След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 38 726
  • 742
# 570
Виж целия пост
# 571
Варна, благодаря ти. Hug Hug Hug

марманчи, благодаря ти за клипчето с Нур.   bouquet И на мен много ми харесва на снимката, която си посочила.
Всъщност, обикнах я първо като Шех. Много.

Виж целия пост
# 572

Но най-много се радвам, когато ги видя така.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 573
Виж целия пост
# 574

Но най-много се радвам, когато ги видя така.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug
И аз ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 575
Варна  Kissing Heart Flowers Bouquet Kissing Heart
Виж целия пост
# 576
Гифчето е прекрасно-визията на Берг в трети сезон ми допадаше ! Hug
С тази променена коса изглеждаше различна,но все така красива! Hug
Мydream,благодаря ти за всички снимки ,които си споделила-чудесни са! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 577


Фън Шуй също почита пеперудата като символ на любов и радост.
Пеперудата е знак на душата и сърцето, на играта , смеха и забавлението .
Може да се постави пеперуда в дома , но тя да е така ориентирана ,
с главата навътре в дома т.е.  все едно влетява в него .
Мари    Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet Hug
Виж целия пост
# 578
Mydream...Много са сладки тези "танцуващи двойки". Joy Joy Joy

 Peace Hug Laughing  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 579


                                                      Добро утро ! wavey wavey wavey

   Партито на ВВ е било много силно! Добре са се разтоварили от всекидневното напрежение около снимките! Халит разбира се е с Берг Simple Smile, но дори не си представям, че ще отиде на купон без нея!
   Много благодаря за снимките и останалата информация!  Hug
   Варна, благодаря за превода! Hug


И аз на всички и специално на Мар. д
Днес пак е надминала себе си!!!
Виж целия пост
# 580

Варна и това ли го можеш?!?
Мислех ,че само в преводите си перфектна!!  bouquet  bouquet Peace
Виж целия пост
# 581
Здравейте момичета ! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Честит рожден ден на Джейда ! Много здраве ,щастие , късмет и професионални успехи !

Аше,  Hug Hug! Къде се изгуби, мила?! Радвам се, че си тук! Hug
Виваскат и аз!!Не изчезвай ,моля те!
Виж целия пост
# 582


Варна и това ли го можеш?!?
Мислех ,че само в преводите си перфектна!!  bouquet  bouquet Peace


А, не, не! Взех ги от хърватския форум. Мога да копи-пействам Grinning


Данайче, кажи какво ще стане с нашата Фери?  Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 583
Халит/Сюлейман /Има една снимка, на която много ми харесва Laughing/

Виж целия пост
# 584


Варна и това ли го можеш?!?
Мислех ,че само в преводите си перфектна!!  bouquet  bouquet Peace


А, не, не! Взех ги от хърватския форум. Мога да копи-пействам Grinning


Данайче, кажи какво ще стане с нашата Фери?  Thinking Thinking Thinking

Това е моята болка. Нямам идея как ще се справи с Топрак?!!
Може би Яман в това ще й помогне.
Ще ми се някой да се изтърве пред Топрак и той да разбере ,че Кевсер е организирала убийството на Фери . Тогава може и да се променят чувствата му...... Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия