Кухните - 39 тема

  • 78 839
  • 795
# 300
Джемма, а не ги ли пръскаш с нещо преди да ги пуснеш в миялната?
Аз не готвя кой знае колко много, но имам чувство, че и сандвич с кашкавал да опека, пак ще пръсне  Confused
Затова задължително намазвам/напръсквам скарите с много силен препарат, след това изплаквам и чак тогава слагам в миялната.
Виж целия пост
# 301
Ако са доста поизцапани напръсквам с Меглио, иначе- не, пускам ги така.
Виж целия пост
# 302
Meggysan-като видя такива кантове и мисълта ми е само как ще се пълнят с мръсотия.
Аз не бих си взела такъв. Peace

Подкерпям, специално гледах да взема без кант алуминиев. Някой казват, че без него стъклото лесно се наранявало, не ми се вярва на мен  newsm78

Shadowman може да си поразчисти кутията  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 303
Половивинаат съм я изчистил ама май нещо не става...
Виж целия пост
# 304
Половивинаат съм я изчистил ама май нещо не става...

Максимум съобщенията са 30 броя, ако това ще помогне.

Аз исках да попитам за това дали става за пд ПДЧ цокъла да се сложи http://www.rosi.bg/universalna-pvc-lajsna-42m-2676.html или само това си става http://www.rosi.bg/tcokal---vodobran-za-ploskost---18mm-1516.html  newsm78
Виж целия пост
# 305
Правил съм го с второто, първото не ми вдъхва доверие нещо с тази двойнозалепваща  лента.
Виж целия пост
# 306
Пише, че има кант - "стоманен кант от inox".

Видях, че има кант, но се чудя дали да бъде със или без. А за зоните - искам да има повече от 26 см, че имам големи тенджери, които ползвам често. А рядко ползвам малки тенджерки, така че се оглеждам точно за такъв с 3 зони, като едната е силно разширяема.


geryger, мерси много, винаги помагаш   bouquet. Не е чисто черна, но е добър вариант. Кой модел е твоя?

Bosch HBA77S651E
http://bosch.expo2000.bg/uredi-za-doma.php?cat=za-vgrajdane-furni&pid=65
Аз нямам телескопични водачи. Когато избирах фурната момичето от шоурума ме посъветва "по добре не", защото трябва да се махат при пиролизата, чистят се кофти и тракат. Имам улеи на самите страни на фирната по които се плъзгат решетките или тавите.
Виж целия пост
# 307
Страшни доводи е извадила мацката. Laughing
Виж целия пост
# 308


Bosch HBA77S651E
http://bosch.expo2000.bg/uredi-za-doma.php?cat=za-vgrajdane-furni&pid=65
Аз нямам телескопични водачи. Когато избирах фурната момичето от шоурума ме посъветва "по добре не", защото трябва да се махат при пиролизата, чистят се кофти и тракат. Имам улеи на самите страни на фирната по които се плъзгат решетките или тавите.

Ау, не, не телескопа си е супер улеснение. Гъдел с който бързо се свиква. Имам на 3 нива и 2 нормални водача. Нищо по кофти като чистене от чистенето на решетката. Махат се лесно.
Виж целия пост
# 309
Meggysan-като видя такива кантове и мисълта ми е само как ще се пълнят с мръсотия.
Аз не бих си взела такъв. Peace

Подкерпям, специално гледах да взема без кант алуминиев. Някой казват, че без него стъклото лесно се наранявало, не ми се вярва на мен  newsm78


Интересно, около стъклото няма да се събира?
За мен стои завършено с рамка (кант).
Виж целия пост
# 310
Половивинаат съм я изчистил ама май нещо не става...

Максимум съобщенията са 30 броя, ако това ще помогне.

Аз исках да попитам за това дали става за пд ПДЧ цокъла да се сложи http://www.rosi.bg/universalna-pvc-lajsna-42m-2676.html или само това си става http://www.rosi.bg/tcokal---vodobran-za-ploskost---18mm-1516.html  newsm78

Гледах, гледах, кантове нямам, ето една снимка, на която се вижда ПДЧ-то отдолу
https://picasaweb.google.com/106324819080997145179/ikIvjE#5578362509612142994

За там ли говорите да има кант? Може би не е лоша идея  newsm78
Виж целия пост
# 311
Очаквам още мнения за пиролизата или за някое друго почистване.

Меги, пиролизата е несравнимо удобство. След всяко ползване на функцията фурната е като току-що излязла от магазина. Страниците с телескопични водачи се вадят изключително лесно -  с натискане с палеца от едната страна. Поставянето им е по същия начин. Моята фурна има 2 пиролитични програми - 2 часа и 15 минути и 3 часа и 15 мин. . Ползвам по-кратката. Не почиствам абсолютно нищо преди включването и. Страниците само напръсквам с препарат и изплаквам. 
За телескопичните водачи - също задължително според мен.
За плота - виждала съм отчупени краища, когато няма кант, а и на мен също ми стои незавършено без него /като последното е въпрос на вкус, разбира се/. Мръсотия по канта не се трупа - освен ако не го почистваш веднъж на 2 месеца. За година и нещо ползване не са ми замърсени кантовете.
Виж целия пост
# 312
Защото не можеш да ги намериш или не се отварят? При мен се отварят. Може временно да е имало проблем.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=605620.135
Ами като кликна тук ми излиза това съобщение This photo is currently unavailable. Пробвах и в офиса и откъщи , но не става.
Виж целия пост
# 313
Защото не можеш да ги намериш или не се отварят? При мен се отварят. Може временно да е имало проблем.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=605620.135
Ами като кликна тук ми излиза това съобщение This photo is currently unavailable. Пробвах и в офиса и откъщи , но не става.


Да де, и аз това казвам. Проблема не е при теб, а на сървъра.
Виж целия пост
# 314
И аз не успях да разгледам снимките от кухнята и хола на Пина.
А толкова съм любопитна как е станало ..?? Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия