Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 42 575
  • 714
# 60
И аз при вас.  Hug да кажа, че със закупен ваучер за хотел в Сандански (ВИП Оферта) можах да запазя места за уикенда за ... 28-29.05!  Shocked Joy Смяяяях, толкова дълго планувана почивка не съм имала.  hahaha
Виж целия пост
# 61
Мислех, че фотоепилацията на мишници няма да падне под 10 лв., но съм грешала Simple Smile http://myoffer.bg/
Виж целия пост
# 62
И аз се записвам в новата тема ! мНого добре оформена!   bouquet
Харесаха ми офертите за хотела във Велинград, но малко далечко май ми идва като разстояние, а и за Велико Търново го харесах, но не може да е събота и неделя... нямам възможност засега през седмицата...  Tired
Виж целия пост
# 63
Здравейте, някой има ли отзиви за тази оферта за кавитация Simple Smile http://bg.kolektiva.net/sofia/closed/kavitacija-na-zona-po-izbor … ovka-s-power.html
Виж целия пост
# 64
Цитат
аз обаче не разбрах за големите пици на Мама Мия само определен вид ли са или важи за всичко големи пици  newsm78

Аз изтълкувах, че може да са от всички пици, но поръчката да е за 2 еднакви. Не знам дали съм права  newsm78.

Да трябва да са от един и същи вид за един ваучер. Копирам текста от офертата  Peace

- Направете своя избор от нашето МЕНЮ - http://www.mammamia.bg/bg/food/8-Класическа%20Пица.html
- Пиците от един ваучер трябва да бъдат от един и същ вид
- Закупен ваучер не важи за консумация във верига пицарии Mаmmа Mia
- Заявки се приемат от 11:30 до 22:30 часа
- Доставката включва целия периметър, който е посочен на картата. Различното оцветяване е с цел,разграничаване на отделните квартали
- Закупен ваучер се заявява на телефон: 0700 1 33 44
- Разпечатването на ваучерите е задължително както и предаването им при доставка


Лошото на този сайт е че няма минали оферти (не успях да ги намеря) и трябваше да се ровя в тема 5, за да видя условията  Weary
Виж целия пост
# 65
zvanche - оформлението е бонбон - БРАВО   bouquet

само ще си позволя да отбележа, че прегледах предишната тема и не открих тези сайтове във новата. ако решиш можеш да ги добавиш.
http://www.deals.bg/
http://www.kiwi.bg/
http://pestia.com/
http://888.bg/
http://ofertite.bg/
http://deal.bazar.bg/
http://eha.bg/
http://sdelkite.bg/
http://www.graboclone.com/
http://www.samosega.bg/
http://grupo.bg
http://www.sdelkatadnes.com/


На останалите пристрастени - приятно ваучерствуване Simple Smile

Аз лично си взех ваучера за сушито на Флоримонт, защото мойто мъж проверил, че там било хубаво и от месеци иска да го пробваме. Как ми дойде точно на време тази оферта Simple Smile
Виж целия пост
# 66
Мислех, че фотоепилацията на мишници няма да падне под 10 лв., но съм грешала Simple Smile http://myoffer.bg/
Не пише с какъв апарат работят, иначе наистина е без пари и бих искала да отида. Ако някой е ходил да сподели  Peace
Виж целия пост
# 67
Някой взе ли си ваучер за Велинград http://grabo.bg/3-noshtuvki-sas-zakuski-za-dvama-vav-velingrad-plius-spa-0ztq45m ?
По точно ме интересува дали някой си е направил резервация, дали само от мен искат резервация по и-мейл?
Виж целия пост
# 68


...
 Скоро имаше още един сет на Кабуки в Групово май - съжалявам, че не поръчах и го изпуснах. Тези два сета в асса, които предлагат сега са с прекалено много сурова риба за моя вкус.  Crazy Grinning

Ползвах ваучер на "Да Бар", до пл. Македония, препоръчвам.
Виж целия пост
# 69
То хубаво, че четат собствениците, но да се въздържат от изяви, да не става преждевременно заключване, много неприятно.
Виж целия пост
# 70
Привет в новата темичка, която определено е оформена страхотно.
 Hug
Аз ползвах на скоро ваучер за офертата за ретро снимка в Маджикленд - заведох дъщеря ми (3 годишна), обърнаха й страхотно внимание нагласиха й - прическа, лееееек грим, шапка, ръкавици. Тя като, че ли цял живот това е правила - до позира пред фотоапарата  Laughing. След 3 дни бяха готови - много хубави снимки. Доволна съм.
На приятелка взех Гелиш лак от Бона Деа - и тя е доволна, сега остава да видим колко време ще издържи лака.
Колега обаче се чуди за тази оферта http://www.goldendeals.bg/deals/klinika-dr-manev почистване на зъбен камък.
Някой ако има отзиви, моля да ги сподели - благодаря.

И аз при вас.  Hug да кажа, че със закупен ваучер за хотел в Сандански (ВИП Оферта) можах да запазя места за уикенда за ... 28-29.05!  Shocked Joy Смяяяях, толкова дълго планувана почивка не съм имала.  hahaha
И да кажа, че 28 май 2011 е работен ден, но може за теб това да няма значение
Виж целия пост
# 71
Някой ползва ли вече ваучери за хотел Бор - Семково, да сподели впечатления? Извинявам се, ако съм пропуснала коментари по въпроса.
Виж целия пост
# 72
 zvanche,  благодаря за темичката!  Heart Eyes


...
 Скоро имаше още един сет на Кабуки в Групово май - съжалявам, че не поръчах и го изпуснах. Тези два сета в асса, които предлагат сега са с прекалено много сурова риба за моя вкус.  Crazy Grinning

Ползвах ваучер на "Да Бар", до пл. Македония, препоръчвам.
mama Mamut ,
ще чакам отзиви за сушито на Флоримонт.  Hug
Аз след историята с Енсо съм малко резервирана към суши-офертите.  Laughing
Имам ваучер за СУши експрес, дано не се разочаровам.  Wink




Виж целия пост
# 73
...
И аз при вас.  Hug да кажа, че със закупен ваучер за хотел в Сандански (ВИП Оферта) можах да запазя места за уикенда за ... 28-29.05!  Shocked Joy Смяяяях, толкова дълго планувана почивка не съм имала.  hahaha
И да кажа, че 28 май 2011 е работен ден, но може за теб това да няма значение

  Tired М да и аз го установих.  Hug За това, променихме за 4-05.06   Може направо вместо моренце да го броя!  hahaha

Някой не е ли ходил на спрей тен от Грабо? Thinking Че имам ваучер и ми интересно някой да сподели мнение, а и да даде съвет какво да правя.  Flutter
Виж целия пост
# 74
Не ви ли се струва малко рано за море - http://bg.kolektiva.net/3-noschuvki-na-all-inclusive-light-dvojn … atni-pjasaci.html - колко ще стане топло за Великден?
Малко ми е странно като започнат туроператорите и хотелите да предлагат почивка при тях във време, когато водата ти чупи зъбите от тракане.
Иначе ол инклузив си е супер. пък макар и лайт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия