Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
# 165
Преди време тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=456157.450 коментирахме доста въпроси, свързани с отпускането на надбавките, необходимите документи, срокове и пр. Може да е удачно да се използва И старата тема  Peace
Виж целия пост
# 166
Здрвейте!
Кога ще пуснат детските?Знаете ли?
Дали ще има днес?
Виж целия пост
# 167
Момичета, попълвам декларацията и имам една питанка. В раздел обезщетения за безработица, не знам какво да пиша. В момента съм на борсата. Взима ли се отнякъде бележка колко точно получавам или аз да си смятам и пиша?
ІІІ. Обезщетения:

3. обезщетения за безработица   ……………………лв.


Здравей, за този доход - обезщетение за безработица от Дирекция СП ти издават бележка. Имат база с данни, която им се предоставя от НОИ. Същото важи и за болничните, изплатени от НОИ.
PS: При нас - Търговище и региона процедурата по доказване на този доход е такава.
Виж целия пост
# 168
Благодаря, derkozlieva !  bouquet
Виж целия пост
# 169
здравейте,има ли някъде преведени детски????
Виж целия пост
# 170
Преди време тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=456157.450 коментирахме доста въпроси, свързани с отпускането на надбавките, необходимите документи, срокове и пр.

Тази тема може да се сложи на първа страница, за да я виждат всички...  Peace
Виж целия пост
# 171
здравейте,има ли някъде преведени детски????

Сигурно все още няма никаде преводи,никой не се е похвалил още.Да се надяваме да има скоро. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 172
Нямате ли регистрация в Ипей на картата, по която получавате детските, за да проверявате там, ако искате и през 5 минути?  Wink
Виж целия пост
# 173
Нямате ли регистрация в Ипей на картата, по която получавате детските, за да проверявате там, ако искате и през 5 минути?  Wink

Още по- лесно е да си направите интернет- банкиране от банката, към която ви е сметката.
Виж целия пост
# 174
Инфо от АСП Шумен- днес ще има детски, утре останалите неща. Ще пиша като видя парите по сметката си  Peace
Виж целия пост
# 175
за бургас има ли?  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 176
а някакво инфо за видин има ли някой
Виж целия пост
# 177
Благоевград -Общинска банка има детски и чл.8д
Виж целия пост
# 178
Стара Загора-инвестбанк ИМА превод на детски  Simple Smile Дано до края на деня да има на всякъде
Виж целия пост
# 179
А за велико търново дали ще има днес newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия