Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
# 225
Добре, че си ти, та ме не е срам  Embarassed
Виж целия пост
# 226
Момичета, я кажете, вас напоследък да ви влече да се ровите в хороскопи?  Mr. Green Аз от преди Нова година още не съм се спряла, дето се вика изчетох даже тези, които още не са написани  Joy Една приятелка-рибка и тя това ми сподели, клюкарствахме, че навсякъде пише как тази година сме щели "да цъфнем и вържем", та се зачудих дали болестта е масова или само в моя телевизор... Hug
Виж целия пост
# 227
Не напоследък. Аз перманентно съм привлечена от всичко, което може да ме обясни. Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Grinning Ако денят ми не започне с четене на хороскоп, значи изобщо не е започвал.  Joy
Иначе и аз порових из писаниците във виртуалното пространство за това какво ни очаква рибетата през 2012-та. Все хубави неща (пу, пу...  Grinning ).  А и китайският Дракон бил благосклонен към нас.  Party

 Peace
Виж целия пост
# 229
Хехе, не съм сама значи  Hug
А случайно някоя да е чела жълтата книжка на Алена с хороскопите за 2012, чудя се дали си струва и какво пише за нас... То е ясно, че ще е нещо хубаво, ама какво точно... Mr. Green Mr. Green Търсих я в няколко будки за вестници, но за съжаление навсякъде е изчерпана вече. Обикновено съм забелязала, че ми познава Thinking
Виж целия пост
# 230
Честита и от мен  Heart Eyes
Аз пък за първа година спазих постните ястия,месих хляб дори и даже се получи страхотен,моля ви се ..  Rolling Eyes Било късмета на начинаещия,се изказаха домашните.Получих страхотни подаръци,желани от мен и подарих също така желани на останалите.
Общо взето това е една от най-щастливите ми Коледи.
Момичета,давам ви от моето щастие-разделям го с всички,които са били тъжни и им пожелавам тази Коледа да е последната им трудна. Heart Eyes

 Peace тази година и аз се научих да меся питки
Сега мама ще ме учи на баница с дърпани кори   chef  newsm68
Виж целия пост
# 231
Яяяя, малко оживление в темата на заспалите зимен сън!  Mr. Green

П.П. И аз с удоволствие меся, точа, ама не всеки ден.  Grinning Crazy
Виж целия пост
# 232
Сега мама ще ме учи на баница с дърпани кори   chef  newsm68
Сподели после как е било,моля....че много ми харесват тия баници,ама като съм се тръшнала,че не мога да правя тестени изделия и край!Еййй,това самовнушението е велико нещо,ви казвам!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 233
Трябва ти провокация  bowuu
Тъй беше с мен преди ...се години. Свекъра ме обиди, че правя баници - да хапнеш и да плювнеш  Sad
Така ли, като се опретнах - точих, хвърлях, точих.... Ама той не ме видя. И като му поднесох баницата ахна и си взе думите обратно  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 234
Трябва ти провокация  bowuu
Тъй беше с мен преди ...се години. Свекъра ме обиди, че правя баници - да хапнеш и да плювнеш  Sad
Така ли, като се опретнах - точих, хвърлях, точих.... Ама той не ме видя. И като му поднесох баницата ахна и си взе думите обратно  Joy Joy Joy
Абсолютно права си,Хули  Peace
Ама аз пък даже не съм и пробвала с тия дърпани баници-сама си викам "Не мога" и дотам...и майка като ме поддържа "Ми така е,ние с тебе не сме като баба ти.." и аз й се връзвам.
Ама я хляба как ми стана!!
Виж целия пост
# 235
То всичко ще започне да ти става. На тестото му се иска любов  Wink
Абе, всичко иска любов. Не го ли правиш с удоволствие и любов, никога нищо не излиза.
Виж целия пост
# 236
То всичко ще започне да ти става. На тестото му се иска любов  Wink
Абе, всичко иска любов. Не го ли правиш с удоволствие и любов, никога нищо не излиза.

 Peace Хули то в тоя живот май със всичко е така
а най голямата криза е в тоталната липса и разбиране на това , но това е друга тема  newsm51
Виж целия пост
# 237
Привет, момичета! Hug

Радвам се, че е настъпило оживление в темичката ни!
Тази година беше и моето бойно кръщене в месенето. Докато бях бременна със сина ми, кръщавах дъщеричката на една приятелка. Много държах да си направя питката сама - като една примерна кръстница. Поразрових тук-там и попаднах на рецептата за Болярска питка в кулинарния форум. Направих две пробни и за кръщенето вече бях специалист. Мачках я 40 минути, голям бой и хвърлих на тази питка. Но пък после всички си облизаха пръстите. Ето тук и снимка на кръщелницата как си открадва парченце още преди края на ритуала - просто съгледа питката и не можахме да я отървем:



Аз напоследък съм на тема сладкарство. Утре ми предстои да приготвя за първи път Банофи пай за именния ден на сина ми в събота, така че стискайте палци експериментът да е успешен!  Praynig
Виж целия пост
# 238
Бреййй,Windy,моите адмирации имаш  Peace И малкото от питката изглежда доста изкушаващо.Браво! Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Бреййй,Windy,моите адмирации имаш  Peace И малкото от питката изглежда доста изкушаващо.Браво! Simple Smile

Благодаря! Ето я цялата питка (това отгоре е купичка с мед):



Да ти кажа, рецептата е страшно сполучлива! Пробвай я, когато имаш време - няма да съжаляваш!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия