.

Когато трябва
съм сурова зима...
На всекиго отдавам нужна дан.
Пренасям през пространства
времена незрими.
Но за безпътните не съм крайпътен хан.

Посрещам изгревите...
... служа за опора.
За всеки мъж проронвам по сълза.
Но не за всеки
ще отроня втора,
ако не е прозрял, че съм Жена.

Погребвам спомените
... с тихичко опело...
Живот изтръгвам даже от смъртта.
Не съм Адам -
върхът на сътвореното,

но съм Началото и Краят на света!


ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК НА КРАСИ! ДА Е МНОГО ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА!


Виж целия пост
# 196
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
МНОГО УСМИВКИ И ДЪЖД ОТ ПОДАРЪЦИ,ЦВЕТЯ И ВЪЛНУВАЩИ ЖЕСТОВЕ НА ВНИМАНИЕ!


АРИТА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!


Страхотни стихотворения днес  поднесохте. А беше време, когато много ги четях.
Виж целия пост
# 197
Честит празник и от мене.
Толкова хубави пожелания и стихотворения сте сложили, че ми остава само да пожелая здраве и разбирателство на всички.
Арита, честит рожден ден на дъщерята с пожелания за здраве и сбъднати мечти.   bouquet

Виж целия пост
# 198
 Heart EyesHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes Скъпи Шпунц, Добиту, Здравче - Мравче, Didia, Carolinе, Мими, Meri, Янче_то, rimar, Aisha, благодаря ви за пожеланията за двойния ни празник! Шпунц е права - преди 33 години получих  подарък -най- скъпият за цял живот, най-съпото  ми, моето дете! Но най -скъпи са ми също мами, чието име поднови дъщеря ми, внучката ми, която поднови името на  сестра ми, сестра ми,  съпругът ми, не подреждам по силата на обич, всеки е по своему най-най-най!Както при всички нас!
Да са ни живи и здрави тези, който са преди нас, тези, които са с нас и онези, които идват след нас! Това е най-голямото ни богатство!
И ние, да им се радваме!!!
Виж целия пост
# 199
За нашето здраве


Лаптопи в къщи



http://www.youtube.com/watch?v=jbV5dGvJWyo&feature=channel
Виж целия пост
# 200
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ !
Макар и отиващ си вече,но да ви пожелая много щастие и любов.
Изкарах празника страхотно.Наиграх се и сега краката ми бъхтат ooooh!.Начесах си крастата,както се казва.
Арита,Честит двоен празник на Краси!

Лека и приятна вечер!
Виж целия пост
# 201
Малко носталгично и анонимно:
С кое име да те назова-
трепет, търсен в сивия ден,
новолуние, прилив, причастие,
спомен, дълго стаяван във мен,
нещо ново,неизживяно, несрещано,
светъл лъч във беззвездно небе?
Топъл дъх във смразяваща зима,
смях в устата на малко дете,
глътка въздух във водната бездна,
ласка на търсеща мъжка ръка,
желание, страст или сбъдна надежда!?!
По - добре грях?  Ала не празнота!
Фуриииии, Hug, благодаря и на теб, и на всички за поленията към двойния  празник на Краси!
А разбрах, че имала и имен ден, но аз още като се роди й нарекох Кръстовден за имен ден, защото слива два празника в един - и рожден ден, и 8 март!
За всички вас, девойки  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 202
Честит 8-ми март! Бъдете живи и здрави, много щастливи и усмихнати!

Виж целия пост
# 203
Диди, Светле, благодаря за поздравите.
Да ви се връщат и на вас. И се разписвайте от време на време, не ни забравяйте.
Към Всички - имам проблем и молба.
От вчера БТВ на живо не може да се гледа на комп. Иначе си влизам навсякъде, гледам си Ви бокс, Ютуб, НОва тв без проблеми. Не моа да разбера сайта на БТВ ли нещо не е наред или проблема е при мене.
Та ако може да пробвате как е при вас и да ми пишете.
Виж целия пост
# 204
Не знам компа ли ми прави мизерии или е от Интернет-а, но от няколко дена се изнервих! Mr. Green
Някои страници от темата изобщо не ми се отварят! #2gunfire
Затова, за да не пропусна някой празнуващ, който е на тези страници дето не ми се отварят, няма да ви изброявам! Демек, по технически причини! Joy

На всички, които са имали повод да празнуват именни и рожденни дни, желая много здраве, много любов, много успехи и много късмет! Heart Eyes
Наздраве! cheers

Майче, днес имах работа в центъра на града ни и влязох в Райфайзенбанк, вземах си листовка на "детски депозит" и там видях две сладки дечица, момченце и момиченце.
Момченцето дето е голям сладур, ами е и голям пич с ризка и пуловер на ромбоиди!
Това ли е твоето внуче Криско?
А госпожичката е с фибичка, с диадема и с много сладки чорапогащи на сърчица!
Ако това е нашият Криско, значи съм го видяла, защото рекламата по ТВ-то не съм я уцелила!
hahaha

Л   Е   К   А      Н   О   Щ !

Виж целия пост
# 205
.
Към Всички - имам проблем и молба.
От вчера БТВ на живо не може да се гледа на комп. Иначе си влизам навсякъде, гледам си Ви бокс, Ютуб, НОва тв без проблеми. Не моа да разбера сайта на БТВ ли нещо не е наред или проблема е при мене.
Та ако може да пробвате как е при вас и да ми пишете.


Като вляза в сайта излиза колона като форум и там и други пишат, че нещо не е в ред или им забива по сто пъти. Виж дали пишат нещо във Фейсбука.
Виж целия пост
# 206
Добър вечер, добър вечер и лека нощ!  Heart Eyes

Обаждам ви се покъсни доби, но се прибрахме късно, че след работа ходихме на гости.
Днес много поетично и уютно в темичката ни. Стихове - кой от кой по-хубав и пълнещ сърцето. Благодаря ви момичета!

Не бих могла да се обърна към всички писали днес, но се радвам, че са се разписали и дано по-често е така.

Аритка, да ти е жива и здрава Краси. Да бъде винага Жена обичаща, обичана, създаваща и раздаваща топлина.




Олче, честит празник и на теб. Бъди щастлива със семейството си!

Поздрав за лека нощ момичета.

http://www.youtube.com/watch?v=Q8e9A1uXnns
Виж целия пост
# 207
Римар, ясна е работата, благодаря.
Утре ще ги тормозя по тел. даси оправят сайта за да ги гледаме.
Танита, рекламата с внучето на Мая излиза и тук - на главната страница на форума.
Ани се прибра преди малко със 1 шарен зюмбюл за мама.
Имало много желаещи на мейкинг-зоната в заведението. Та праливи прически и грим да разкрасят клиентите.
Лека нощ на заспиващите.
Виж целия пост
# 208
Много много ви обичам всички.
Благодаря че сте се сетили за мен,макар и да липсвам по месец.Но приятелите са това- да бъдат винаги до теб.
За рождения си ден наистина получих най - големия си подарък да видя Кали като булка.
То нали нашето гардже е най хубаво и на мен ми се стори най красивата, макар че е малко нестандартна булка.
Диска със снимките е у нас, но трябва да ги кача и ще показвам. Все още съм уморена и от път (900 км) и от емоции, ама пък хубави.
Всичкото е хубаво ама много далеч бе.
Виж целия пост
# 209

Добрютро!





Деска, много се радвам за красивите емоции, които си изживяла. Желая на скъпата ти дъщеричка Кали много, много радости, дълъг и щастлив семеен живот и много дечица за радост у дома.









Момичета, да ви е лек днешния ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия