Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? -23

  • 49 022
  • 744
# 615
хайде да помоля поне от сега да не се спами темата
като почнат да се превеждат да се пише когато някой вземе,а не от сега да почнат въпроси тука имали,там има ли
като видя че имам мейл за нов публикуван отговор и се надявам и не само аз .......
Виж целия пост
# 616
Ами хората питат и са прави,и мен ме интересува дали по-рано ще пуснат.Имам батко деветокласник,с учебниците и дрехите сме готови,но от днес се почва ,да се искат още и още пари в училище,и хич и няма да ми дойдат зле детските.И затова и мен ме вълнува въпроса дали нямада ги пуснат този месец по рани,при това идват и почивни дни,и хич и не ми се мисли ако ги преведат след тях..
Виж целия пост
# 617
Не знам дали е точната тема, но ще напомня да края на месеца да занесете в АСП бележка, че детето посещава училище, за да не се бавят след това парите.
Виж целия пост
# 618
Не знам дали е точната тема, но ще напомня да края на месеца да занесете в АСП бележка, че детето посещава училище, за да не се бавят след това парите.

Благодаря за подсещането!
Две години по ред забравям навреме да занеса бележката и съответно един месец сме без надбавки за ученика.
Виж целия пост
# 619
До края на октомви есрока.до последният ден на Октомври.Тъй като парите за септемви се изплащат през Октомври.Но разбира се е по добре ,по-рано.
Виж целия пост
# 620
До края на октомви есрока.до последният ден на Октомври.Тъй като парите за септемви се изплащат през Октомври.Но разбира се е по добре ,по-рано.
Може, помня че миналата гоидан се бях отнесла и я занесох със закъснение, но когато питах по тел. казаха м.09...
Виж целия пост
# 621
Не споря,просто няколко години поред социалните в район Слатина ми казват до края на Октомври,и аз винаги я нося през този месец,защото моят син все забравя да я вземе по-рано,и досега не съм имала проблеми .
Виж целия пост
# 622
и аз знам до края на октомври
Виж целия пост
# 623
Не споря,просто няколко години поред социалните в район Слатина ми казват до края на Октомври,и аз винаги я нося през този месец,защото моят син все забравя да я вземе по-рано,и досега не съм имала проблеми .
Ти си права, погледнах Правилника срокът е до 31.10.
Виж целия пост
# 624
До края на октомври е.
Ама аз пак забравям  Blush
Виж целия пост
# 625
Ала -Бала .благодаря ти че не го прие като заяждане,просто исках да споделя моят опит,за да уточним нещата,защото всички ни касае това,35 лева не самного но особено в тези месеци са си помощ.
Виж целия пост
# 626
Не знам дали е точната тема, но ще напомня да края на месеца да занесете в АСП бележка, че детето посещава училище, за да не се бавят след това парите.
Тези надбавки за всички ученици ли се отнасят или пак нещо само за първокласниците?И какво е АСП  Embarassed
Виж целия пост
# 627
За деца със семейни добавки от ТЕЛК носят ли се тези бележки в АСП?
Виж целия пост
# 628
За деца със семейни добавки от ТЕЛК носят ли се тези бележки в АСП?
ако ходи на училище,да.
ала-бала има предвид...всеки,който има ученик и получава детски за него трябва да занесе бележка в АСП ЧЕ ПОСЕЩАВА УЧИЛИЩЕ до 31.10.
Виж целия пост
# 629
За деца със семейни добавки от ТЕЛК носят ли се тези бележки в АСП?

На мен до сега не са ми искали,нито съм носила такава бележка,а сме с телк.но по добре да се пита в АСП за по сигурно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия