Обажда ли се ЕГН-то и по какъв начин?

  • 12 496
  • 110
# 60
И аз се чувствам като дърта баба от тези болежки, но гледам да не ми личи, поне докато съм навън. Иначе вкъщи си пъшкам на воля. Много болежки, много нещо. Tired

Добре , че на хубост го докарвам, все още. Flutter Пу, пу, да не се урочасам! Joy
Виж целия пост
# 61
Навремето приятелка казваше "Ще видиш ти като станеш на 40!" и ми беше много смешно! Вече не ми е смешно! Laughing Crazy
На 41 съм и все едно на 40 ми извадиха половината батерии, а пак трябва да живея като с пълния им брой! От болежки мога да се оплаквам от тук до безкрая, обаче не ми пука. Не ме притесняват бръчки и бели коси. Синовете ми все още ми казват "Мамо, не може тези хора да са ти съученици, те изглеждат много по-големи от теб!" - това ме усмихва и успокоява. Нали децата казват винаги истината! Grinning
Странното е, че като ме тръшне нещо, боледувам като за последно. Направо имам вид на някой, който няма да изкара до сутринта, а на следващия ден - все едно нищо ми е нямало. Как да повярва човек че съм "брала душа" предния ден, ама аз си знам какво ми е било. Днес по обяд като се събудих, питах "жива ли съм?" след това, което ми се случи през нощта... Озовах се в Св.Анна в 4 посред нощ!
Днес съм ...добре. Утре ще съм кукуряк, ама трябва да се отчитам на ДжиПи-то, че го шашардисах нощес към 2 часа Joy
И к'во от това! Готино ми е на 40+ повече отколкото на 20!
Виж целия пост
# 62
На 44.
От около година нося и очила за четене....не че не мога и без тях, но ужасно си напрягам очите.
Ами,това е.Болести,болки ,болежки ...все още няма.
И дано е така още дълго време занапред.
Eх набореее...това е най земната тема която съм чел досега!!!! Laughing
Всичко си признахте....и аз ще кажа за себе си, че лани си турих цаките...докато докторката ми преглеждаше очите..аз я бях зяпнал в деколтето tooth...а тя ми каза че не съм кьорав щом така усърдно съм я зяпнал!!!!! Joy
Егн-то не прощава на никой...пък да ви кажа и друго дето установявам ....жената след 40 май си е в силата...особено в секса...все едно и е кат за последно!!!! Laughing
По важното е обаче мъжете ви да не се оплакват от ЕГН -то за да ви насмогват!!!! Laughing
Бъдете здрави..живейте умерено и задължително спортувайте...помага да не обръщате внимание на ЕГН-то!!!! Peace
Виж целия пост
# 63
Края на годината ставам на 37.
Нямам никакви болежки и промяна в енергията и себеусещането.
Намират ми се няколко бели косъма , но се боядисвам от години, за друга промяна не се сещам.. newsm78
Годините, определено не ми личат и никога не ги крия, признавам си, че ми доставя удоволствие, да гледам и слушам невярващи реакции, след като ги съобщя, когато ме питат Embarassed Laughing
Определено изглеждам по-добре, от колкото на 20г.
Не се вживявам на теми свързани с възрастта, т.е. не се депресирам, че остарявам, всяка възраст е хубава.
Майка ми е на 62г. 45кила, и се оплаква, ако няма работа, кипи от енергия, няма доказани сериозни болести, не пие лекарства, да ми е жива и здрава........имах предвид, че голяма част от това как се чувстваме и изглеждаме зависи от самите нас, всичко е в мозъка, чувстваш ли се чудесно и изглеждаш така.
Виж целия пост
# 64
Бе не знам какви са ви болежките, ама моят голям проблем от 2-3 години е, че все повече ми се почива и все по-малко ми се работи.
Определено е възрастова деформация!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 65
Бе не знам какви са ви болежките, ама моят голям проблем от 2-3 години е, че все повече ми се почива и все по-малко ми се работи.
Определено е възрастова деформация!  Twisted Evil

Не си права, мен и на 25 пак толкова малко ми се работеше Mr. Green
Виж целия пост
# 66
Хм, на 25 можех да работя денонощно с мотивация да доказвам гениалността си.  Mr. Green
То ясно е, че вече лежа на стари отработени лаври, щото за 1 час измислям това, за което преди 10 години ми бяха нужни 2 дни, де; та поради тази причина имам перманентни желания да се подвизавам на плажа с коктейл в ръка. Twisted Evil
Виж целия пост
# 67
след почти 3 месеца правя 40

равносметка:

* битката с кг от 5 год е тежка, но не се отказвам

* косата е все още добре, боядисвам само когато ми омръзне моят цвят, иначе няма нужда

* от тази година напират леки мимически бръчки около и под очите

* умора не усещам

* късогледството ми намаля и сега се налаха да си сменя очилата с по-слаби, което много ме радва

* нищо не ме боли

* не боледувам, последно преди 2 год хванах св. грип и за 2 дни сън се оправих, докато колегите го влачиха с месеци

* вече за съжаление имам нужда от по-малко сън
до скоро в почините дни едва ставах в 11
сега спя макс до 9

Виж целия пост
# 68
unadaptable ,

Ставаме 2 !  Simple Smile

Декември ще нявърша 47 .
На ЕГН -то , обаче хич не му давам да се обажда ! Wink

Имам едни вариращи 4 кг от 3 години , но това е защото си смених работното време и режима на хранене , а и нямам достатъчно движение . Другата причина е , че много се изкушавам от сладичко ! Wink
Но като цяло положението с кг е под контрол ! Peace
Да уточня , че на 20 бях стигнала 59 кг , но се стегнах и от 26 години не преминавам психологическата за мен граница от 50 кг .  bowuu

Косата си я боядисвам от много години , първият бял косъм се появи в 7 клас ... Ген  Sad
Болки и болежки за щастие нямам . Simple Smile

За съня - откакто се роди дъщеря ми , режимът ми на сън се обърна .
Преди можех да стоя до късно и да спя до късно , сега макс.22 съм в леглото и сутрин ставам не по-късно от 9 ( в почивните дни ) , иначе в 5:50 .

Бръчки имам малко , мимически , но си ги харесвам .  Simple Smile

Умора не чувствам .

Последно , да кажа , че на така страшните 40 се чувствах най-красива , обичана и желана ! Heart Eyes


unadaptable ,

Благодаря за инфото за тези витамини .   bouquet
Ще си купя , защото преди 7 години претърпях 2 операции за 45 дни и като резултат ужасен косопад , който още лекувам периодично ...
Виж целия пост
# 69
unadaptable ,

Ставаме 2 !  Simple Smile

Декември ще нявърша 47 .
На ЕГН -то , обаче хич не му давам да се обажда ! Wink

Имам едни вариращи 4 кг от 3 години , но това е защото си смених работното време и режима на хранене , а и нямам достатъчно движение . Другата причина е , че много се изкушавам от сладичко ! Wink
Но като цяло положението с кг е под контрол ! Peace
Да уточня , че на 20 бях стигнала 59 кг , но се стегнах и от 26 години не преминавам психологическата за мен граница от 50 кг .  bowuu

Косата си я боядисвам от много години , първият бял косъм се появи в 7 клас ... Ген  Sad
Болки и болежки за щастие нямам . Simple Smile

За съня - откакто се роди дъщеря ми , режимът ми на сън се обърна .
Преди можех да стоя до късно и да спя до късно , сега макс.22 съм в леглото и сутрин ставам не по-късно от 9 ( в почивните дни ) , иначе в 5:50 .

Бръчки имам малко , мимически , но си ги харесвам .  Simple Smile

Умора не чувствам .

Последно , да кажа , че на така страшните 40 се чувствах най-красива , обичана и желана ! Heart Eyes


unadaptable ,

Благодаря за инфото за тези витамини .   bouquet
Ще си купя , защото преди 7 години претърпях 2 операции за 45 дни и като резултат ужасен косопад , който още лекувам периодично ...

Пробвай витамините, смятам, че ще ти помогнат, но дори да няма очаквания ефект, няма да навредят, даже напротив, комплекс от полезни витамини и минерали са. Взимат се по следния начин - всеки ден по едно хапче, по което време пожелаеш. В шишенцето са 30 бр - за 30 дни. Като ги свършиш, почиваш 15-20 дни и пак започваш. На мен ми трябваше 3 пъти да изпия по 1 шишенце, докато видя ефекта. Пожелавам ти успех! Grinning
Виж целия пост
# 70

Пробвай витамините, смятам, че ще ти помогнат, но дори да няма очаквания ефект, няма да навредят, даже напротив, комплекс от полезни витамини и минерали са. Взимат се по следния начин - всеки ден по едно хапче, по което време пожелаеш. В шишенцето са 30 бр - за 30 дни. Като ги свършиш, почиваш 15-20 дни и пак започваш. На мен ми трябваше 3 пъти да изпия по 1 шишенце, докато видя ефекта. Пожелавам ти успех! Grinning

Благодаря ти още веднъж !   bouquet  bouquet  bouquet

Ще си ги купя задължително ! Peace
Аз редовно пия някакви витамини , с почивки , но тези не съм .
От фитовал имам добър резултат , но не е онази коса , която имах преди операциите .
Виж целия пост
# 71
Eх набореее...това е най земната тема която съм чел досега!!!! Laughing
Егн-то не прощава на никой...пък да ви кажа и друго дето установявам ....жената след 40 май си е в силата...особено в секса...все едно и е кат за последно!!!! Laughing
По важното е обаче мъжете ви да не се оплакват от ЕГН -то за да ви насмогват!!!! Laughing
Бъдете здрави..живейте умерено и задължително спортувайте...помага да не обръщате внимание на ЕГН-то!!!! Peace
Мъжът ми ви е набор. Нямам оплаквания в тая насока, дано и занапред е така. Laughing
И това за спорта е абс. вярно! Peace
Виж целия пост
# 72
Бе не знам какви са ви болежките, ама моят голям проблем от 2-3 години е, че все повече ми се почива и все по-малко ми се работи.
Определено е възрастова деформация!  Twisted Evil
Май има такава работа. Само за спа мечтая.
Виж целия пост
# 73
Браво, страхотни сте. Много се смях. В повечето от вас открих част от себе си. Но няма да ви занимавам с мен / щото не съм и важна де  Laughing/
Ще споделя едно много, много старо стихотворение. Вярно за едно друго деситилетие е, но ние всички вървим към него.
Дано се посмеете и вие  Laughing

След петдесетака майката си трака

Шип във двата крака, дърпа те далака

Главата се мае все ти се пикае

Час по час в клозета, поздрав от диабета

Основна проблема газове в корема

Буцата в стомаха, хич и не се маха

Ах, пък тия злите, ах киселините

Всеки месец бръчка, всеки гуляй жлъчка

Жълтата урина, настояща мина с камъни дузина.

Върти те артрита, режете гастрита

Гътнете флибита, без да те запита

Дадох мило драго оттървах ломбаго

Ала в миг довтаса брат му ишиаса

Налегнете стръвно, налягане кръвно

Тромпет в ушите, пердета в очите

И с първата доза простичка склероза

Пасив в акъла, актив в маясъла

Па и друго зло се меси, как ли се зовеше?

А взе ми го от устата, тъй де думат му простата

И гордостта мъжка, нещо взе да кръшка

А как се гордееше и съвършен беше!

След петдесетака, майката си трака
Всичко се разтрака, стареем в брака

Расте в тебе брака!!!!

 

Виж целия пост
# 74
Обажда се, но се опитвам да не му вдигам.
Настоява да съм по-малко тактична и да нямам нужда от повече от 4 часа сън ooooh!. Това е.
Всичко друго ми е наред  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия