Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 12

  • 31 761
  • 764
# 330
надявам се до болница да не се стигне, за сега си взех прополиски за смучене и ще хапна мед с лимон и утре ще видим какво ще каже док
на мен гърлото ми е слабото място - вечно проблеми, чудя се дали да не си капна и едни коралголови капки да избия бактериите от раз, че да не се стига до антибиотик този път
Виж целия пост
# 331
За гърлото ти препоръчвам да си купиш от някой пчелар пръчица истински пчелен клей (прополис) и да смучеш от него колкото грахово зърно, а не прополки. Клеят е страхотен естествен антибиотик, лекува инфекцията и обезболява същевременно. Напълно безвреден е.

За температура разрешават парацетамол, но моят лекар ме предупреди (понеже и аз имах настинки и упорита кашлица в ранните седмици) да го вземам само при висока температура (т.е. над 38) и то ако не са ми помогнали алтернативните методи като разтриване с вода и оцет, студени кърпи, лед под мишниците и т.н.
Виж целия пост
# 332
Аз като се бях разболяла акушерката ми беше казала да си намажа гърлото с Нишадър,за да махне гнойта..Не е много приятно,но наистина помага и то след 1-2 пъте намазване...
Мирелка ти още тук ли си   Confused
Виж целия пост
# 333
Брех гледам последния пост е твой.Мисля си да не би случайно да ни се обаждаш,че тръгваш.  love001И тази вечер да спиш спокойно.
Виж целия пост
# 334
Брех гледам последния пост е твой.Мисля си да не би случайно да ни се обаждаш,че тръгваш.  love001И тази вечер да спиш спокойно.
еееее вече тръгвам за болницата дано всичко е добре само искам да е нормално раждане и бебето да е ок аиде ще се похваля Praynig Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 335
mirelka_123456 Много леко раждане и прекрасно бебче  Hug.
Виж целия пост
# 336
Мирелка и от мен леко раждане  Hug Hug Тя сигурно ражда вече де ама...  Simple Smile
Виж целия пост
# 337
Дано всичко да мине безпроблемно!

Аз от днес почнах да пия магнезий - уж четох за ранни контракции, уж ме убеждаваха, че нямало начин да ги сбъркам, ей на, май май съм си имала някакви.  Crossing Arms Бебето си е категорично седалищно, та трябвало да се внимава още повече. И естествено сега ще си седя на тръни.
Виж целия пост
# 338
Ирпуц,коя седмица си ?
Виж целия пост
# 339
Аз продължавам да пия Магнерот , трябва ли да го спра ?
Виж целия пост
# 340
Ирпуц,коя седмица си ?

31-ва седмица и 3 дни днес.

Аз продължавам да пия Магнерот , трябва ли да го спра ?

На мен докторът ми каза, че аз ще трябва да си го пия или до следващо изследване, или направо до края. Но натърти, че при седалищно бебе много трябва да се внимава за контракции и преждевременно изтичане на води.
Ти как щеше да раждаш, нормално ли?
Виж целия пост
# 341
Цитат
Момичета, от коя седмица се правят записи на тонове?
На мен ще ми правят следващия път когато съм на преглед. Тогава ще бъда 31ва седмица, т.е. 8ми месец.
За пръв път чувам това със записа на тонове, с каква цел се прави? Ама какво ли се учудвам моя лекар хич го няма. Confused
Виж целия пост
# 342
Ако не излезе нещичко в последния момент,нормално..
Виж целия пост
# 343
Ако не излезе нещичко в последния момент,нормално..

Дано не излезе. Пий си магнерота както ти е казал докторът.

mm123, ами мисля, че със същата цел, с която се прави ЕКГ на големи хора, да видят как е сърдечния ритъм на бебето. Което ми напомня, че моя доктор днес нищо не каза за тонове, сигурно следващия път.
Виж целия пост
# 344
За пръв път чувам това със записа на тонове, с каква цел се прави? Ама какво ли се учудвам моя лекар хич го няма. Confused
Следи се сърдечната дейност на плода. По принцип в девети месец започват периодичните записи. При рискова или проблемна бременност може и по-рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия