...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 71 929
  • 750
# 165
Здравейте момичета Simple Smile евала ви за татусите, и аз се каня от доста годинки , но все още не съм я открила Wink. Искам да ви попитам за упойките, какви са , какво представляват, като спрей ли са или мазило,и какви може да ми предложите ако сте използвали Wink Мерси предварително.
Виж целия пост
# 166
Здравейте момичета Simple Smile евала ви за татусите, и аз се каня от доста годинки , но все още не съм я открила Wink. Искам да ви попитам за упойките, какви са , какво представляват, като спрей ли са или мазило,и какви може да ми предложите ако сте използвали Wink Мерси предварително.
Няма упойки, когато се прави татуировка. Но не исля, че боли толкова, че и да се налага такова нещо.
Виж целия пост
# 167
Ами знам че слагат едни упойки, но ми трябва за друго, мерси всепак
Виж целия пост
# 168
Някои използва Лидокаин спрей, но след катоо кожата е надраскана, а някъде се ползва и Елма - мехлем, който прави кожата безчувствена с нея ме мазаха и катоо ми пробиваха пъпа...
Виж целия пост
# 169
Спешно! Моля ви, препоръчайте ми татуист, който ще може да ме вземе лседващия петък.. имах записан час от преди 4 месеца, но беш отменен. Датата е наистина важна за мен, татуировката не е толкова сложна, Проблемът е, че е за този петък - 27 май. Благодаря ви от сега!
Виж целия пост
# 170
Момичета и аз с молба да се запиша във вашата темичка. Имам тату на пръста, като пръстен, направих си я преди няколко години, само, че момчето което ми я прави категорично отказа, но аз го насилих, понеже ми беше изключително спешно и важно, та това което стана не ми допада, то си беше ясно, направи ми я с хиляди уговорки и без желание, на места е ок, и си мисля, че би могла да е много хубава, ако я направи някои които иска Heart Eyes Та молбата ми е да ми дадете координати къде махат успешно тату и след това ще си я направя от горе, но вече красива Mr. Green, ако ми дадете и инфо за татуист които няма да се дърпа да прави на ръцете ще е супер.
Огромно благодаря и честит празник bg
Виж целия пост
# 171
Firegirl, за кой град става дума?
Виж целия пост
# 172
Ох, много съм зле Embarassed
За София, мерси Peace
Виж целия пост
# 173
Здравейте,тази година имаме годишнина със съпруга ми и решихме да си татуираме имената на децата ни...но да са написани на български език,искаме нещо да е  по-оригинално,да са изписани красиво...може ли да ми предложите нещо  Simple Smile
Аз тези дни точно такава си направих,стана супер,ще пробвам да ти пратя снимка.
Виж целия пост
# 174
Ох, много съм зле Embarassed
За София, мерси Peace
Ще попитам моите двама татуисти дали искат да работят в/у пръст и ще ти пиша! На едната мадама даже мога да ти покажа и готови татуси, за да имаш представа  Hug
Виж целия пост
# 175
Мацки, само чакам заплата и отивам да се шаря  Flutter Само че имам проблем - няма да мога да спра, ако започна  Joy До тук имам решени 3 татуса, да не кажа четири и в момента обмислям нещо друго  Laughing
Старая се всеки да символизира нещо, та не е лесно  Laughing
Виж целия пост
# 176
Мацки, само чакам заплата и отивам да се шаря  Flutter Само че имам проблем - няма да мога да спра, ако започна  Joy До тук имам решени 3 татуса, да не кажа четири и в момента обмислям нещо друго  Laughing
Старая се всеки да символизира нещо, та не е лесно  Laughing
Да ти кажа аз какво направих, за да не се нашаря цялата - направих едно голямо тату, по което работих дълго време! Първо само кунтур, после малко цвят за пълнеж,след това още цвят. На 4-я път го повторих целия, за да стане по тъмен, а на 5-я път добавих още 2 цветенца  Mr. Green  Та като ме засърби за машинката ъпгрейдвам татуто  Mr. Green
Виж целия пост
# 177
Firegirl ако става дума за тату на пръста от страна на дланта, все си мисля, че там е най-горния епител на кожата и клетките измират мн бързо, няма как да се задържи или направи нещо хубаво... но виж от към горната страна няма да е проблем... ще питам тук-там, имам познати, които имат по много  Hug
Виж целия пост
# 178
Хитро, ама няма да ми се получи  Laughing аз съм си харесала местенца, обмислям картинките и надписа какви да са. Това за след онези три, които са сигурни  Mr. Green
Виж целия пост
# 179
Хитро, ама няма да ми се получи  Laughing аз съм си харесала местенца, обмислям картинките и надписа какви да са. Това за след онези три, които са сигурни  Mr. Green
Сладурана!
Действай лека полека и ще изпиташ по - голямо удоволствие от тях! Нарадвай се на една, после сложи друга.....и т.н. Е, разбира се това е мое мнение!
Независимо какво решиш и направиш, моля похвали се после  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия