АПРИЛската дружина, с бодра крачка тръгва на градина!

  • 41 072
  • 730
# 375
Честит имен ден на всички празнуващи днес!!!

Рони, от Монтесори градината се отказахме поради финансови причини  Mr. Green Mr. GreenХич не е евтино тука за  месец , сигурно и в София е така .
Виж целия пост
# 376
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet
Днес в мойта двойка имаше разделение Мади спа 3 часа а Ники нито един да видим довечера какво ще става  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 377
Здравейте пак!Много моля всички софийски мами, чиито деца посещават частна ясла, ако имат възможност да ми изпратят линкове или координати на градината на лични.Не искам да рискувам отново с напълно непознато място.Много благодаря на всички, които ще се отзоват! Hug
Виж целия пост
# 378
Здравейте момичета,мноооого отдавна не съм писала и не съм ви и чела Embarassed
Много ми хареса новото заглавие Heart Eyes

Ние с Ави сме добре.Аз ходя по интервюта.За сега нищо обаче.Само си ходя поне да се тренирам Laughing
Ави е здравичка пу пу.Проблема с пишкането и щипането го няма.Но сега се появи друг.Мисля,че положението е същото като при Габи на Емили.Не ми дава да я измия в областа на дупето и влагалището.Стиска крачета и казва,че я боли.Не разбирам от гинекология,но но ми се струва,че и тя има срастване на срамните устни Sadще се ходи на преглед.Дано ако може Емили да се включи с коментар и опит по проблема HugДругото,което ми прави впечатление е,че от време на време примига с очички сякаш нещо и  пречи,по-скоро сякаш е лек,почти незабележим тик.Но и за това ще се консултираме със специалист.Аз съм от 3годишна с астигматизъм,а до колкото знам той се предава по майчина линия/поне това съм чувала/та така или иначе ще трябва и това да се следи.Уж казвам,че е здрава ама ви се наоплаквах.Но поне с други болести лятото не с ме се сблъсквали.Дано сега есента и зимата да е здравичка.
Много приказва иначе.Започнала е да прави едни важни и сладки обяснения.Започна да задава много въпроси със-защо това,защо онова.Питаме вчера откъде се купували очичките,а аз и обяснявам,че те не се купуват,а растат на главичката и и така ме пита за всяка част на тялото LaughingОнзи ден вадя едно нейно з имно яке миналогодишно да и го пробвам и тя най-важно ми заявява"мамо,няма го дядо Мраз,няма сняг прибирай го" Mr. GreenПита ме на колко са години звездичките на небето,при което се оцъклих Shocked Rolling Eyes newsm78 #Crazyдо 10 схваща що годе цифрите,та се измъкнах с обяснението,че са мнооого стари и са мнооого години GrinningБаща и преди една седмица закачаше един кабел вкъщи и се наложи да почука с един чук за няколко минути,а тя се суети около него/да помагала Laughing/и той като почна да кове Ави му дърпа крачола и казва'татеее,по тихо,ще събудиш блокаа" Mr. Green,и все бисери от тоя род.
Аз пък от както родих започнах да получавам световъртежи всеки месец малко преди цикъла.Майка ми горката цял живот от това страда години наред и по какви ли не лекари ходеше.Явно всичко е хормонално,защото аз сега съм в същото положение.Никога преди това не съм имала проблеми от този вид.Но месец и половина след раждането беше първата неприятна случка.Сега всеки месец почти поне седмица ме държи,но гледам да се мобилизирам колкото мога.Смятам да си направя едни профилактични прегледи и без това тази година още не съм минала никъде да се видя.

Сега искам да пожелая на всички пораснали дечица,които встъпват в живота на учението,много успех,приятни емоции,нови приятели и много нови знания. Peace Hug

ВАРНЕНКИ,хайде да се организираме да се видим.Забравихме се.Сега ще хване студа и пак вкъщи.Предлагам тази седмица покрай праничните дни да се съберем ако ви е удобно.Пишете.

Лека вечер на всички. Hug
Виж целия пост
# 379
Честито (с малко закъснение) на всички именяци вчера!
И да почерпя за моето мъж  Mr. Green


Нани, като слънчице е Кико с тая коса!
Прицеса Рая, успех със CV-тата! Никога не знаеш от къде ще излезе нещо, така че продължавайте да търсите  Peace

Момичета, ето ни и нас - като сволих снимките след пътуването до Германия, се оказа, че почти не съм снимала  Shocked Та малко, но от сърце
Виж целия пост
# 380
И аз на опашката след Вили да почерпя за моя мъж, днес остарява с още една годинка  Mr. Green

Вили и твоя да е жив и здрав и винаги да ви обича тримцата.
Страхотна снимка върху кола  Grinning
Ние утре тръгваме отново на градина след едноседмичен престой Стиснете ни по едно палче да изкараме три дневната седвица там моля  Praynig
Виж целия пост
# 381
Днес малчовците много плакаха като ги оставихме в яслата и ми е едно криво  Tired Ники от вкъщи почна да плаче и вика че не иска да ходи при децата дано свикнат по бързо  Praynig
Виж целия пост
# 382
Здравейте и от нас!
Ванката открая на август ходи на ясла. Миналата седмица решиха да замажат тавана на групата им, та събраха децата с друга група. Посъветваха ме ако има кой да го гледа, да не го пускаме на ясла. Така и направихме и уж днес трябваше да са си в тяхната стая, но уви-днес и утре ще са събрани отново с други дечица. Ще видим как ще се върне днес и дали утре ще иска да отиде. За съжаление майка ми има работа и наистина няма кой да го гледа  Sad Дано не прихване някой вирус.
Ами, мисля че е време тихичко да се похваля, че през декември ще ставам леля на момченце-за втори път.   Crazy
Това е от нас за сега  Hug
Виж целия пост
# 383
Привет мацки  bouquet
Да споделя че вече сме 14кг, много говорим дори не спира да разсъждава, но като трябва да помисли преди на направи беля не го прави а си прави белите даже имам чуството че и нарочно за да ни види реакциите, голяма маймуна е станала Mr. Green Както и преди ви писах вече си казваме кога ни се пишка и ака, помен от *биката* няма вече благодарение на моята майчица да ми е жива и здрава Heart Eyes  Mr. Green
Виж целия пост
# 384
Аз само да похваля всички, качили снимки - чудесни са!
Jiema, както винаги къдриците на твоя момък порадваха моето око.  Wink

Мимето*, да ме прощаваш, обаче си твърде критична към себе си.  Crossing Arms Изглеждаш умопомрачително на снимките! Я, се стегни и гледай каква прекрасна кума са имали сем. Керчеви!   bouquet Диди е пораснала много-голяма чаровница и тя!

villyh, ама ти пък съвсем скромно.  Wink Децата на задния капак, значи....после слушат ли? Пак, като не сте ги вързали да тичат отзад... hahaha
Виж целия пост
# 385
Миме, аз също смятам, че бременеенето ти отива. Flutter ...както и мъжа със синята вратовръзка.Simple Smile
А Дидито, както и Тома и Бобката са невероятни... Heart Eyes

villyh, много скромно, много скромно  Naughty Следващия път да не сваляш апарата от тези чаровни мишлета.

maimunka07, какви са тия ремонти по това време?! Close Хич не харесвам такива ненавремешни и недоизмислени работи. Дано поне на Ванката не му се е отразило смесването.
А декември ще чакаме отново да се похвалиш! Wink

Дани Нетева , как са дечицата след градина, поне взимаш ли ги спокойни? Дано бързо се адаптират, че е голяма сърцераздирателна гледка! Praynig

ssillvvi , наистина е хубаво да си направиш проф. прегледи. Незнам как издържаш по една седмица в това състояние.


Аз пък след раждането на Кикича се сдобих с вътреболнична инфекция, лекувах я, но след нея пък ми откриха миомен възел. Хубаво, че поне е малък /няма и см./, но трябва да се следя поне веднъж годишно дали нараства. Не ми създава проблеми, но ако се наложи лапароскопски ще ми го махнат.

princessa raia , успех в начинанията. Колкото и да ви е трудно, дерзайте и ще успеете.
За частни ясли не мога да помогна.
Виж целия пост
# 386
Миме, много си хубава в синята рокля, пу-пу, а шаферка е голям бонбон.
Виж целия пост
# 387
Миме, много добре изглеждаш!   bouquet Малката кукла е истинска кукличка!  Heart Eyes
И срещата с наборчето и Томи, както и с техните мами изглежда много добре. Абрикотинчето е вталено гадже (явно и от бягане от форума се вталява), което много упорито бяга от групата тук и трябва да вземе спешни мерки да се поправи. Има да ни показва едно Бобче, да ни разказва за него, пък току виж сме успели и ние по квартално му да договорим среща.  Simple Smile
Вили, яка снимка. Къде е това задръстване?  Simple Smile
Принцеске, писах ти въпреки че знам колко неудобна би ви била нашата ясла.  Peace
no_name, имаш да ни показваш един Прекраско.  Naughty
maimunka07, дано Ванко да не е загубил тренинг и да тръгне безпроблемно на ясла. През декември значи ще си чакаме две бебета - на Диди сестричето и на Вани братовчедчето.  Simple Smile
Дани, как са били днес твоите щуротийки?
Силви, браво на Ави за забавите, които ви подсигурява. Ти обаче си направи нужните изследвания, защото не е нормално да съжителстваш с такъв дискомфорт.
Нани, при това дълго кърмене какво успя да излекуваш и кой лекар беше така добър да не те хока, че кърмиш още?  Sunglasses
При мен на дневен ред е да поотбия Мария, защото взе да калпазанее. Няколко вечери спи като буба и си изпълнява заръката на зазоряване да си иска (мамо, сега вече лазсъмна, дай на Малия моля ц**а) Rolling Eyes - туй две поредни сутрини точно на разсъмване наистина  Shocked, но последните две реши да ме взима на мезе и с най-жизнерадостния и весел глас да си иска.
Виж целия пост
# 388
Супер снимки, Миме! Диди е като принцеса в тази бяла рокличка. И ти изглеждаш супер. И кумуването, и бременността много ти отиват. Heart Eyes

Абрикотинчето е вталено гадже (явно и от бягане от форума се вталява), което много упорито бяга от групата тук и трябва да вземе спешни мерки да се поправи. Има да ни показва едно Бобче, да ни разказва за него...

И на мен е обещала официално... и на сватята и (екс-рожденичка Laughing) се оплаках вчера. Crossing Arms

рая, писах и аз на ЛС. Дано намерите решение. Hug

За активните не-фейсъри, със свободно време в излишък, последната Витошка порция снимки:
http://arwen.snimka.bg/children/esen-2011.621844.0.big
Виж целия пост
# 389
Миме, страхотна си. Много секси мама bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия