helenblondy
, какъв страх си преживяла не е истина. Овладяхте ли температурата?
, какъв страх си преживяла не е истина. Овладяхте ли температурата?

Моите и двамата всеки път вдигат такива температури и честно казано вече съм попретръпнала, но аз си знам какво ми е пак като видя термометъра ... Поли последно миналата събота следобед се събуди с над 39,8,в неделя си я вдига пак до 39,5, но за 2 дни се оправи(само заради ей тази работа добре, че не дойдохме на Априлци
Пак имахме късмет, че се намери анестезиолог, приспаха го за малко и го зашиха. Голям ужас изживяхме докато мине всичко, но слава богу сега е ОК... 
Изобщо не личи да има някакъв проблем - сериозен, съсредоточен, подреждаше пъзел, общуваше с майка си...
и пак се замислям, как в БГ нямаме никакви специалисти, не специалисти, никакви обучени хора...гледах клипчета с едно момиче от САЩ на 18 години - аутист, но изглеждаше супер нормална...та тя каза, че първата дума е казала на 6-7 години и си спомняше много добре за това. Обожавала да я люлеят (както говорят за аутистите - въртят се сами, стереотипни двжения и т.н.) - и като ходила в центъра за аутисти я залюлявали супер силно и когато тя изпадала в супер екстаз от люлеенетео, те спирали люлката и я карали да казва: Common, common - и най-накрая тя го закала, само и само да я залюлеят : ) И съм запомнила, че мацката обясняваше, че първата дума при аутистите има домино ефект, всичко някак си се отприщва, че те разбират, че чрез думи могат да бъда разбрани, но е много трудно да се каже първата дума...При Сашко това вече е постигнато, стискам палци...Айде че трябв да се спи, все пак : ) Целувки, момичета! : )
Пак аз 
Пак аз 
. Освен Верчо да влезе и да даде повечко инфо за любопитните.
!!!! Ама и майка му не пада по-долу, той няма да се метне на гората я.
Само да споделя че сега събота и неделя ходих на поход до Райското пръскало и до връх Ботев ей невероятна природа имаме голяма красота
ето тук малко снимки от там на който му се гледа 
...аз си стоя кротко и гледам да не си го отнеса
че май е яхнал метлата
Емма - на майка не й ги показах аз книжките, а сестра ми и племенниците. Как да реагира, разплакала се
Но пък ми дава увереност, че някой ден и аз ще бъда така, след второто : ) Лека!
Честито Анели! Да ви е жива и здрава малката Надежда и да расте много, много обичана!
Препоръчани теми