аз по принцип съм икономист но имам и педагогическа правоспособност беше ми много интересно и много леко минаха две години за придобиването и дано и при теб е така 
Дори в понеделник ги водих на детски клуб и реших да сложа пампи на Мади да не би да свърши нещо и тя изобщо не ми разреши
ама дано нов месец нов късмет защото е много важен за нас с мъжо ще направим 4 години от както се събрахме, ще катдидатствам за работа като учителка и на 1 септември ще си имам две ученички надявам се всичко да мине добре 




Радвам се, че Мади се подобрява, пу-пу. 

Да ви се сбъднат всичките желания!

Пожелавам ти да запазиш това чувство и да си удовлетворена и от ученето, и от работата вкъщи 
Мади вече е по добре на в къщи си имам две мрънкащи и мнооогооо кисели госпожици 


за всички болни човечета!



Препоръчани теми