

вечерта още 100 за поредната торта, свещи, балони и сокчета (за отбелязване близките приятели), и на 5ти още 500 за поредното парти - 'истинското', както казва камен
икато си представя, че това е 'евтино' - на какви рождени дни съм била - с аниматори, клубове, кетъринг, лични подаръци за всяко поканено дете. леле, леле, леле 


аз винаги каня всички, та даже пиша, че и братче/сестриче също са добре дошли; задължително пиша, че чакам потвърждение, за да предвидя торта за всеки и оставям телефон. практиката ми до момента (за двете деца имам общо 5 рождени дни и всичките са по един тертип) показва, че идват само децата, които са близки на моето дете (обикновено близките приятелчета са 3-4 макс. ) + тези, с чиито родители аз съм по-близка (нищо че детето ми не е) - общо 10-12 деца; хубаво празнуване е и аниматор в детската - чесо при нас така се практикува - хем всички деца се забавляват, хем нямаш навалица после на партито 
Препоръчани теми