Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 043
  • 733
# 495



                   ios , това е другата ми любима песен на Леонард Коен ...


                  http://www.vbox7.com/play:48285018&al=1&vid=1291903       

                    http://www.youtube.com/watch?v=aSa3h7lLfzQ   

                Сара , втория клип е за теб ...Не само песента е невероятна , погледнете внимателно снимките и посланието на клипа -  много пъти съм плакала на тази песен...
Виж целия пост
# 496

 Отвеждай ме към своята красота в танца ни под пламнала музика на цигулка,
превеждай ме през хаоса и ще намирам уют,
пренасяй ме като маслинова клонка и бъди гълъбът, упътващ към дома,
танцувай с мен до изтляването на любовта.
Танцувай с мен до изтляването на любовта.

Позволявай ми да съзерцавам красотата ти, когато сме само двама,
да чувствам движенията ти - сякаш се пренасяме във Вавилон,
плавно ми показвай единственото, чиито граници познавам,
танцувай с мен до изтляването на любовта.
Танцувай с мен до изтляването на любовта.

Танцувай с мен към венчанието и винаги - да танцуваме,
бъди нежна, нека танцът бъде безбрежен,
и двамата сме подвластни на любовта и сме над световете й,
танцувай с мен до изтляването на любовта.
Танцувай с мен до изтляването на любовта.

Отвеждай ме в танца ни към децата, които мечтаят своето раждане,
нека преминаваме през преградите, които целувките ни ще надживяват,
издигай подслон, макар всяка материя да е разнищвана,
танцувай с мен до изтляването на любовта.

Отвеждай ме към своята красота в танца ни под пламнала музика на цигулка,
превеждай ме през хаоса и ще намирам уют,
докосвай ме с ръката си - топлота,
танцувай с мен до изтляването на любовта.
Танцувай с мен до изтляването на любовта
Виж целия пост
# 497

Добро утро момичета. Снощи бая сте постояли.
nelka123 с тази песен направо ми скъса сърцето.
Какво е животът - един танц. В началото младост, в края старост.
Докато го изтанцуваме и той отлетя.
Сега сме по средата на танца.....
Виж целия пост
# 498
Добро утро и от мен

Виж целия пост
# 499
Виж целия пост
# 500

Да започнем с хубави снимки.
Виж целия пост
# 501

Мале ле, слънцето изгря с тази усмивка.
Виж целия пост
# 502

Малко за повдигане.
Виж целия пост
# 503

За всички мацки!
Виж целия пост
# 504
Виж целия пост
# 505
Виж целия пост
# 506
http://www.youtube.com/watch?v=AmgCVBPNBy0 ново трейлърче дами
Виж целия пост
# 507
Не е ново - от снощи е, но благодаря.
Виж целия пост
# 508
Привет! Hug
Мноооооооооооого сте писали #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 509
http://www.youtube.com/user/tiigar4ii?feature=mhum
Ново клипче от мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия