Февруарки09

  • 45 616
  • 752
# 480
Наде благодаря ти, приятно ме изненада  Hug
Момичета и аз искам да ви поздравя за рождените дни на децата ни.Нека бъдат много здрави, усмихнати, обичани и да ни радват ежедневно   bouquet
Виж целия пост
# 481
Мартеничка, защо не им подарите някаква дивотия от типа тандемен скок с парашут, полет със самолет за двама  или примерно професионална ретрофотосесия с ретро тоалети за цялото семейство. Явно трябва да е нещо нестандартно и запомнящо се, щом от толкова години се познавате и те са семейство.
Виж целия пост
# 482
Марте, твърдо съм ЗА предложенията на Пети Simple Smile

Толкова ми е свито сърчицето... Малката вече хич не е малка, както не пропуска да ни поправи всеки път  Heart Eyes
Съвсем скоро ще ви постна едно торте по случая  Peace

Voila!



Виж целия пост
# 483
Наде, да ти е жива и здрава Белка! За теб винаги ще си остане твоето малко дете.

Честит рожден ден и на останалите ни рожденици от предните дни - Марти и Ивко. Много усмивки и луди игри им пожелавам.

Марте, на мен идеята за уикенд ми звучи добре.

Предложението на Пети също ми допада, но там е много индивидуално, дали хората си падат по такъв вид предизвикателства и как ще го приемат.
Виж целия пост
# 484
Наде, и тук - да е жива и здрава Белка! Защо ти е свито сърцето? Толкова е хубаво като порастват... Simple Smile

Марте, това подарихме на родителите ми за Рождество: http://www.presents.bg/navigation/goto/p_id/1286. Много приятно ме изненадаха с бързата доставка и много стилното оформление. А за самото място - Силвето ще каже повече, ако решиш...

За  тортите - по времето на Мими  Laughing (имам предвид нескончаемите рождени дни в клубове и клубчета), класиката беше еклеровата торта на Лагуна. На Да Винчи, също са хубави.
Виж целия пост
# 485
Наде, да ви е жива и здрава Бела  bouquet
Виж целия пост
# 486
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЕЛКА! Да е жива, здрава, весела, игрива и все така щура!  Laughing

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВКО, МАРТИН И ЕМА! Да сте живи, здрави и много много щастливи!

За тортите- след голямо проучване и търсене, накрая поръчахме от Неделя, Зари сама си я избра!  Rolling Eyes

Марте, на мен ми харесаха от предложенията: ретро фотосесия и уикенд в „Омая”!  Hug
Виж целия пост
# 487
Да са живи и здрави рождениците!!!  Heart Eyes

Марте,в "Омая",по моето скромно мнение,е добре да се отиде лятото.Февруари няма да е същото...по куп причини. Да не навлизам сега в подробности.. Laughing
Виж целия пост
# 488
Наде, честит рожден ден на прекрасната Белка! newsm59 newsm59 newsm59
Виж целия пост
# 489
Благодаря на всички  Hug Simple Smile

Искам да честитя вчерашния празник на:
Астралните ни близнаци: Eма, 2бр Йордан & 1бр Кристиан
А днес - Честит Рожден Ден на сладурката Ева Simple Smile
Пожелавам ви красиво детство с много любов и игри Simple Smile
Виж целия пост
# 490
Честит рожден ден на Евичка! Теди, да расте все така щура и прекрасна!
Виж целия пост
# 491
Момичета, как сте с говора около 3 годинки вече? Казват ли Р дечицата ви вече? Споделете опит.
Виж целия пост
# 492
ЧРД на днешната група февруарчета!!!

Момичета, как сте с говора около 3 годинки вече? Казват ли Р дечицата ви вече? Споделете опит.
Моята - не Simple Smile
все още понякога заменя В с Б, а някои думи казва с раменени срички... От друга страна изреченията й вече са почти на 100% граматически правилни  newsm78
пример: казва БОДЕ вместо ДОБРЕ.. вчера я питах може ли да го каже ДОБ-РЕ и резултатът беше ДОБ-Е, но после ми каза че само бебетата така казвали, а големите казвали БОДЕ  bowuu
Виж целия пост
# 493
Момичета, как сте с говора около 3 годинки вече? Казват ли Р дечицата ви вече? Споделете опит.

не казва Р
не изговаря всички думи правилно
Виж целия пост
# 494
Момичета, как сте с говора около 3 годинки вече? Казват ли Р дечицата ви вече? Споделете опит.

Все още не казват "Р", но говорят доста правилно и им се разбира всичко. Учудващо за всички съставят по-сложни изречения и отговарят/разговарят съвсем точно и на място. Предполагам, че има значение това, че никога не сме им говорили на "бебешки". А и всяко дете е индивидуално. По мои наблюдения повечето деца на тази възраст все още не могат да произнасят думите правилно, така че не смятам, че е повод за притеснение. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия