Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
# 135
Детските са пуснати навсякаде вече'но някой знае ли кога се изплащат парите за личен асистент моля ви пишете ако знаете
Виж целия пост
# 136
Тези много ме изненадаха тази година.  Подадох документите на 6-ти, като ми казаха, преди края на май да не чакам нищо и днес - изненада newsm44 Един път и аз с добро да ги споменавам социалните
Виж целия пост
# 137
в Шумен някой получил ли е интеграционни
Виж целия пост
# 138
в Шумен някой получил ли е интеграционни

Още миналата седмица, заедно с детските.
Виж целия пост
# 139
При подаване на нова молба за детски подадох друга банка за превод.Ще се получат ли забавяния ?
Виж целия пост
# 140
При подаване на нова молба за детски подадох друга банка за превод.Ще се получат ли забавяния ?

Не би трябвало  Peace
Виж целия пост
# 141
При подаване на нова молба за детски подадох друга банка за превод.Ще се получат ли забавяния ?

Не би трябвало  Peace
И аз така направих, но продължават да преведжат в старата.  Crossing Arms Само разправии, вече ми писна да се разправям със служба соц.подпомагане. Все са нещо нечули, неразбрали, недовидели.
Виж целия пост
# 142
Верно ли?! Егати наглите... А ако е закрита старата сметка, къде ще превеждат...
Виж целия пост
# 143
Верно ли?! Егати наглите... А ако е закрита старата сметка, къде ще превеждат...
Точно за това не съм я закрила, защото го очаквах от тях. Ако е закрита, те нали ги пускат накуп в банката, вероятно после ще им върнат от банковия клон, че няма такава сметка. И след това не знам...може би ще пренасочат в поща или пък ще се разровят и ще открият, че съм им дала друга. Чакам да ми мине яда и отивам пак да им пусна втора молба с второ уверение за номер на сметка.
Виж целия пост
# 144
благодаря на всички за отговорите,не съм закрила старата сметка поради основателни съмнения
Виж целия пост
# 145
На 29.март подадох документи в СП. Още нямам превод. Нормално ли е?
Виж целия пост
# 146
Може и да си изтървала приключването на месеца, ще вземеш сега през май.
Виж целия пост
# 147
Днес получих странен превод от 10 лв от социалните- някой друг да има , да не е по чл. 43  newsm78
Виж целия пост
# 148
veni-b -ходиш ли на работа? Да не е върнат данък имам впредвид щом е странен превод  newsm78
Виж целия пост
# 149
veni-b -ходиш ли на работа? Да не е върнат данък имам впредвид щом е странен превод  newsm78
Да, ходя, сега поразгледах бордерата- от НОИ е , но странно че в сайта на НОИ за болнични нямам такъв , а бордерото е същото както при болнични newsm78 А какъв данък може да са върнали  Thinkingудя се какво да правя- да не вземат да ми пратят известие за неправомерно получени пари, че и лихва да плащам после , ама защо в бордерото не пише нищо по конкретно??? Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия