АПРИЛската дружина, с бодра крачка тръгва на градина!

  • 41 072
  • 730
# 135
Хайде понеделнишки, една идея за оползотворяване на жегите  Joy
Да ви е сладко!  Mr. Green
Виж целия пост
# 136
Браво, villyh, за страхотния кърмачески стаж (и то по 2) и за това, че така спокойно сте приключили Simple Smile
Хубава идея за жегите даваш, но виж пък времето как се обърна... Сега може би ще се включат и повече мами.
Аз да споделя, че в събота направихме първото целофамилно посещение на кино - отидохме на Мечо Пух с нагласата, ако й писне на Гергана аз да я изведа, а мъжете да си догледат. Но тя ме изненада много положително  Heart Eyes Стресна се само в началото на рекламите - те са си много шумни винаги, но аз я държах за ръчичка и обяснявах какво следва. Филмчето й хареса, има много песнички, на които тя ставаше и си танцуваше пред стола.  Grinning Може би помогна и това, че преди близо 2 месеца беше на първия си театър - пак Мечо Пух с подобна история даже за загубената опашка на Йори. А може би и факта, че за първи път хрупаше пуканки с батко си Simple Smile Голямо глезене на деца падна  Laughing
Виж целия пост
# 137
Вили, по едно време голяма страст ми бяха мъфините. Не съм се сещала така да ги пека, много икономично. Mr. Green hahaha

Jiema, готино кино сте си направили. Grinning Последния път (и първия всъщност Crazy) когато заведох Саши, прожекцията за нас приключи, когато свършиха пуканките. Joy За кино и с Анелия даже не искам да си представям какво би било. Laughing Сега Саши ме моли да го заведа на ''Колите'' и този път мисля да се запася с промишлено количество, за да доизгледаме филма до край, евентуално. Mr. Green

Преди малко Анелия ме гони с една филия хляб и вика (крещи): "Мамооо, яж!!!'', казвам: "Не искам", тя: "Няма не искам'' Laughing Mr. Green
После ми бръкна в окото докато ме милваше, и с най-нажаления глас: "Ооо, мамо, заболя ли те?... Дай да цункам, не плачи, миличката ми..." Едва се сдържах да не прихна да се смея, много сладка беше. И физиономийката й говореше.  Heart Eyes Сашко пък вече втори ден е ужасно послушен, тайната я научих днес - обещано му е море от баща му, ако слуша. Crazy

Ивче, Олче, Рони, големи симпатяги показвате. Grinning Heart Eyes

Вери, приятно изкарване в Царево! Sunglasses Hug

Виж целия пост
# 138
Ха Добро утро и от мене най-накрая Mr. Green

Нагледах се на много красоти,разкошни деца имаме.Както гледам майките им страхотни забавления им измислят та не скучаят децата то е ясно hahaha
Няма да изброявам да не изпусна но не мога да не отбележа снимките на,Олче,Вери,Рони,Вили,Джиема,Ивка и т.н много хубави,аз доволно изплакнала окото Mr. Green Heart Eyes
Виждам масово се отказвате от бибите,и памперсите-с първите имам само двумесечен опит с Томи и то по-скоро аз да му го натикам да не реве ма не стана Mr. Green,а с вторите като решим си казваме за всичко,като не искаме всичко е в памперса и за нищо не се казва та усещам,че ще поливаме градинките на морето август месец,добре че сме на базата на фирмата,а тя си ми е нещо като бащиния,та няма да ме е срам много hahaha Joy Laughing
Ние най-накрая може и да се сдобием с- те с татко,аз с мъжка половинка.В сряда си каца нашия тати рано сутринта Wink
Докато него го нямаше малкия успя да изкара две ангини една през друга и накрая за разкош се разболя от Варицела Sick #Crazy Shocked
Е няма такова чудо,стигнахме до решение за болница,че то не беше повръщане от висока Т,40С температура,два дена се видях в чудо докато я смъкна тази Т и тея пъпки.... ooooh!ужас навсякъде по лицето,по коремчето,по гърба...кошмар просто. Stop
Та откачих просто. Някак си бавно,бавно успяхме да се съвземем и не влезнахме засега в болница,полека се захранихме отново,пъпките позавяхнаха ...пооправяме се но не сме още видели края.После се почна един рев с това обличане и събличане,хайде на доктор пак-Уши ,нос гърло и обясни човека,че целиите му ушенца са отвътре и те с пъпки и там минавало трудно,така че да внимаваме много като почнем да къпем,защото там нямало да е готово все още ooooh! offtopic
Не ми стига всичко ми и каката се тръшна с болки в гърлото-изяде 4 сладоледа в неделя-нещо нормално според баба й Close ooooh! Outta Joint Tired,а и аз изкарах един вирус с гърло и Т е няма такова нещо просто....
жива и здрава да мие сватята,че много ми помогна в цялата драма Heart Eyes
Малко дългичко стана,но горе долу добихте представа за картинката,а тя не беше много розова последните два месеца Sick
Чета ви от време на време ,но малко на диагонал,повече гледам да се радвам на снимки на деччицата ни Heart Eyes Grinning Hug
Но нейм-четох и вие сте изкарали шарката и сега борите някаква "страшна болест",надявам се да сте добре и да премине всичко успешно при вас с малкия красив синеочко Heart Eyes
Олчето страхотна почивка сте изкарали Heart Eyes
Рони твойта красавице все по-хубава става Heart Eyes Hug само да си стои здравичка и да не те ядосва с разни болести и бацили Hug
Десито и твоя отбор голяма работа Laughing,ма няма как да не ядеш а Joy hahaha
Вери весело изкарване на почивката,много ти се събра и на тебе дано си починете качествено Hug Heart Eyes
Поем да не го изпусна нашия Ален Делон какви само усмивки докарва от онзи Билборд. FlutterЗа тонзилотрена и ние с него мъчихме гадните ангини,твърдо съм за  Peace
Мама Вили браво за спокойното спиране на кърменето Simple Smile
Силви много хитра история си съчинила с вашия 'Бумчо"
Джиема много хубава твойта принцеса сопашки Hugи ти леко си минала с биберона,а като гледам една бъдеща киноманка ще си имаш ти Laughing
Ивка двама големи мъже отглеждаш ти вече Flutter Hug
Бен78 радвам се,че Далинка е преминала без проблеми през операцията,стискам палци повече да не го преживяваш никога това нещо и тя също Heart Eyes Hug Praynig
Маймунка не знам какво да кажа-доктори... само те смятат че още една операция не е нещо страшно,а като майка знам какво ти е на сърцето Hugнадявам се този път наистина ще е за последно и малкия храбрец да го понесе леко  ти пожелавам:hug: Praynig
стига толкоз,че нещо не се и сещам за друго newsm78
Ще ви сложа малко снимки във албумчето и ще кача линка след малко
Лек ден и да няма вече болнички,че цяло лято влачим тея пусти вируси  bouquet
Ето малко снимки и от нас както обещах:
http://aprilki2009.snimka.bg/children/vtori-rojden-den.586621.24376352
Виж целия пост
# 139
Oх, Деси, много се забавлявах с твоите разкази!   bouquet Щом номера с обещанието за море върши работа - супер! Ние също го прилагахме, обаче има един сериозен недостатък - като се върнахме от морето, вече не върви... hahaha
Enigma, много болести, много чудо при вас!  Shocked  Хайде сега се заредете със здераве, боледуването сте си го взели. Малък Томи да го цункаш от нас, горкото мъниче.. Hug Ще я преборите варицелата, ама трудничко минава, да й се невиди. Да не говорим, че Прес не се е чесал, а като гледам - ще му поостане някой и друг белег май. Дано да греша.

villyh, идеята ти,изложена на снимката, е революционна! На всичкото отгоре е "зелена" идея, не спомага за  глобалното затопляне, само за качване на килограмите... Joy

Вчера за вечеря аз и съпружието пийваме биричка. Прес награбва моята халба и се мъчи да пийне, докато аз не давам и дърпам халбата надолу. При което той с леко отчаяние в гласа и  силен вик "Моля теееееееееееееееееее"  Praynig
 hahaha
Виж целия пост
# 140
Здравейте и от нас не съм писала скороче не мога да смогна  ooooh!
Деси явно баба е гонила на село Ани с филийките и сега тя ти го връща  Joy
Вили страхотна идея  Peace
Енигма благодаря за кафенцето  Hug Дано да нямате вече такива премеждия  Praynig
no_name ама защо Преси тоооолкова много ми прилича на Мади с изказването и маниерите си за биричката само дето ние ни говорим а крещим  hahaha Joy
Мойте деца тия дни искат да ме уморят в неделя си хвърлиха куклите зад дивана всяка на другата  ooooh! и при опит да ги извадя кухненския ъгъл се счупи и ми приклещи крака  Tired цял ден едвам ходех ама поне баща им разбра какво е сам да се грижиш за два тайфуна Вчера на обед гладни след посещение на детски клуб щото още ме боли крака в момента който изцеждам спагетите се разпищяха и съответно мама се заля с горещата вода  Twisted Evil не знам за днес какво са ми подготвили защото още си имат баба сега са с нея на люлките че да мога  да приготвя обяда на спокойствие поне днес  Tired
Иначе Мади получи реакция от бронхо ваксона вчера сутринта и беше лошо днес вдигна Т но само сутрин рано около 6 ч после цял ден дивее нищо и няма дано така лекичко преминават нещата има да го пием още 3 дни  Praynig
Ставам че пак искат спагети и не желая пак да си изгоря ръцете  Mr. Green
Виж целия пост
# 141
Здравейте и от нас. Малко позагубили се, но редовно четящи какво се случва из форума.
Свърши и нашата морска почивка. Най-важното е, че се прибрахме здрави, защото гледахме как компанията, която беше с нас на морето масово хвана летния вирус и беше ужасно.

Преборихме се и със свалянето на памперса. И сега остава да махнем бибата, но кога ще е това, не знам.

Толкоз за сега от нас. Ще се включа и със снимки по-късно.
Виж целия пост
# 142
Привет от Южното черноморие!
Мястото е страхотно, но с 2 деца не е никаква почивка, но аз си знаех, че ще е така, де. Няма как, после ще почиваме след почивката hahaha
Виж целия пост
# 143
Влизам тихичко да се похваля, че записахме дата за кръщене на Ванката-15.08.2011г. После една малка гощавка на заведение. Да не чуе  Twisted Evil Някъде четох, че детето се сдобива с ангел-пазител след този ритуал. Дано вече да му потръгне на душичката...  Heart Eyes
После смятаме да отидем и ние до морето-Бяла- в едно семейно хотелче, близо до плажа. Дано да успеем.  Praynig
Скоро го питам "Ти имаш ли уши?!", а той "Дааа", "Къде са?", "В отпуска!"  Joy
Ние биберона така и не го възприехме-само докато се унесе и го отхвърли доста преди годинката. За памперсите вече споменах-вече си казва като има да върши работа. На обяд сме без памерс, но през нощта му слагаме за наше успокоение. Така или иначе не го цапа  Wink
По цял ден разнася една пластмасова пазарска чанта от едновремешните из градината и я пълни с какво ли не. Ходел на пазар, на бензиностанцията да зарежда газ и бензин в пластмасовата си кола с педали  Crazy И На тръгване казва" Чао, чао, приятен ден!!!"
Виж целия пост
# 144
maimunka07  - дано всичко да се оправи  Praynig и всичко да мине като по вода
Вери - гледах снимките големи красавици. А за почивката то е ясно ...... ако искаш почивка после само мама и тати  Laughing
На нас не ни се очертава нито море нито планина или въобще някаква почивка, но не се оплаквам важното е да сме заедно и да сме здрави  Grinning
За памперса ние от Юни сме без памперс. По някога се слува вечер да го слагаме, защото в къщи е ужасно топло и Вики изпива по много вода и има издънки, но това е рядко. Когато ходим на вилата обаче като се забие някъде далеч от мен и си се напишва бандитската на гащите явно не може да вземе решение какво да прави. В къщи няма пропуски ако гърнето не е в стаята той ходи да го вземе сам събува си гащите и после само се хвали от резултата  Heart Eyes
Деси - много сладко. Така сладко копират всичко тези маймунки. Аз много често не мога да се скарам на Вики, защото винаги си носим забиващите отговори които направо ме размазват. Става ми толкова смешно, че не знае дали съм сериозна в карането.
За кино не съм го водила и най вероятно няма да е скоро, но така или иначе Дейвид ходи за пръв път миналото лято. Искаше ми се да разбира какво гледа, а не да си дам парите напразно. То по хубавите филми са на 3Д а тое по 12лв, аз четвърт месец трябва да работя за да отидем всички  Sad за това предпочита по нататък.

villyh - това е много готино. Знам между другото, че нашите си вариха яйца на минералнат вода във Велинград  Laughing Laughing Това е нещо подобно

Хайде дано всички почиващи да си починат наистина добре, а всички малки всезнайковци да са много здрави и усмихнати  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 145
Мади е с гнойна ангина не е реакция от бронхо ваксона само се чудя вчера докторката в спешното толкова ли беше сляпа че не видя налепите  Twisted Evil Днес отидохме при нашта и диагнозата се откри  Tired
Ники е добре но много дразни сестра си ,а тя милата като има Т само и трябва някой да и се сърди че не иска да играе
Вери като се преберете децата ще са изтощени и ти ще си почиваш  Wink
maimunka07 дано плановете ви се осъществят  Praynig
Виж целия пост
# 146
Деси, много забавно разказваш за твоите дечица  Heart Eyes. Все така да са ти послушни Simple Smile
Енигма, много ви се е насъбрало на вас. Хайде всичко да е зад гърба ви сега и да се радвате на срещата с тати.
maimunka07,  и вашите планове да се наредят и да си имате здраво и усмихнато християнче.  Hug
very, изкъпете се и за нас в морето, а почивката наистина е по-различна, но важното е, че си се подготвила за това. Simple Smile Чакаме снимки после, също и от ma_lolo.
Дани, дано и минава бързо на Мади, а Ники да си остане здравичка  Praynig

За нас какво да кажа - похвалих я предните дни моята мома за това-онова и вече от две седмици ме побърква с тръшканията си. Мислех, че е от новото зъбе, но мина толкова време вече. Много трудно си ляга вечер, винаги намира за нещо да се тръшне и плаче с глас, силно и продължително, докато не измился нещо супер различно да я разсея. Почна и да се буди поне веднъж на нощ и иска да лягам при нея, докато заспи пак.. пак не дава да се мият зъбите... така наоплаках се  Sad Дано пък сега ме изненада положително.

Рони и Олчето се позагубиха  newsm78, дано не е по здравословни причини.
Виж целия пост
# 147
Привет отново. Hug И благодаря за хубавите думи по адрес на мойте диванета. Laughing Heart Eyes

Jiema, Рони ще я издам, че я няма по морски причини   grinning039, случайно я разконспирирах, Олчето обаче - не знам. Rolling Eyes
Дано тръшкащия период на Гери мине бързичко. Hug


Цитат
...обаче има един сериозен недостатък - като се върнахме от морето, вече не върви...
no name, е, няма пълно щастие, наистина.  Laughing Joy

Енигмааа, Енигма, така ти се зарадвах на чаршафа, който си изписала. Crazy Съжалявам, че сте имали такива перипетии с децата, дано са си преболедували за мнооого  време напред. Супер е, че ще съвсем скоро заедно с тати! Heart Eyes
Ужасно сладки Томи и Бобка. Heart Eyes Heart Eyes

ma lolo, Devik, радвам се да ви ''видя''. Hug
Майче, браво за успеха с памперса. Grinning Ще чакам снимки от почивката. photo Вери, и от теб също!  sport027

Маймунка, много вежлив Ванката. Laughing Heart Eyes Паднах от смях за ушите в отпуска. Joy

Дани, съжалявам, че Мади се е сдобила с ангина. Дано бързичко се оправя. Praynig
А и ти след тези травми от защипаното и изгореното  Confused...   action032

Аз да похваля Анелията - раздели се с памперса. Голяма борба беше, но резултатите са задоволителни вече. С памперс е само като спи. До вчера казваше, че й се пишка едва когато започнеше да го прави, но от снощи успява да се усети навреме (или да се сдържи) и върши всичко когато и където трябва. Даже недоволства с/у нощния памперс, боцкал й. hahaha Диването му с диване, от 3 месеца й се моля, сега от раз иска да ги хвърлим. Crazy Но скоро мисля да я пробвам де, да спи с гащички. Вече съм взела непромокаеми чаршафчета.
Като се върнаха децата от село, Ани ме хвърли в шаШ, започна да заеква ужасно много, и изведнъж.  Rolling Eyes Ще излъжа ако кажа, че не се притесних. Сашко пък постоянно взе да й прави забележки. ooooh! Та едни разговори, едно чудо беше... За няколко дни като че ли се поуспокои обаче и положението е една идея по-добре. Praynig

И да взема най-накрая и себе си да похваля  Blush - напуснах работа (т.е. още не съм, но вече тече предизвестието ми за напускане, броя дните като в казарма  Mr. Green), ще работя вкъщи, и... станах студентка. Ще уча педагогика, задочно. И ще си гледам Анелията вкъщи. Явно на 30 години реших, че има с какво още да си разнообразя живота. Laughing Crazy Рони има пръст в цялата работа, тя си знае защо.   bouquet
Да взема да почерпя, пък дано ми върви по вода. Grinning






Виж целия пост
# 148
 newsm68 newsm44  bouquet
Деси желая ти успех в новото начинание. Дано имаш нерви да се справиш  Hug
Виж целия пост
# 149
Деси и аз желая да пожънеш успехи с новите начинания!     bouquet  И дано промяната те направи още по-усмихната (ако е възможно изобщо) и по-щастлива.  Hug Поздравления към малката госпожица за справянето с памперса. ЧУдя се...когато и ние тръгнем да го отказваме за следобедния и нощния сън - как да постъпя - да опаковам цялото легло с непромокаеми постелки ли...?  newsm78

Дани Нетева, голям НЕкъсмет!  Confused Дано серията с удряния и изгаряния да е приключила, а Мади бързичко да се възстанови - как е днес?

very nice, много поздрави на Южното Черноморие!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия