ПЛЕВЕН - 148

  • 51 459
  • 744
# 150
Мира, през април в кафенето-ресторант (на СДС), ми отказаха клоун, защото щял да пречи на останалите клиенти на заведението. Освен това ми казаха, че ако резервирам места отвън, а завали дъжд, децата не може да ги вкарват вътре, затова отказах. Не знам сега през летния сезон дали случайно не са размислили за детските партита, може да опиташ, но аз повече няма да опитвам, дори и за себе си не бих направила там парти. В Мексиканския и миналата седмица имаше детско парти, та може би е добре да опиташ там, ако искаш. Успех!
Виж целия пост
# 151
margoto66, мерси много за инфото. )))
Интересно как клоуна ще пречи на останалите клиенти? Сигурно родителите ще се наредят да си поиграят с него?. )))) Тези не са добре...)
Виж целия пост
# 152
Мира, тъй като все още беше студено времето, исках да е вътре партито и ми обясниха, че децата щели да се струпват около клоуна и така да пречат на останалите клиенти. (То май това важеше и за външните маси).  newsm78  Абе, нашенска работа.  Mr. Green
Виж целия пост
# 153
margoto66, ясна работата. )
Но при тези жеги, не виждам какъв точно проблем ще има.
А и те не могат да ми забранят дали да си извикам клоун, или не, ако клоуна им не стои на територията на заведението. )  Wink
Така или иначе игрите ще са отстрани, в тревата, на алеята.

Уфф, ще го мисля, до 10ти август имам още бая време. )
Виж целия пост
# 154
margoto66, мерси много за инфото. )))
Интересно как клоуна ще пречи на останалите клиенти? Сигурно родителите ще се наредят да си поиграят с него?. )))) Тези не са добре...)



Ооооо, може да пречи и още как Simple Smile При нас в пицарията често правят рожденни дни и като викнат клоун става невъзможно друг да седне да пие нещо Simple Smile Представете си как влизате в заведение с десет деца на възраст 4-5-6-7 години , клоун, уредба, музика, балони,викове, тичане Simple Smile Незабравимо е Simple Smile Но поне при нас никога не са отказвали. За по-голямо заведение обаче се съмнявам да си изгонят другата клиентела.
На мен ми хареса във Веселата къща, ако това е Холивуд, но сега е непоносима жега. Аз съм си мислила за това новото заведение до един Лаиф на Сторгозия, не знам кой по ред, там е много хубава площадката. А между другото някой може ли да ми каже с кой тролей се стига до там, че мисля да заведа децата някой ден, но да не объркам нещо, че Сторгозия ми е мътна и кървава Simple Smile
А, между другото и в Банана е готино, ходихме вчера, но не е детски клуб все пак .
Мира, в моя фейсбук има снимки от рожден ден в това клубче Пер те, може да се разровиш ако искаш.
Виж целия пост
# 155
Djina, в заведение на закрито, да, съгласна съм, че клоун може да пречи.
Но тук става въпрос за Градската градина.
Заведението е на една малка част от територията и. )
А пред него...ами те вече нямат права за алеята, нито тревните площи около заведението. )

То е Воденицата (бившият Холивуд) на Сторгозия. ) Жега е, да, категорично не става.
Заведението до Лайфа си е супер, почти всеки ден сме там. Трябва да се качиш на тролей 3, да слезеш на 1та спирка. И от там пеш. )
Ама не мисля, че си заслужава в тези жеги да биете толкоз път до там.
Виж целия пост
# 156
Мира,аз правих рожден ден преди две години в "Мексиканската шапка".Добре беше,но не съм викала клоун. Иначе децата бягаха на воля.На каручката играха,на поляната. Никакви проблеми. Сега за клубчето съм извикала Любка от МОЛ-а. Ще видим какви игри ще им измисля,защото се оказа,че 3 от момченцата от групата на Люси ще пътуват тогава и за съжаление ще е е само с един младеж и няколко момичета. Ама каквото-такова. При летните рожденници така става.Simple Smile
Иначе бях запазила "Воденицата" първоначално. Добре че се отказах навреме. Щяхме да измрем от жега там.
Виж целия пост
# 157
Djina, тролей № 3, 4, 7 и автобус или маршрутка № 1 - слизаш все на първата спирка след колелото /на бензиностанция ОМВ/
Виж целия пост
# 158
plamsi, да, спомням си че вие правихте в Мексиканската шапка РД. )
А ще дадеш ли инфо за Любка - цени и др. подобни. Ако искаш и на лични. )
Добре сте се отказали за Воденицата, там е просто ад. ) Хубаво щеше да е ако е на сянка, но там от сутрин до вечер пече. ((((
Виж целия пост
# 159
Мира, доколкото разбрах Маргото пишеше за някакво заведение на СДС, което мисля,че е закрито. За Мексиканска шатра е ясно,че не важи.Там често си има такива рожденни дни.
А от тази първа спирка на Сторгозия не е ли далеко този Лайф? Аз съм ходила веднъж с кола и ми се стори далеко  newsm78
Виж целия пост
# 160
Джина, ами това си е кафенето в Градската градина, в което всички ходят да пият кафе. )
А от 1та спирка си е далече Лайфа, но не чак толкова.
От нас до там е по-далеч, а всеки ден ходим. )

Аз вече ви надух главите с РДто, ама още един въпрос. )
Някой, мисля че Пешко, беше правил РД в малкото музейче. Дали са ползвали и кафенето или не?
Виж целия пост
# 161
Честити рождени дни на малки и големи, на които съм пропуснала да честитя! Hug
Люска, много хубава новина!  bouquet Лека и безпроблемна бременност! Heart Eyes

В клуб Per te празнувахме рождения ден на Велина. Аз съм много доволна, децата още повече. Wink
Виж целия пост
# 162
Ехеее, къде са всички в тази жега....))))

Една среща няма ли да вземем да си направим най-накрая?V )
Виж целия пост
# 163
Аз цял ден  се въртя в крък из къщи.Утре акостирам  на плевенска земя Party В момента оправям багажите за великото преселение  Crazy
Виж целия пост
# 164
Аз цял ден  се въртя в крък из къщи.Утре акостирам  на плевенска земя Party В момента оправям багажите за великото преселение  Crazy

Е, хайде добре дошли. )
В тази жега...дано тук да имате климатици. )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия