Обажда ли се ЕГН-то и по какъв начин?

  • 12 496
  • 110
# 45
 Mr. GreenАз съм най-дъртата, писала досега в темата. На 47 съм. Болки в кръста и гърба- ужасни и непрестанни, причината не е ЕГН-то, а нещо с името анкилозиращ спондилит. Не чистя аз, няма начин. Не се изнервям по-бързо, всички се стараят да не ме нервят. Опитвам се упорито да кача някое кило, но не става. Едва подминавам 40 кг, а е прекалено малко. По лекари и изследвания съм непрекъснато, хронично болна съм, има връзка с ЕГН-то, но не само. Косопада го преборих благодарение на евтино, достъпно и абсолютно безопасно лекарство. Това са едни френски витамини, наречени top levure, струват 10лв и ги има във всяка аптека. Чудодейни са, справиха се дори с моя косопад, следствие на силни лекарства с големи странични ефекти. Може да се употребяват и от бременни и болни, купуват се без рецепта. Що се отнася до белите косми -има си боя за коса, мажат се от 15-16 годишни, тъй че нямам никакви терзания по въпроса. Бръчки нямам, много странно...не че щяха да ме притеснят особено.
Виж целия пост
# 46
Нямам драма с ЕГН-то, по-щастлива съм, знам какво искам, знам и как да го получа.Не се нервя повече-напротив,вече мога да се ядосвам избирателно (това идва с възрастта).Умората понякога ми е в повече, но с една-две нощи наспиване съм като нова.И до днес обичам събирания с приятели, седене до късно, лекомислените разговори, както и търсенето на смисъла по нощите Mr. Green Разликата от преди 10 години е само,че вече разпознавам Приятелите и Познатите, както и Важното от Преходното.
Килцата са ми повече, но за важния човек изглеждам "много апетитно"
Косата, хм, може и да имам бели косми, но ...не съм оставала достатъчно време без боя на косата,за да ги забележа Laughing
Виж целия пост
# 47
За себе си отчитам, спирането на цигарите, като добър ход, за да посрещна 35+ в по-добра кондиция, отколкото 30+.
Виж целия пост
# 48
За себе си отчитам, спирането на цигарите, като добър ход, за да посрещна 35+ в по-добра кондиция, отколкото 30+.


Бих се радвала и аз да отчета нещо такова, но уви...Пропуших късно; предполагам, че и по-късно ще ги откажа  Confused
Виж целия пост
# 49
по-често аз му се обаждам на егн-то, че не съм съвсем наясно на колко съм.  Mr. Green

как си избирате рамки за очила Rolling Eyes. аз за една година си купих три вида и след последните майка ми каза, че приличам на цаца  Shocked. оттогава съм в потрес и не нося очила, а съм много късогледа.
дайте някой сайт , където да си сложа снимка и да сменям разни рамки за очила.
По-добре иди в някоя голяма оптика и скъсай нервите на продавачката с мерене на всичко, което ти хареса. А ако си разбира от работата, ще ти даде и правилни насоки каква рамка горе долу е подходяща за твоето лице. И аз съм цайс Joy и с годините си смених коренно мнението за това каква рамка ми отива. Най-добре си вземи и някоя приятелка за второ мнение.
Виж целия пост
# 50
Напоследък съм като дърта баба. Все ми има по нещо. Някои оплаквания вече ми станаха хронични- напр. главоболие, кожни сърбежи , схващания, алергии разни.
 А имам от време на време разни болежки, които се появяват за кратко, но са доста интензивни. Ето вчера по едно време толкова силно ме болеше ухото- дори и при най-малкото движение. Направо си мислех, че без да искам съм си пукнала тъпанче ли, що ли... След половин час вече нищо ми нямаше. Предната нощ пък едната сливица взе да ме боли и не можах да спя заради нея. Като се събудих вече ми беше минала. Та не знам от ЕГН-то ли е, ама явно тялото ми напомня за себе си. Да не би да си помисля, че съм само дух.
Виж целия пост
# 51
Много ме боли кръста.  Confused  Ама си мисля, че е по-скоро от ЕГН-то на хлапето.  Flutter
Виж целия пост
# 52
Та не знам от ЕГН-то ли е, ама явно тялото ми напомня за себе си. Да не би да си помисля, че съм само дух.
Много ме боли кръста.  Confused  Ама си мисля, че е по-скоро от ЕГН-то на хлапето.  Flutter
Joy Joy Joy
Ще ви чета най-редовно, за да ме заразите с този ведър поглед по въпроса с ЕГН-то.  bowuu
Виж целия пост
# 53
Много ме боли кръста.  Confused  Ама си мисля, че е по-скоро от ЕГН-то на хлапето.  Flutter
Joy Сладурка!
Виж целия пост
# 54
Напоследък съм като дърта баба. Все ми има по нещо. Някои оплаквания вече ми станаха хронични- напр. главоболие, кожни сърбежи , схващания, алергии разни.
 А имам от време на време разни болежки, които се появяват за кратко, но са доста интензивни. Ето вчера по едно време толкова силно ме болеше ухото- дори и при най-малкото движение. Направо си мислех, че без да искам съм си пукнала тъпанче ли, що ли... След половин час вече нищо ми нямаше. Предната нощ пък едната сливица взе да ме боли и не можах да спя заради нея. Като се събудих вече ми беше минала. Та не знам от ЕГН-то ли е, ама явно тялото ми напомня за себе си. Да не би да си помисля, че съм само дух.

Болднатото не го подминавай. В никакъв случай! Naughty Нищо няма да ти стане от една кръвна проба, но я направи непременно!
Виж целия пост
# 55
Ами аз се бях притеснила доста. И кръвни изследвания ми бяха правени, но нямаше нищо обезпокоително, за което да се хванат. Като цяло теорията е, че е на нервна почва. Което никак не го изключвам, като се има предвид незавидното ми неспокойствие.
Виж целия пост
# 56
Тогава няма какво да го мислиш. Споко и ще се оправят нещата Peace Grinning
Виж целия пост
# 57
НА 40 съм. Като изключа едни килограми, дето все ги боря и те ме борят, иначе е много ок.
Много по-се харесвам сега, отколкото на 30. Мама викаше, че в нашия род бавно се развиваме и комай е така. Mr. Green

(щом ме харесват 5 и 10 години по-млади.... Mr. Green)
Виж целия пост
# 58
НА 40 съм. Като изключа едни килограми, дето все ги боря и те ме борят, иначе е много ок.
Много по-се харесвам сега, отколкото на 30. Мама викаше, че в нашия род бавно се развиваме и комай е така. Mr. Green

Късно разцъфтяваме, искаш да кажеш, и ние така.  Mr. Green Ама държим до... зимно време.  Laughing Мхм, и това последващото е много забележимо.  Mr. Green
Виж целия пост
# 59
Обажда се по всевъзможни начини, но за сега успявам да не му обръщам много внимание. Малко по-трудно е с болежките, но все още са епизодични и отшумяват бързо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия