Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
# 600
 Анджали , аз в повечето случаи слушам сърцето си , интуициата си , още в първия момент ,в който видя или помисля за нещо или каквото и да било то ,знам вече кое е правилно и какво ще стане , как ще постъпя. Разумът също не го подценявам , но започна ли да се колебая, да се лутам , се чувствам още по-объркана и раздвоена.А така не обичам да става...реша ли на мига, в който съм почувствала ,че това е правилно, че това е моя човек,че просто трябва да стане така , действам и това е.Доста импулсивно, но така се чувствам по-добре, чувствам се себе си. Невинаги е правилно,но...
Не знам дали съм помогнала  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 601
Анджали ,одеве не го казах,но сега ще го направя-нищо не е случайно.....,ама нищо.Убедила съм се не веднъж и продължавам да се убеждавам/и продължавам да слушам повече вътрешния си глас,даже да звучи налудничаво/.И,наистина-след време осъзнавам защо е трябвало така да стане...,но то е за да съм спокойна,когато пак взема да слушам сърцето и интуицията пред разума.И,честно-от сегашния ми опит и на базата на преживяното,ами да,обичам си ги грешките...,благодарение на тях съм това,което съм.....И,благодарение на тях хората наоколо ме обичат,такава каквато съм.....въпреки,че често не ме разбират/то и аз тях не винаги успявам,но това не пречи да си ги обичкам Wink/.
Знам,че много малко са непростимите неща.....и те не зависят от нас и от нашите избори.
Виж целия пост
# 602
".И,честно-от сегашния ми опит и на базата на преживяното,ами да,обичам си ги грешките...,благодарение на тях съм това,което съм.....И,благодарение на тях хората наоколо ме обичат,такава каквато съм.....въпреки,че често не ме разбират/то и аз тях не винаги успявам,но това не пречи да си ги обичкам  Wink "
Люба, това, подчертаното си го мисля открай време.  Hug И аз си слушам гласчето. Когато съм го пренебрегнала, съм страдала, но пък съм поумняла, надявам се.   Mr. Green

Виж целия пост
# 603
Багодаря ви мили рибочки!  Hug
Знаех си аз, че съм на прав път...  Hug
Наистина няма нищо случайно - понякога - за да се научим на нещо, друг път - защото сме го заслужили...  Heart Eyes
Към каквото се стремим - такова и ще имаме...  Hug
Макар и да е труден пътят - той води до там, накъдето сме тръгнали - важно е този път да е осъзнат...  Hug
Не смеех да споделя досега - само на вас милички  Hug  - защото знам, че всички сме добронамерени...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 604
Мен от вчера насам ме чопли въпросът, кое точно смятате за правилно или неправилно? Не са ли прекалено много чуждите наслоения върху тези определения?
Виж целия пост
# 605
Да,точно защото,често "правилното" и "грешното" са нечия друга теория-гледам да правя това,което прави мен и хората,които обичам доволни и щастливи/и не наранява прекалено много останалите засегнати/...естествено,не винаги е било така-като дете съм доста тормозена да спазвам нечии други правила и все нещо е останало/бащата телец беше и с военно възпитание,та искаше всичко да е по неговите стандарти/.....но,с възрастта се понаучих да си отстоявам правото на собствена позиция/като уважавам правото и на околните,да я отстояват,де-нищо,че често се случва да сме на двата срещуположни бряга Wink/.Малко повече време ми трябва за да реша,кое е наистина правилното/че с тая толерантност и вечно оглеждане на ситуацията от всички страни си иска време/,но все пак мисля,че се справям....
Ох,много ми сложно да изразя с думи/и то в писмен вид/,това което усещам......ако е в разговор,спонтанно.....по ми се получава,но така си е мъъъъъъъъъъъка....
Виж целия пост
# 606
И на мен често ми се случва да не намирам точните думи, за да се изразя точно толкова пределно ясно, колкото го знам, но вече съм си свикнала. Обикновено и така ни разбират, просто не им харесва да чуват изреченото от нас. Grinning  И да, напълно съгласна съм с теб, Люба. Определението за "правилност" на избора и решението идва отвътре, не отвън.
 
Потърсих рибешки хороскоп за 2013-та, но един не ми допадна. Ще опитам да се сетя за един сайт, където относително добра характеристика дават според рождената дата.  Може да ви допадне.
Виж целия пост
# 607
 Mr. Green Ей в тази тема не съм доплувала само, ама моите заспаха и си цъкам из форума на спокойствие, така че   Animal Tropical Fish  добър вечер!  Animal Tropical Fish Може ли да се присъединя и аз.
Назад прочетох, че имам адашка близка до моето "положение".. мъжО е козирог ,само че аз съм на 22.02, така че не е твоя мъж, не е моят, Аня!
Виж целия пост
# 608
Анджали, като четох въпроса ти, все едно моите мисли прочетох, да ти кажа че при мен разумът колкото и да се бори със порива в мен, до сега не е печелил, за добро или лошо.  Peace още ме търпят, въпреки че разумът не си поплюва  Sad Ще видим за напред как ще е...  
Важното е, да си доволна и спокойна, каквото и да направиш, с или без разума да ти го е наредил.  Hug

А колкото до репликата, че всичко си има причина, често съм била съгласна с нея, до един момент, когато изчепквайки всичко се усъмних, че това е лесен начин да се оправдаем с някоя ситуация.  Peace

anny_, добре дошла, гледам че твоето дребосъче е съвсем малко по-голямо от моето  Wink
Виж целия пост
# 609
Mr. Green Ей в тази тема не съм доплувала само, ама моите заспаха и си цъкам из форума на спокойствие, така че   Animal Tropical Fish  добър вечер!  Animal Tropical Fish Може ли да се присъединя и аз.
Назад прочетох, че имам адашка близка до моето "положение".. мъжО е козирог ,само че аз съм на 22.02, така че не е твоя мъж, не е моят, Аня!
Здравей !Не знам за мен ли говориш ,но аз съм на 21.02 ,а той на 31.12  NaughtyАз съм много романтична ,а той само на готово чака  NaughtyАз да го мисля как ,кога ,къде .Иначе винаги му харесват моите предложения .
Виж целия пост
# 610
Добре дошла, anny_!  Grinning
А, ето и сайта.
http://www.astro.com/
Виж целия пост
# 611
anny_ ,  Hug
Добре дошла и от мен, радвам се да се видим и тук.  Hug

ben78, то не беше и разум. Просто така ми се искаше да оправдая не липсата на сигурност в това, което казват интуицията и сърцето, а страхът - съществуващ от натрупаните огорчения и разочарования в миналото... За щастие всичко ми се подреди и вече няма страх, няма въпроси и колебания... Уверих се, че всичко наистина е абсолютно реално и закономерно случващо се.
 Hug
Виж целия пост
# 612
 Hug Hug Благодаря за милото посрещане! Hug Hug
Анджали и аз те помня от други теми и се радвам, че те виждам и тук (сега разбирам защо писанията ти, разбирай постовете, са ти някак различни от на други, но пък ги разбирам  Mr. Green ).

Миси, Бен  Hug
Бен, малката ми вярно е почти колкото твоето дребосъче, признавам си, че аз я набутах в зодията ни  Blush
Налагаше се да се роди секцио, трябваше да се съобразя горе-долу със смените на лекарката ми, после харесах ден от седмицата, разглеждайки някакви календари с описания и така...та сега си имаме вкъщи още 1 инат, малееееее  ooooh! то е по-лошо и от мен, като тропне и не стане ли на нейното няма как да се продължи  #Cussing out от една стр се ядосвам, ама от друга се кефя на детето как може да отстоява позицията си  Mr. Green

Алчоджб, теб имах предвид, да  Hug какво съм чела снощи като Ани не знам  ooooh!
Моят е същият образ, но е на 22.12...и двамата сме на една дата...а идеите все им харесват, естествено, че то и да не им харесват, все трябва да ги изпълнят, така че просто няма как, или изпълняват, харесвайки ги, или нехаресвайки ги  Joy поне имат избор да си изберат....  hahaha
Виж целия пост
# 613
Миси, благодаря ти за сайта.   bouquet
Научих много полезни неща.  Hug
Виж целия пост
# 614
Харесва ми и на мен. Доста пространна информация дава въз основа на наталната карта.
Явно пак сте в дълбоки води. Ако не беше  Ани да се появи, май щяхме да си мълчим още половин година поне....  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия