Не знам дали съм помогнала
/.
И аз си слушам гласчето. Когато съм го пренебрегнала, съм страдала, но пък съм поумняла, надявам се. 




- защото знам, че всички сме добронамерени...
/.Малко повече време ми трябва за да реша,кое е наистина правилното/че с тая толерантност и вечно оглеждане на ситуацията от всички страни си иска време/,но все пак мисля,че се справям....
И да, напълно съгласна съм с теб, Люба. Определението за "правилност" на избора и решението идва отвътре, не отвън.
добър вечер!
Може ли да се присъединя и аз.
още ме търпят, въпреки че разумът не си поплюва
Ще видим за напред как ще е... 

добър вечер!
Може ли да се присъединя и аз.
Аз съм много романтична ,а той само на готово чака
Аз да го мисля как ,кога ,къде .Иначе винаги му харесват моите предложения . 

Благодаря за милото посрещане!



то е по-лошо и от мен, като тропне и не стане ли на нейното няма как да се продължи
от една стр се ядосвам, ама от друга се кефя на детето как може да отстоява позицията си
какво съм чела снощи като Ани не знам 
поне имат избор да си изберат....

Препоръчани теми