Да преправим старите мебели - 10

  • 108 600
  • 728
# 225
Другата седмица започвам грандиозен проект, всичко в стила еко-клош Laughing Стискайте палци да има какво да показвам Crazy
Виж целия пост
# 226
Здравейте!
Направо съм в захлас..... с интерес ще разгледам старите теми  Heart Eyes

Сега имам питане към Варненки: От къде да намеря машинка ( телбод ) за претапициране? Знам, че има евтини и скъпи, електрически и ръчни. У дома електрическата замина много бързо, а ръчната изчезна безследно  Mr. Green
Виж целия пост
# 227
http://forum.dibla.com/index.php?topic=8201.0
Виж целия пост
# 228
Реа аз не съм от Варна, ама тази машинка за претапициране- ръчен телбод- не се ли казва такер  newsm78
В такъв случай я има в големите магазини и железариите
Виж целия пост
# 229
Линията на мебелите не е в моя стил, но изглежда като адски добре свършена работа! Браво! smile3501



Felicidad, какво си намислила? Simple Smile
Виж целия пост
# 230
Цял магазин Crazy
Виж целия пост
# 231

Очаквам с нетърпение! Интериор за магазин, или магазин за красиви мебели?
Виж целия пост
# 232
Интериор за магазин, другата седмица го започваме, стискайте палци:-) Всички идеи и концепции са налице, остава да ги осъществим  Grinning

един много интересен апартамент
Виж целия пост
# 233
Ще правиш обзавеждането на магазин с преправени от теб мебели? Наистина грандиозно! Simple Smile
Надявам се, че си организирала една сръчна бригада от помагачи, че иначе ... Crazy

П.П.
А, сега виждам, че вече си отговорила в мн. число. Simple Smile Значи помагачите са налице!
Браво! Дръж ни в течение! Hug
Виж целия пост
# 234
Хихи, налични са, дано са в настроение Laughing
Виж целия пост
# 235
Реа аз не съм от Варна, ама тази машинка за претапициране- ръчен телбод- не се ли казва такер  newsm78
В такъв случай я има в големите магазини и железариите

Ми явно така се казва  Embarassed Благодаря   bouquet

Напоследък много се заглеждам по белите мебели. Бях гледала преди време, че не е никак лесно да съчеташеш бялото с бяло  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 236
Реа аз не съм от Варна, ама тази машинка за претапициране- ръчен телбод- не се ли казва такер  newsm78
В такъв случай я има в големите магазини и железариите

ЛИДЛ бяха пуснали такер в седмичните си промоции преди месец - два може би. Мисля, че струваше ок. 16 лв., но тогава още не се бях пристрастила към тази тема  Embarassed

Невероятни неща отново, момичета  Heart Eyes Браво на всички!
Виж целия пост
# 237
Рафта е БОЖЕСТВЕН! Много ми хареса, браво.

Не трябваше да пускате ТОЗИ сайт. Сега ме сърбят ръцете да сложа на чисто новия ми Икейски шкаф тези дръжки. Дано се въздържа ...
Но иначе ще ги ползвам за спалнята от чам, която ще преправям през лятото вероятно. За нощните шкафчета.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 238
Цитат
Абе, нема начин да не е доволен половинът и останалите половини!
Абе начини имаааа Embarassed(Само моят ли е в опозиция на хобитата и вкусът  ми?)
Седефака-на мене ми допадна твоята идея за цветове на щкафа(не че кафявото не е опция,но твоя "егер " на моя монитор студенее-сивее)Може би може да пробваш някъде на малка повърхност?
Виж целия пост
# 239
Цитат
Абе, нема начин да не е доволен половинът и останалите половини!
Абе начини имаааа Embarassed(Само моят ли е в опозиция на хобитата и вкусът  ми?)

Не е само твоят, и моят е така, споко  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия