

ще се ходи на преглед.Дано ако може Емили да се включи с коментар и опит по проблема
Другото,което ми прави впечатление е,че от време на време примига с очички сякаш нещо и пречи,по-скоро сякаш е лек,почти незабележим тик.Но и за това ще се консултираме със специалист.Аз съм от 3годишна с астигматизъм,а до колкото знам той се предава по майчина линия/поне това съм чувала/та така или иначе ще трябва и това да се следи.Уж казвам,че е здрава ама ви се наоплаквах.Но поне с други болести лятото не с ме се сблъсквали.Дано сега есента и зимата да е здравичка.
до 10 схваща що годе цифрите,та се измъкнах с обяснението,че са мнооого стари и са мнооого години
Баща и преди една седмица закачаше един кабел вкъщи и се наложи да почука с един чук за няколко минути,а тя се суети около него/да помагала





Ники от вкъщи почна да плаче и вика че не иска да ходи при децата дано свикнат по бързо
Дано не прихване някой вирус.


Изглеждаш умопомрачително на снимките! Я, се стегни и гледай каква прекрасна кума са имали сем. Керчеви!
Диди е пораснала много-голяма чаровница и тя!
Децата на задния капак, значи....после слушат ли? Пак, като не сте ги вързали да тичат отзад... 
...както и мъжа със синята вратовръзка.

Следващия път да не сваляш апарата от тези чаровни мишлета.
Хич не харесвам такива ненавремешни и недоизмислени работи. Дано поне на Ванката не му се е отразило смесването.

Малката кукла е истинска кукличка! 








Препоръчани теми