Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
# 195
Ей,рибета,споко!Коликите са гадни,но нормални.Винаги казвам да няма лоши болести.Това са бели кахъри.Така е!Впрягах се на всеки сопол и аз докато наш много близък приятел не дойде разреван в къщи,че детето му има левкемия.Слава богу девойката сега и добре,тя тогава беше дребчо,но оттогава за бронхити,кашлици и диарии не се впрягам.Лекувам ги,те си минават и така растат децата.
Здраве да сме,дай боже!
Виж целия пост
# 196
Ей, рибета  Grinning, да не би да усетихте, че карам шофьорски курс и се изпокрихте  Laughing
Споко - по виртуалните маршрути не съм опасна  Grinning .... още

Усмихната седмица ви пожелавам. Лична при мен тази седмица започна страхооооотно  Grinning
Виж целия пост
# 197
Привет и от мен!  Hug

Моето съкровище, да чукна на дърво, последните два дни е много спокойно. Днес времето тук е разкошно и преди малко се върнахме от дълга разходка, която той проспа. Сега тъкмо го накърмих и дреме. Дано се задържи така и да не го боли коремчето вече! Стискайте палчета на всички крайници!  Praynig

Хубав следобед от мен!  Simple Smile
Виж целия пост
# 198
Ей,рибки,петък вечер е,къде сте?
Аз да ви се "похваля".Моята диета приключи с плюс две кила.Кажете бе,хора,как да отслабна?
Не съм лакома,но обичам две неща-бира и вафли Морени.Не мога без тях и си ги хапвам в комбинация.Ох,да му се не види!
Иначе тази вечер ще пържа сафрид,един вид побратими. Laughing
Хайде приятна вечер и спокоен уикенд,а който иска адреналин да не му е спокоен!
Целувки!
Виж целия пост
# 199
Честит празник,мили рибки!  bouquet
Виж целия пост
# 200
Честит празник,мили рибки!  bouquet
шегаджийка
Виж целия пост
# 201
Рибкиии, измислили ли сте къде ще празнувате Нова Година?
Виж целия пост
# 202
Рибкиии, измислили ли сте къде ще празнувате Нова Година?
Мдааа. От няколко години хич не го мисля. С децата е голям купон. Mr. GreenНо пък и още не сме коментирали. От работа не остава време май.
И къде сте всички, че не пишете?  Sneaky
Искам отчет от Тиквето, как е, що е, коремът расте ли? И още подробности.  Hug
Виж целия пост
# 203
тук съм  Mr. Green - расте ми мозък само  bowuu
на Нова Година ще ходя на ресторант като за последно преди 3-4годишното застояване в къщи .....много се вълнувам ,защото да сега не съм празнувала на вън ....и БЕЗ дете ...... и така.....
Виж целия пост
# 204
Че и туй е нещо.  Mr. Green
 
Виж целия пост
# 205
Здравейте рибки  Hug  Hug  Hug чакайте да ви нагушкам първо всички,че после чак след нова година.
Празнувайте вие,аз на работа до 17.00 и после ще съм толкова уморена,че я изкарам до 00.00 я не
Тикве ми супер да си изкараш   bouquet
slavka70 аз свалих много с 90 дневната,но постоянство му е майката да знаеш.Аз съм ходила и на диетолог,че имам и странични проблеми,така че това си е спорен проблем и не мога да дам съвет.
Windy дръж се мила с тия колики още малко,важното е да сте добре и ти и бебчо па другото ще мине от само себе си.
Хули кой е дърт а,не си просто с годините поумняваш,че и на нас да помагаш  Peace
Довечера мога пак да ви проверя какви ги творите,сега отивам аз да се вихря из къщата.
Виж целия пост
# 206
Момичета,имах гаден ден,направо ужасен!
Лека нощ!
Дано утрешният е по-добър!
Виж целия пост
# 207
Момичета,имах гаден ден,направо ужасен!
Лека нощ!
Дано утрешният е по-добър!

Ще да е днешния по добър спокооо  Hug
Виж целия пост
# 208
А каква прекрасна 2012 ни чака .....
http://xn--c1acdllrdeablio6c2b.com/%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%8 … 0%B8%D0%B1%D0%B8/
Виж целия пост
# 209
Ама хайде де, откога я чакам аз тази хубава година  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия