Аранжиране на маса -тема 4

  • 195 743
  • 740
# 465
Здравейте момиче! Прекрасен ден се очертава! Еееех, пролетта е друга работа! Цветенца, пеперудки ... леко на душата. Страхотни красоти от всички! Ето и едни скромни нарциси от мен! Вдъхновяващ ден ви пожелавам!
Виж целия пост
# 466
sun днес отново е топло и слънчево  Nature Sun With Face
Bad Diddy леле каква красота с тези жълти Нарциси, аз чакам моите на вилата да поникнат за да мога да бера на воля и аз като теб да си иамам във вазичка Heart Eyes и как хубаво си пасва с жълтия дуралекс  bouquet
smileys - радваме се, че споделяш празника си с нас  Heart Eyes много ми харесват жълтите ти чинии newsm26  и с тази синя салфетка е Бомбон.. ех как ми се иска да имам много място за много сервизи Laughing
 Тези лилави лалета, онзи ден гаджето ми ги купи и аз така да им се зарадвах Simple Smile а преди това си бях купила тези салфетки с лилавите лалета Simple Smile иии  newsm18  днес малко префасонирах масата и ви я показвам. Утре съм на рожден ден на проектосвекъра и сигурно няма да мога да покажа нищо Laughing

Виж целия пост
# 467
Eй много красоти отново.danchika -много е весело- а лалетата са супер цвят.
Bad Diddy-пролетта лъха  от твоята  маса
: smileys - и аз така мислех , но се оказа ,че ти става навик и от нищо нещо става.
Аз днес бях решила да правя на терасата нещо пролетно но се отдадох но пресаждане на цветя  и друг път .............
Виж целия пост
# 468
БЛАГОВЕЩЕНИЕ е! Честит празник ! Laughing
Кукувица кука, smile3521 самодиви излизат, rotfImbo пролетта се настанява, yes а в главите ни само благи вести. Бъдете здрави! newsm51 smile3521
Виж целия пост
# 469
Юле, много са ти цветни, ярки, бонбонски масите и смешни коментарите!  Grinning Цветята ти са супер, а покривчицата е невероятна!  Crazy И кафяво-оранжевата и вкусната маса са много творчески и артистични - много ми харесват!  Party
Данчика, и постовете, и масите ти, както и комплиментите ти са много сърцати, много весели и подчертават твоя стил, особено последната, бонбонска маса! И балконската е много красива, но най- ми пасна жълтата с розите - жестока! Салфетките са невероятни, както винаги. И покривчицата си харесах, и свещниците-цветя, както и подредбата на приборите, върху сгънатата жълта салфетка!  Flutter И какво цветно, шарено Великденско дръвче си направила - браво!  Hug Масата с лилавите лалета също е много красива, а каква снимка си направила, тази в ляво с отблясъците по свещниците - невероятна е!
Тарльо, много хубава се е получила зелено-жълтата маса с цветята от салфетки в средата и пръснатите жълти камъчета по покривката! И кокиченца си имаш! Яйчицата и клонките, и пеперудката са много красиви! Ох, влюбена съм в твойте столове...
Смайли, мноооого красива маса в бяло и синьо! Каква синя роза! И салфетките си сгънала чудесно, но... търпиш критика за снимките! Толкова малки, че едвам мога да видя детайлите!  Hug  bouquet
Бед Диди, много красива маса с нарциси!  Hug
Кристи, чудна ти е червената маса! Hug

От мен още една пролетна маса, този път в леееко японски стил.   Flutter




Виж целия пост
# 470
Здравейте, отдавна не съм се включвала, той като нямах фотоапарат, но вече с нова придобивка, ще се постарая да съм редовна. Радвам се на пролетната вълна и на всички ваши предложения, липсвахте ми.... Hug
Днес от мен една съботна закуска с два вида домашен хляб.....



Ох, вече съм забравила как се качва снимка Sad Помагай те....1.качих я в snimka.bg 2.информация за изображението 3.копиране и 4. поставяне тук....но нещо не се появява а само линка си стои??????
Виж целия пост
# 471
Ох, вече съм забравила как се качва снимка Sad Помагай те....1.качих я в snimka.bg 2.информация за изображението 3.копиране и 4. поставяне тук....но нещо не се появява а само линка си стои??????

Трябва да й сложиш таговете: пишеш [имг](тук идва линкът към изображението)[/имг]. Отгоре има и директно копченце Image, ако не ти се пишат тагове, 2рото от долния ред (вмъкни изображение). Wink Таговете, разбира се, на латиница, но не се показват, ако ги напиша така в мнението Wink

Аз ще се включа като спре да ме мързи така жестоко GrinningVery HappyGrinningVery Happy
Виж целия пост
# 472
chrissy благодаря ти!  bouquet
Виж какво нещо е рутината....вече съм забравила как се качват снимки. Wink
Виж целия пост
# 473
yagodka   Отново много нежност и стил.Много нежни салфетки, чудесни клонки.
Иначе столовете са с история.....Те са от Мозамбик......Там е бил на работа свекър ми , а мъжът ми на училище.Всички мебели са такива.Аз съм им свикнала даже са ми писнали , но хората се впечатляват.Не са функционални и удобни.Но май ще караме доживот с тях-хаха.
При всички пролетта е дошла с всичка сила............
Виж целия пост
# 474
извинявам се, момичета, не съм по темата, но тази салата коя от вас я беше правила

Виж целия пост
# 475
Ох, Сирен, искам и аз такава невероятна закуска!  Crazy Липсваше тук! Чудесни снимки прави новият фотоапарат! Със здраве да си го ползваш и много често да снимаш маси! Надявам се да си редовна и да не те мързи като Криси! Flutter Hug  bouquet
Тарльо, наистина са впечатляващи тия мозамбикски столове! Аз за смяна на интериора съм предвиидила масата, т. е. аранжирането й. Като няма как да сменям цветовете в стаите, поне да има кътче - оазис, където да експериментирам.  Laughing
Данчика, къде си? За последната маса да ти кажа, че забравих, много ми хареса купата  с лалетата върху венеца от сърца  за Свети Валентин. И лилавите свещници са жестоки!  Peace На мен са ми слабост подложките, затова няма да коментирам, то си ми личи.   Mr. Green Има един магазин, който целево подминавам, щото знам какво направих миналата есен...  Joy
Юлка, ама ми пълни душата твоят букет от платнени цветя, всеки път, щом го погледна!  Crazy

Една отдавна планувана маса със Спайдърмен от мен. Спайдърменовците са всъщност магнитчета, залепени върху кутия от сирене.  Grinning Имам и още няколко вида...  newsm78  И да, ще има маси и с тях!  Laughing:


Виж целия пост
# 476
здравейте момичета невероятни красоти показвате тук -имам въпрос към вас -от хартиена салфетка може ли да се правят някакви форми или само с платнени става и ако да може ли някакви идеи да ми дадете -иска ми се да са по -различни от просто сгънати на триъгълник-подготвям се за абитуриент и се надявам и аз да спретна една такава красота като вашите
Виж целия пост
# 477
Бетина, може да сгънеш хартиена салфетка в различни форми. Зависи как искаш да са сгънати салфетките - по-официално, или не. За второто виж в моя албум има схеми: http://yagodka.snimka.bg/hobby/aranjirane-na-masa.500518.all.1. За първото - на първата страница на темата има уроци по сгъване на салфетки. И да не забравиш да ни покажеш масата!  Wink Hug  bouquet
Виж целия пост
# 478
А Ягодка, чак сега видях албума ти......Супер!!!!отиде ми сутринта............,но съм заредена положително.
Та по повод на салфетките - е ГОЛЯМ майстор си.Харесах си тиквите от оранжеви салфетки.

Виж целия пост
# 479
извинявам се, момичета, не съм по темата, но тази салата коя от вас я беше правила



пеп-4о, видях, че лабрекс ти е отговорила в другата тема, но да кажа и аз, че страшно много ми прилича на стила на Веси, а и тя имаше една, която лично аз бях виждала, много подобна - 8цата точно със салата с цвекло, а пък тя често украсява с магданоз и копър + малките цветчета от морков и може би ряпа Wink За жалост това, заради което си помислих, че питаш , веднага след като видях поста ти, се потвърди и някой й е взел снимката.... :-/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия