Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 420
Искам да питам и аз нещо.Края на миналия месец пуснах молба за детски за втора година и ми дадоха едно номерче да си взема заповедта за детски след 16-ти този месец,това означава ли,че този месец ще имам парички newsm78.Иначе аз ги получавам на 20-22


ще имаш, те вървят един месец назад.
Виж целия пост
# 421
PREDI MALKO PROVERIH NQMA
ZA NESEBAR
Виж целия пост
# 422
И според мен още е раничко да проверяваме.  Wink
vsi4ki mami sme na tova mnenie,no se nadqvame da e po rani4ko
Виж целия пост
# 423
В ХАСКОВО НА ПИБ НЯКОИ ПРОВЕРИЛ ЛИ Е ЗА ПРЕВОД НА ДЕТСКИТЕ''
Няма превод в Хасково на ПИБ ,проверих в 12,30 часа
Виж целия пост
# 424
И според мен още е раничко да проверяваме.  Wink
vsi4ki mami sme na tova mnenie,no se nadqvame da e po rani4ko
Peace
Виж целия пост
# 425
Дано ги пуснат по-рано! Praynig
Виж целия пост
# 426
Понеже тук една майка пита дали превеждат детските по различно време - да, по различно време и то с няколко дни разлика. Няколко района в София взимаме парите 4-5 дни след останалите. Ако половин България вземе на 18-19-то число, ние между 25 и 28, даже миналия път май беше петъка преди втория тур на изборите - 29 октомври. Това не се дължи на банките, а на социалното министерство. Парите се превеждат от финансите на няколко транша. За София миналия месец просто парите свършиха - това ми обясниха в Агенцията по заетостта. А иначе банките може да дават разлика само от няколко часа до 1 ден.
Агенция по заетостта няма нищо общо с детските надбавки. Сигурно имаш предвид АСП - Агенция за социално подпомагане.


Естествено, че няма нищо общо. Лапсус! Имала съм предвид АСП.
Виж целия пост
# 427
Дано ги пуснат по-рано! Praynig

Изборите минаха, така че едва ли Rolling Eyes
Виж целия пост
# 428
И в Бургас нямаше сутринта.
Виж целия пост
# 429
Момичета, ако има някой от Бургас, може ли да ми каже, защо банкомата на Инвестбанк ми взима всеки път ДВА лева, като тегля детските, единия път тегля 10 лв, и ми взима два  Sad Те не стига, че са такава голяма сума, ами и такси. В сайта им гледам от техен банкомат пише 20 ст, на мен всеки път 2 лв. ми взима. Дали може да се смени банката, по която се получават детските?
Виж целия пост
# 430
Посмъртно не можеш да я смениш банката .И аз исках да се откажа от тях ,но не стана.Затова предпочетох пенсията на детето да я получавам от пощата дори и да висим по опашки .Не знам колко точно удържат ,но мисля ,че комисионната при тях е най-голяма.Това е в България.Намерили откъде да печелят.Ако е така си е направо ограбване.
Виж целия пост
# 431
Не знам, толкова ми взима банкомата, вече се чудя да не е защото взимам бележка  newsm78. А аз искам да знам колко имам в картата, защото не всеки месец ги тегля, само, ако закъсам нещо, уж да се събират, ама то последно време все до тях опирам. Иначе майчинството го получавам в ПИБ без такси, всичко е опростено, жалко, че не могат да се сменят банките.
Виж целия пост
# 432
Мамчета, когато подавате декларацията за детските /и други помощи/ просто посочете друга банкова сметка, където да ви превеждат паричките, аз така направих преди време.   Всяка банка си има различни такси, моята сметка е в ПИБ, и тегля без комисионна от нейните банкомати, и от тези на Райфайзен  Peace

И сега по темата - никоя ли не е получила детски за този месец  Thinking
Виж целия пост
# 433
Според мен е рано ...аз поне ги чакам към 25 ти
Виж целия пост
# 434
Момичета, ако има някой от Бургас, може ли да ми каже, защо банкомата на Инвестбанк ми взима всеки път ДВА лева, като тегля детските, единия път тегля 10 лв, и ми взима два  Sad Те не стига, че са такава голяма сума, ами и такси. В сайта им гледам от техен банкомат пише 20 ст, на мен всеки път 2 лв. ми взима. Дали може да се смени банката, по която се получават детските?
разбира се, че можеш да смениш банката  Stop просто следващия път, когато подаваш документи за детските, отзад на декларацията, в която се попълват доходите, има поле в което се посочва името на банката и IBAN на сметката, по която искаш да ги получаваш. последният път, когато подавах документи, и аз промених сметката. не съм имала проблеми.  Peace
банкоматът на Инвестбанк вероятно ти взема по толкова, защото картата ти не е на тази банка. най-евтино е да ползваш банкомат на банката, която ти е издала картата. можеш и да си теглиш детските на каса в банката.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия