Дюкан ще помогне на всички навред как да погледнат смело напред - 253

  • 41 457
  • 736
# 465
63,800!!! Party
Чукча мнооооооого доволен!
За награда - отива да лови риба на язовир! Mr. Green
Виж целия пост
# 466
Добро утро,Прекрасници!
Днес съм много ранобудна - от нерви ли от що ли? newsm78 Ама яда ми мина де - не се е повдигал повече въпроса,а на мен бързо ми минава!
Kali_tod spoko що не вземеш да ми се обадиш душо да се видим, та да изпуснеш парата.
Че да ти се обадя,бе Верче,що да не ти се обадя...Днес и утре мъжо почива,та ще му обръщам внимание... hug,но от вторник съм си free...
Kali_tod, пожелавам ти мъжът ти да си удържи на думата...В крайна сметка живяхме 14 години по квартири, а тя умря сама, като куче. Карах мъжа ми да отиде да я види, да й занесе наготвено, но той отказваше.
Е,при нас полужението не е чак толкова зле.Добър човек е свекърва ми по принцип,но много обича да клюкари и понякога ме изкарва извън нерви с тези си изцепки...Пък и живеем заедно,та няма как да няма такива случки.Иначе и аз се надявам,ако не се пресели на село,след като се пенсионира,мъжа ми да си удържи на думата!

Абе тая мойта лентичка пак полудя...Какви са тия 2 месеца,откакто съм с Дюкан? newsm78 Някакви още 2 месеца се губят,ама се надявам да се оправи отсамосебе си!
Лек и усмихнат ден на всички ви желая!  bouquet
Виж целия пост
# 467
Добро утро момичета!
Леле, като ви чета и ми иде да запаля колата, да ида на село и да вдигна на ръце свекърва ми. После шумно да й намляскам бузите Blush
Kali_tod, мъжо почива вторник и сряда. Може да му завещая детето за няколко часа. Ти само се обади.
(не)Обикновена, ама ти вече прекаляваш. Линийката ти беше с крайна точка 64 кг. Сега пък си сложила 60 кг.  Стига толкова бе момиче. Ще се разболееш. Чакай сега да обходя етажите на нашата кооперация и да поклюкарствам със съседите на твой гръб hahaha Joy
ПП: Приятно изкарване на язовира. После ще ми кажеш на кой язовир ходите. Wink
euphoria_84, толкова си нежна и крехка... Лично аз не видях разлика в снимките ти. Но ти си знаеш най-добре. А и е важно как се чувстваш ти. Hug
isache, качи снимки с новата прическа, та да я видим и ние. Flutter
Ivlin-Ивелина, честито ти месечинка и добри резултати. Много ме изкефи, че лекарката ти се е  Shockedна резултатите. Все се каня да си направя годишни профилактични прегледи, пък да видя какво ще покаже при мен. Но най-много ми е любопитно как са бъбреците ми, защото аз образувам камъни в тях. newsm78
skarlet71, то ти няма да се наканиш да дойдеш във Варна, но аз имам ли път към теб ще ти се обадя да те видя лично. Нали знаеш, че та обичам Heart Eyes
Кафе...
Виж целия пост
# 468
Здравейте!  Hug

Pii, честито свалено килце!

Ivlin-Ивелина, честита месечинка! Хубаво си натрила носа на твоята лична. И аз така направих преди години с моята, която категорично беше против режима /тогава и не бяха чували тук за Дюкан/. Важното е ние как се чувстваме и какво показват резултатите!

Isache, честита прическа! Да ни се покажеш, ей! А за снимките в снимка.бг: преди можеха да се подреждат, като натиснеш бутон Подреди и се влачеха с мишката до желаното място. От известно време не става, което е доста неприятно.

Euforia 84, ти си малко, сладко, джобно гадже! И кукличката ти е прекрасна!

(не)Обикновена, честито! И на слука!

Veroni76, благодаря за каЙВето!

Виж целия пост
# 469
На кого попречиха постовете на Ивлин и моят, та бяха изтрити?
Виж целия пост
# 470
Здравейте момичета!
Влизам да почерпя,днес добавих още една свещичка на тортата!
   

Напълно режимна съм,въпреки многото рождени дни в семейството,вече преборих 19тия килограм и вървя към пейката със 7ца.
Новото при мен е че от понеделник започвам пак да ходя във фитнеса,така си бях обещала и го спазвам.
Дано кардио тренировките ми помогнат да оформя по добре изглеждащо телце,хич не обичам да съм отпусната,пусна суета! Laughing
Хайде лека и красива лятна нощ ви желая!
Виж целия пост
# 471
На кого попречиха постовете на Ивлин и моят, та бяха изтрити?

 newsm78


Mira 1919, Честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов ти желая. Малките сладурчета много да те слушкат. Да постигнеш теглото, което желаеш и всички други мечти, които имаш.
smile3525
Виж целия пост
# 472
Честит рожден ден Мира 1919  newsm59
Желая ти много здраве и късмет , а щастието и усмивките са ти в кърпа вързани с толкова много ярки слънчица около теб ! Весел празник !   party023
Виж целия пост
# 473
 Здравейте!
 Бързам да честитя рождения ден на Мира. Мила, желая ти най-много здраве, щастие, късмет, бързо сваляне на килцата и постигане на желаната фигура. Весело изкарване на празника! Heart Eyes.
 За тортата гарантирам! Лично аз съм я приготвила по стара дюканска рецепта! Ма аз като казвам, че ме мързи, не значи и че съм пълно дърво в кухнята. Имам много добри попадения даже в режимните. Но сега го карам на пуешка шунка, яйца (от време, на време), малко свежо сирене и в зависимост от дните ям като побъркана домати. Че даже и по нощите. И като прибавим зачестилите нережимни сладкишчета... Се получава едно мазало, дето не знам как да го определя. Спирам ги, де! Да не ми се водят по акъла новите момичета, че май почвам да издавам фронта от два дни. Днеска паничка боб,..... и тн.........  Май почвам "по-смелата" трета фаза.

 Смайли, Верони Hug Heart Eyes. Много ви обичам, момичета! Не съм чудна красавица, но все повече се доближавам до фигурата, която желая да си върна. От сърце ви желая да сте все така позитивно настроени и с все така отлични успехи в кулинарно отноение. Благородно завиждам Wink.  ЕвЪла ви правя!
 Лекинка! 
 (Няма ли да си идва Мименситка, че ми домъчня? На МериДи – да се върне отпочинала и заредена след дългото море! Верони, възможно е да ходим към Варна за малко. Ако искаш и имаш време може да ти се обадя и да пием по едно бързо кафе!)
Виж целия пост
# 474
При мен още е 31юли и Мира още има Рожден Ден  Grinning

Честит Рожден Ден, Мира!Много здраве за теб и слънчицата ти  smile3510 hbday



Еуфорийке, ти фигурата вече я имаш  Peace Сега е ред на спорта и ще стане перфектна  Flutter Hug
Виж целия пост
# 475
Честит рожден ден на петерици Мира! Hug

(не)Обикновена, ама ти вече прекаляваш. Линийката ти беше с крайна точка 64 кг. Сега пък си сложила 60 кг.  Стига толкова бе момиче. Ще се разболееш. Чакай сега да обходя етажите на нашата кооперация и да поклюкарствам със съседите на твой гръб hahaha Joy
ПП: Приятно изкарване на язовира. После ще ми кажеш на кой язовир ходите. Wink
Шъ, шъ...  Laughing А вие там със съседите, по малко да ме клюкарите, ей! Че ритам много силно! Mr. Green
А за линийката, отдавна си го бях наумила да си дам малко толеранс за мърдане на килцата, за да не се шашкам. Ще видя тая седмица на почивката как ще са нещата и така...
А язовира не го знам кой е. Blush След пети километър до Шумен, точно до разклона за Търговище. За първи път стъпвам на такова мероприятие, ама и риба хванах, на открито дремнах и изгорях като рак! ooooh! Но много ми хареса. Тука са ни фотките във фейса, ако на някой му се зяпа - http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1464809236186.44737.171 … 160995&type=1
Виж целия пост
# 476
Добро утро и от мен  Peace
Все се каня да пиша от както се завърнах, но толкова куп недовършени неща имах на главата, че все не сколасвах  ooooh!
Много рожденници, много поводи, много месечинки - на всички да им е честито на патерици   bouquet (не изброявам поименно, че да не пропусна някого, то не сте една или две - ми ще речеш че целия Дюкански народ се е народил през тези дни когато отсъствах  Shocked Rolling Eyes Shocked)  bouquet
Всички питахте за Бургаската среща - мина перфектно, но за кратичко. Хапнахме, пийнахме (водичка разбира се Laughing Laughing), поприказвахме, посмяхме се...ама бързо свърши. Ако може ей така ежеседмично да се виждаме по-хубаво от това на къде, ама пусто му все от различни крайища на България сме се събрали Sad Снимков материал аз не мога да предложа за съжаление - моето фото беше в мъжо, който пък хич го няма (не може да сменя режимите, да наглася светкавици и прочие) и от 5те снимки които имам на кръст, една не става - всичките са осветени, нефокусирани и размазани Cry Cry  Може някое от другите момичета да пусне, като се завърнат от почивка  Peace Чувам, че те продължават да си се срещат по морето през ден през два - завид, завид..как ми се иска и на мен Rolling Eyes
Иначе и моята сватба (не моята де, ами на тази на която ходих  Laughing) мина чудесно, даже и не разбрах кога отлетя. Снимков материал тук. Гледам isache пък че е кумувала на една моя състудентка Laughing разкоспирирах я веднага  Laughing и изглежда чудесно Peace Мернах разни сладкишчета, бонбончета, принцове, принцеси...абе много сладки Дюкански чада общо взето  Peace
Та така с хубавите неща сега и да се пооплача - след почти 20 дни във четвърта, 1седмична почивка на морето и ядене на всичко де що ми се мернеше пред очите се върнах почти 2,800-3кг отгоре. След вчерашната луна и П тази сутрин останаха точно 1,900 за ликвидация. Извода -  НЕ правете като мен Peace Всичко хубаво почивки, разюздване, освинване - но с мярка и си слагайте една психологическа граница, която не трябва да се преминава Peace Имах планове да се върна на бързо за един спринт във първа - второ - трета фаза ,за да ми е по спокойно, като ги махна тез гадни плюсища, но след като на П+луна имах едно нищожно минусче и установих че вече не ми действа така ударно се отказах и си я карам както преди, с ограничение на количествата. Дано до РД-то ми да ги разкарам - ако не здраве да е, ще паднат няма да ми се опрат на ината Mr. Green
Това е общо взето - днес е първи, понеделник, началото на нова седмица, на нов месец (и аз и малкото копие имаме РД и се надявам да не изпадна в депресивната дупка на 30те, която е почнала да ме дърпа на долу и да ми сгомнясва настроението от днес Confused)- дано всички осъществим плановете си през него и върви по вода и мръвка за всички  Peace
Виж целия пост
# 477
Ха добър ви ден прекрасни! Hug
Тази сутрин отскочихме до плажо и за това сега се включвам. Таз луна, ми иде да я набия. Един прилив направила ooooh!, пък сетне отлив ooooh! ooooh!и на крайбрежната ивица едно стадо медузи се гърчат под слънцето.  Confused Как да влезе човек да си изкъпе финното, отслабнало дюканско телце. Е да, ама не! Че като хванах щерката за ръчичка и айде на разходка по брега. Пак да се изфръцкам аз пред дебеланките, дето оплюват нашия скъп режим.
ANNAFACE, хич и не се съмнявам, че до седмица ще влезиш в релси. Ти си нашата гордост. И спортуваш, за разлика от мен Embarassed
Като те видях с очилата и прическата и ми напомни на Виктория Бекъм. Между другото, твоята рокля ми хареса най-много./ от шаферските/ Най-стилна... Абе хубавото, си е хубаво...
(не)Обикновена, видях ти рибката душо, дето си я хванала. Ако не за другите, поне за теб за една дюканска вечеря ще стигне. И по бански вече изглеждаш добре Peace
euphoria_84, успешна трета ти желая. Но сладкишите, да ти се явяват като гала.
И аз съм яла до сега едно парче руло и едно парче торта, но го отчетох като гала. Вярно, че понякога прекалявам с дюканските сладкиши, но пък ако има такива дни и съм прикалила с нишестето, го отчитам като ВХ ден. То и без това до сега за два месеца съм яла само по веднъж ориз, боб и картофи и повече овесени ядки. Абе нещо нямам много мерак да ям ВХ. Ама с плодовете, зеленчуците и понякога с дюки сладкишите прекалявам Blush

Виж целия пост
# 478
Аз пък не можах да видя снимките на Необикновена....Защооооооо newsm78

Ани-прекрасна си Hug Heart Eyes Hug

Виж целия пост
# 479
Здравейте!
Аз пък не съм писала от 1000 години, но ви прочитам редовно.
Стигнах с отслабването до 71кг  и реших да вкаравам някои нови храни......като сладолед например Mr. Green.... От 2-3 месеца съм в незнам и аз каква трета и кантара е 1-2 кила нагоре, после пак надолу и така.
От друга страна пия едни противозачатъчни от които ми се гади и като видя месо и косъмът ми настръхва, ама се мъча.Кила не съм качила много, но обиколки (шкембе) съм направила.Щеше ми се да стана 65 килца, но при ръст 175см и три раждания ще ми е мноооооого трудно. Thinking
Хляб и манджи въобще не ям, галите ми се състоят предимно от салата и примерно пържени тиквички с една ракия.Общо взето ме е страх да проям всичко.Ако си позволявам сладко то ще е през  деня.
Ще кача снимка....дано я отворите...за мнения и коментари.  Crazy  http://monnnn.snimka.bg/baby/dara.439842.24452956
  
Чао!Пак ще се включвам!Поздрави на всички познати и непознати дюканки!!! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия