След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 38 727
  • 742
# 525
Здравейте !

По шоу тв  показаха Джейда и съпругът  и на излизане /не разбрах точно от къде/ , след тях показаха  и Халит.

Но по канал ''Д'' се очаква да покажат Халит и Берг .

http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/

 Благодаря, Sevi! Hug
И аз!   bouquet Чакам с нетърпение!  bouquet
Виж целия пост
# 526


Ето тук се гласува по-лесно.

http://www.dizifilm.com/haberler/tv-odullerinde-sizin-favoriniz- … angisi-10197.html

Кликнете на категория

En İyi Dizi Erkek Oyuncu


Варна, това е анкетата само за този сайт, а не че по някакъв начин от тази анкета ще се определят истинските награди в  Анталя.
Сайтовете пускат такива анкети само  за да видят какво харесват зрителите,и после сравняват с тези от истинските награди.
Виж целия пост
# 527
По шоу тв   Джейда каза ,че Мелиса е много послушно бебе и се прибират за да я накърми.

Халит  се извини на журналистите , каза им ,че ги разбира , но не може да се спре за да поговорят , защото бърза за някъде.
Виж целия пост
# 528
Така е. Със сигурност фестивалът си има квалифицирано и компетентно жури. Но нагласите на зрителите, проблемите, които се обхващат, интересът, който предизвикаха - към историята/единият/ и към насилието, социалният статус, любовта/към другия/ - няма начин да не се вземат под внимание при оценяването.
Виж целия пост
# 529

   Видях ги! Heart EyesМоже ли да кажете , ако сте разбрали какво казаха? Praynig
Виж целия пост
# 530
По шоу тв   Джейда каза ,че Мелиса е много послушно бебе и се прибират за да я накърми.

Халит  се извини на журналистите , каза им ,че ги разбира , но не може да се спре за да поговорят , защото бърза за някъде.

   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 531

   Видях ги! Heart EyesМоже ли да кажете , ако сте разбрали какво казаха? Praynig

Аз явно съм ги изтървала, а уж гледам.  ooooh!
Виж целия пост
# 532
По шоу тв   Джейда каза ,че Мелиса е много послушно бебе и се прибират за да я накърми.

Халит  се извини на журналистите , каза им ,че ги разбира , но не може да се спре за да поговорят , защото бърза за някъде.

   Hug Hug Hug
Hug Hug Hug Hug Hug
Севи    bouquet
Виж целия пост
# 533
Здравейте момичета ! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Аша,радвам се,че си писала! Hug Hug
Виж целия пост
# 534
Оф , много кратко беше.

Питаха Халит дали ''ВВ'' ще бъде филмиран.
Халит им каза---Вие ли ми отправяте това предложение ? Не , не мисля ./В смисъл , че няма такова нещо/
Берг каза ,че много се е забавлявала.


Виж целия пост
# 535


Ето тук се гласува по-лесно.

http://www.dizifilm.com/haberler/tv-odullerinde-sizin-favoriniz- … angisi-10197.html

Кликнете на категория

En İyi Dizi Erkek Oyuncu


Варна, гласувах, отнема няколко секунди, докато се стигне до Халит, като се има предвид, че за доста от категориите се гласува произволно. Но ВВ засега се конкурира с още два филма, като сериалът, който върви във вторник, успоредно с БП има голяма преднина. Халит се конкурира с Окан и то много сериозно. Дори бих казала, че конкуренцията не е толкова между Халит и Окан, а между О. и Е. Петеккая, който играе с "мама Периде". Филмът определено е хубав, като се изключи насилието. Тематиката е абсолютно различна между двата най-рейтингови филма. Всичко се върти около едно семейство, изневяра, събата на трите по-големи деца, но такава режисура, такава игра на актьорите, че не се учудвам за успеха му. Както казва Жането, нека най-добрите спечелят. Пожелавам успех на всеки заслужил!

Да, и аз видях, че Окан е всъщност конкуриращият се за първото място!Безспорно играе превъзходно!Изглежда това ще бъде неговата звездна роля.
Виж целия пост
# 536

Varna, можеш да видиш Халит и Берги (явно на излизане от последния купон, от който имаше снимки) на Канал D, в 11.28.00.

И двамата са чаровници, и разбира се Халит се шегува с журналистите, както обичайно го прави ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 537

Varna, можеш да видиш Халит и Берги (явно на излизане от последния купон, от който имаше снимки) на Канал D, в 11.28.00.

И двамата са чаровници, и разбира се Халит се шегува с журналистите, както обичайно го прави ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Жу,благодарности и от мен! Hug Hug Hug
Видях ги,прекрасни са! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 538
Оф , много кратко беше.

Питаха Халит дали ''ВВ'' ще бъде филмиран.
Халит им каза---Вие ли ми отправяте това предложение ? Не , не мисля ./В смисъл , че няма такова нещо/
Берг каза ,че много се е забавлявала.



Севи ,благодаря ти,мила! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 539
Севи, Жу, благодаря ви !

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия