Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво трябва да направя, ако имам вагинална инфекция по време на бременността?
Какво ще се случи, ако отида в болница за пренос?
Необходимо ли е да мажа гърдите си с нещо по време на бременност, за да се подготвя за кърменето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво трябва да направя, ако имам вагинална инфекция по време на бременността?
-
Какво ще се случи, ако отида в болница за пренос?
-
Необходимо ли е да мажа гърдите си с нещо по време на бременност, за да се подготвя за кърменето?
-
Какво да правя, ако усещам бебето си много често и се притеснявам?
-
Какво да правя, ако имам разстройство, повръщане, висока температура и главоболие?

Ами понеже не ми даваха да си пъшкам и охкам(определено не съм крещяла) исках да си искарам някаде енергията, която трупах по време на контракциите.
! Въпрос на психика е как ще се приеме.
!
! Цялата бременност си изкарах с нагласата за естествено раждане, докато вече в 9м. докторът каза, че трябва да се планира секцио, защото бебчето не се е обърнало, седалищно е и на всичкото отгоре крачетата са подвити под телцето и има голяма опасност от дислокация.