Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 12

  • 31 761
  • 764
# 285
Мирелка, само да ти кажа, че и аз преносвах. С три дни, вкараха ме в болницата, предизвикаха раждане-неуспешно протекоха нещата и ме срязаха. Не му е било времето тогава. По-късно се оказа, че лекарите са сгрешили термина-може би с 20 дни  Shocked бебока се роди 2500. Не бързай, просто е важно, да ти следят тоновете и то всеки ден.
Виж целия пост
# 286
Момичета, от коя седмица се правят записи на тонове?
Виж целия пост
# 287
Мирелка, само да ти кажа, че и аз преносвах. С три дни, вкараха ме в болницата, предизвикаха раждане-неуспешно протекоха нещата и ме срязаха. Не му е било времето тогава. По-късно се оказа, че лекарите са сгрешили термина-може би с 20 дни  Shocked бебока се роди 2500. Не бързай, просто е важно, да ти следят тоновете и то всеки ден.
ох ами утре ще ходя да видя за тоновете в болницата дано всичко е наред само се моля да не е секцио че много ме е страх аааа като заприказвах за секцио вярно ли е че ако имаш татоировка на кръста неможело до ти бият упойка???
Виж целия пост
# 288
Аз какво ли не правя...Цял ден шетам из къщи,излизам на разходка,пътувам (само днес 120км пътувах) ,от 3 дни се скъсах да пия сок от ананас,оня ден изядох цял ананас,къпя се с
с доста топла вода иииии ето че още съм си вкъщти  Laughing
Виж целия пост
# 289
Аз какво ли не правя...Цял ден шетам из къщи,излизам на разходка,пътувам (само днес 120км пътувах) ,от 3 дни се скъсах да пия сок от ананас,оня ден изядох цял ананас,къпя се с
с доста топла вода иииии ето че още съм си вкъщти  Laughing
мила и аз съм така племенника ми е на 5 годинки и е около 22 кг и постоянно го нося и на конче и си играя с него и какво ли не но нямам признаци и ананас ям и по цал ден съм на разходка и какво ли не правя но не и не Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 290
Значи, ако кажат секцио-секцио.Ако вярваш на своя АГ - послушай го каквото и да ти каже. Той ще прецени най-добре, ще види състоянието на шийката, бебето и т.н.
 Това за татуировката - не съм го чувала, докторите ще ти кажат най-добре. Ами тя упойката в гръбнака се бие newsm78 незнам какво общо ще има кръста. Ако наистина е така-пълна упойка. Не се притеснявай, всичко ще е наред. Стискам палци Hug
Виж целия пост
# 291
Цитат
Момичета, от коя седмица се правят записи на тонове?
На мен ще ми правят следващия път когато съм на преглед. Тогава ще бъда 31ва седмица, т.е. 8ми месец.
Виж целия пост
# 292
Цитат
Момичета, от коя седмица се правят записи на тонове?
На мен ще ми правят следващия път когато съм на преглед. Тогава ще бъда 31ва седмица, т.е. 8ми месец.

Значи ми е времеее....тенкю
Виж целия пост
# 293
Значи, ако кажат секцио-секцио.Ако вярваш на своя АГ - послушай го каквото и да ти каже. Той ще прецени най-добре, ще види състоянието на шийката, бебето и т.н.
 Това за татуировката - не съм го чувала, докторите ще ти кажат най-добре. Ами тя упойката в гръбнака се бие newsm78 незнам какво общо ще има кръста. Ако наистина е така-пълна упойка. Не се притеснявай, всичко ще е наред. Стискам палци Hug
ами аз съм за нормално раждане но нали ако неможе от системите да получа разкритие ще трябва секцио поне аз така знам newsm78
Виж целия пост
# 294
Гунди, много се смях на последния ти пост  hahaha hahaha hahaha В темата за смешното раждане имаше няколко такива случки, със сигурност лекарите са свикнали на тази "очарователна" гледка  Joy

 За татуировката- и аз за пръв път чувам. Може и да има нещо вярно обаче...
Виж целия пост
# 295
Ами по принцип не те ли слагат на системи ако са минали две седмици от термина ти  newsm78
Виж целия пост
# 296
Мирелка, точно така, ако нямаш разкритие дълго време, ако тоновете на бебето падат/то страда/ - така беше поне при мен, по най-бързия начин ще ти направят секцио. Не се притеснявай. Много е хубаво, че имаш желание да родиш нормално, дано да стане бързо и безболезнено. Но трябва и за секцио да си подготвена /няма нищо страшно/

Ами по принцип не те ли слагат на системи ако са минали две седмици от термина ти  newsm78

Аз имам няколко приятелки, като преносиха повече от 7 дена директно ги вкараха за секцио. Нормално раждане не беше обсъждано с тях.И аз незнам защо, сигурно има рискове за бебето ако е стои прекалено дълго в корема и гледат по-бързо да го извадят.
Виж целия пост
# 297
Нищо общо нямат татуировките с упойките, спокойно.  Laughing
Виж целия пост
# 298
Боли ме целия корем  и е много твърд,но не е някаква много голяма болката,не е и ритмична, а почти постоянна...и бебчо ме бута едно бавно бавно и се чудя какво е това ?
Виж целия пост
# 299
Ами не знам дали раждаш (понеже знам, че това ти се върти в главата  Wink )но на мен това ми се случва много често: ужасно втвърдяване на корема, граничещо с болка, ама не е точно болка а дискомфорт, ама толкова голям, че не мога да вървя.  А на няколко пъти имах и болезнени контракции, които слава богу не са се появявали скоро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия