ФДТ и база за грим и перфектен тен - 12

  • 88 517
  • 731
# 390
Chanel Lumiere Lift го купих за 41е от летище. Преполагам, че в магазин ще е малко по-скъп, он-лайн - не знам.
Виж целия пост
# 391
Мисля, че и в БГ е долу-горе толкова цената.
Виж целия пост
# 392
Golden rose, доколкото ми е известно златната база на Герлен е за по-зряла кожа или ако е много суха кожата. В нея има и съставки, които да създават усещането за лифтинг ефект. Перлите са си за нормална кожа, по-комбинирана, защото дава леко матиране в Т-зоната. С база, фдт и пудра няма да ти стане множко, те са въздушни, леки, а и всеки от тях си е продуктс определено предназначение и да подобри носенето и усещането на предходния. Поне така е при луксозната козметика. Аз лично ползвам база на Ланком, ББ крем и пудра само на и около носа.

  Много благодаря!   bouquet Hug
Виж целия пост
# 393
След продължително носене, давам положителни отзиви за :

Rimmel Recover - illuminating anti-fatigue foundation- лесно нанасяне, попива бързо, подобна на крем текстура. Наистина съдържа блестящи частици, които озаряват лицето. Препоръчвам за дами със суха кожа, и склонна към омазняване Т-зона. С витамини С и Е, но без SPF защита.


Lancome- Teint Miracle- Нанесен дори и без база лицето ми е порцеланово, доста покривен, и озарява кожата. Има лек пудрен завършек и е чудесна инвестиция.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 394
Бърз въпрос  Embarassed Diorskin Nude фон дьо тен с каква покривност е?
Виж целия пост
# 395
Да питам и аз за мнения за този ФДТ:



От известно време се самонавивам да го пробвам, както заради обявения ефект, така и за флакона с помпичка - такива опаковки са ми най-удобни Flutter Чудя му се главно заради фактора - носът ми е твърде склонен към омазняване и лъсва за норматив, дори с матираща база ooooh! а съм чувала, че в такива случаи е хубаво да се избягват ФДТ с фактор. Иначе го търся за ежедневно ползване, за ненатрапчив офисен грим, но все пак с известно покритие.
Виж целия пост
# 396
Бърз въпрос  Embarassed Diorskin Nude фон дьо тен с каква покривност е?
Средна. При мен не много траен също така.
Виж целия пост
# 397
Бърз въпрос  Embarassed Diorskin Nude фон дьо тен с каква покривност е?
Средна. При мен не много траен също така.


Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 398
Бърз въпрос  Embarassed Diorskin Nude фон дьо тен с каква покривност е?
Средна. При мен не много траен също така.

Потвърждавам Peace Освен това на мен ми се събира в порите, което леко ме дразни. Като цяло не съм очарована.
Виж целия пост
# 399
Бърз въпрос  Embarassed Diorskin Nude фон дьо тен с каква покривност е?
Средна. При мен не много траен също така.

Потвърждавам Peace Освен това на мен ми се събира в порите, което леко ме дразни. Като цяло не съм очарована.

Потвърждавам.  Crazy ... за мен покривността дори не е и средна. Не ми се събираше никъде, но трайността му е под всякаква критика.  Tired
Виж целия пост
# 400
Бърз въпрос  Embarassed Diorskin Nude фон дьо тен с каква покривност е?

Със средна покривност, но при мен беше траен и ми запушваше порите. Не бях доволна.
Виж целия пост
# 401
Бърз въпрос  Embarassed Diorskin Nude фон дьо тен с каква покривност е?

Със средна покривност, но при мен беше траен и ми запушваше порите. Не бях доволна.

Ух, бях се насочила към него, но след толкова негативни мнения - май няма да е той  Simple Smile  Много ви благодаря момичета   bouquet
Виж целия пост
# 402
Днес си взех това



Никога не бях ползвала тяхна козметика...ей така днес реших да си го купя макар и да нямам нужда...но съм очарована от ефекта му CrazyИ ми се струва че досега все експериментирах с ФДТ-те но май спирам и това ще е Моят фдт Sunglasses
Ама адски  му се кефя...никога не съм била по хубава Laughing
Виж целия пост
# 403
И аз им се чудя на ФДТ на Гош. Но след, като на теб толкова ти харесва, може и аз да ги пробвам  Grinning Този какъв ефект има - матира, озарява или? Имат достатъчно тонове?
Виж целия пост
# 404
Озарява лицето....дори нямам нужда от коректор под очите и грам не си личи че имам фдт на лицето....как не съм ги опитала до сега,чак ме е яд Laughing
През 0 мин ходя до огледалото да се поогледам Joy
А продавачката в магазина я направих крива милата....45 мин избирах...нямаше фдт дето да не ползвам...и хем тя в началото ми го предложи ама аз не...нещо не ме привлече незнам Rolling Eyes ...и последният който пробвах бече той и.... Crazyкато се видях не се замислих и за секунда.Като прекарам пръсти по лицето си не ми се цапат пръстите...все едно че нямам нищо ...абе супер е,който се чуди дали да си вземе,да спре да се чуди и да си взима LaughingОт една година ползвам Радиант ама нещо взе да ми се струва много сух...имам и на лореал и на мейбалин и на боржуа....но този уби рибата дето се вика Sunglasses
Много ми се ще да пробвам на Римел,ама у наве село нямаше никъде такъв Thinking
Но след този ефект с Гош-а.....май ще спра с експериментите за фдт Mr. Green
Тонове имат много,да Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия