Дядо Коледа пристига със шейната,НОЕМВРИйче чака подаръците си под елхата!! - 19

  • 45 060
  • 739
# 570
Синапова и другите с болни дечица. Бързо, ама бързо възстановяване и после цяла зима никакви вируси, или айде малко за цвят ама лесно да се преборват. Иначе питайте в градинити, в нашата дори болни за деня Х ги взимат за няколко часа. Колкото за събитието и после пак кой от където е. Та децата го чакат от толкова време, снимка с дядо Коледа, с цялата група.
Виж целия пост
# 571
Елист, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Да си здрава и щастлива, да те радват децата и да те слуша половинката Hug /или обратното, или и двете заедно и от двете страни Laughing/!
Виж целия пост
# 572
Елист, ЧРД Много много радост, щастие и късмет ти пожелавам  newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

Лили, страхотни меденки сътворих от твоята рецепта. Бързи, лесни и многоооооо вкусни ... Една доза като гледам е много малко за трима изгладнели мъже  Joy Joy Joy Joy
Мерси   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes

Ех, момичета още се чудя какво да правя по моя въпрос ... newsm78 newsm78 Дано по скоро да си намеря работа... И дано този път да случа на читави работодатели, че .... Скоро май ще хвана  #2gunfire #2gunfire

Стискам палци болните дечица да се оправят ...
Мия, другата седмица ще си дам гласа коя дата ще ми е удобна ... за сега не знам  Peace Thinking




Виж целия пост
# 573
Ehoo Simple Smile)
ейй голям кеф , два поредни дни на банкети Simple Smile)) сега ме цепи глава и ми се спи ужасно , но като се има на предвид колко рядко излизам , въобще не съжалявам Simple Smile)

Мийка: с много зор успях да снимам Алекс за колажа! Крив , кисел , сърди ми се ! че сам му се карам ... но успях де Simple Smile

много ме кефи какъв ми е зъбльо Simple Smile)


Кло: радвам се че са ти харесали меденките , а аз даже се чудя дали въобще да пробвам други меденки или пак тези да си правим Simple Smile

Алекс много странно в четвъртък вечерта вдигна температура-- 38и 3, в петъка на два пъти и толкоз ! аз понеже се наплаших вече с тези уши и газ веднага на лекар , но ми каза общо неразположение и да давам само за температурата .Аз му дадох и 2 пъти по 500 млг парацетамол...и в събота нищо вече нямаше.  Искам да питам мислите ли ,че е подходящо да им се дава фервекс ? че по принцип като се хване рано и се даде ударна доза парацетамол и пресича. Пробвах го с хапче, разтворено , но много горчиво бе Simple Smile да му дадох и един фервекс, че ми беше свършил панадола.
Виж целия пост
# 574
ЧРД на Елист, бъди жива и здрава, и да ти е яка гърбината, че с тия две палави госпожици  Hug

Ехеее, Лили, когато няма поводи за излизане - няма, ама когато има - има доволно  Laughing
Ние бяхме в четвъртък на коледно парти, и хем не се прибрах особено късно /към 1/, но в петък мразех света и само си подпирах главата пред РС-то. А даже и някаква работа успях да свърша, което си е постижение  Laughing

За любопитковците - да, наистина аз съм бременната, в 7 г.с съм и засега се чувствам ок, с изключение на това че много ми се спи.

За срещичката - според мен 21,01 е работен ден /писах и в другата тема/, трябва да се провери и ако е така да се промени датичката на 28,01.

Виж целия пост
# 575
Привет момичета.



НорчеHug Hug Hug Много хубава и спокойна бременност ти пожелавам и един сладък и здрав ... Пламен  Mr. Green накрая  Simple Smile  Hug

Виж целия пост
# 576
Норчето -  Hug Hug Hug Hug Лека и успешна бременност и един хубав мъж... или девойка, каквото искате!


Аз да ви се оплача - трети ден съм с бъбречни кризи ... Е, раждането боли по - малко. Ходих в събота до спешното, изписаха ми лекарства, утре, живот и здраве, съм на изследвания... Но такава болка не желая на никой!

А Васинко милия само ме гушка и казва "Мама паче, мама боли я пупа"... Душинката ми той!

Оставям ви, хубав ден!  Hug
Виж целия пост
# 577
Привет и от мен!  wavey
Чета Ви, но все нямам време за писане. Аз и без това съм си омотана, ама сега като тръгнах на работа и съвсем време нямам и немога да вляза в час... Радвам се, че така хубаво поддържате темата, браво!  Hug
Ние иначе сме добре, Бобсън се адаптира съвсем на яслата(пу-пу) и вече си ми казва "Чао, мамо"...което никога не вярвах, че ще стане. Въпреки, че е най-голям в групата, научи много от по-малките, да яде сам, да говори по мъничко,...абеее доволна съм. Снощи им правихме коледно парти и беше много забавно (май за родителите повече), децата малко се притесниха от дядо Коледа, и почти всички отказаха да отидат при него.... но стана весело. Иначе като цяло продължаваме да си се развиваме малко по-бавно и по-различно... едър  и муден си е...другите деца тичат, танцуват... той само лежи на земята или седи и наблюдава отстрани... Мия, , като гледах клипчето от събирането ви - ами същите сме и ние - само се молим да се включи в обшите занимания, но той е на друго мнение... то бива самостоятелен, инатлив скорпион,ама чак толкова...  Laughing Laughing
Елист, , вашия татко е цвете пред нашия. Аз работя през уикенда и тогава се гледат сами.... е, няма такова чудо. Звъня в 12.30 да ги питам какво правят - вдига ми сънен и ми вика, "спя", а детето - "ми сигурно и то спи.... чакай да видя... аааа не, станало милото и си играе"... естествено гладно и наакано.... следобяд как мислите го приспива - в колата и обикалят града,... абеее толкова бисери имам, че не е за разправяне, казах му, че ще го издам пред социалните.  Close Confused
Елвирка, честита бременност! Много леко да си я изкараш!  Hug  
bouquet
Кло, съжалявам за работата. Дано всичко мине бързо и успешно и да си намериш по-добра!

Стига толкова, че кой ли луд ще ме чете... Доскоро!  Hug Hug

 
  http://s.exps.me
Виж целия пост
# 578
Елвиркааааааааа леко бременеене и браво за куража Hug Всичко да върви по мед и масло и Пламито да ти помага Hug
Виж целия пост
# 579


Аз да ви се оплача - трети ден съм с бъбречни кризи ... Е, раждането боли по - малко. Ходих в събота до спешното, изписаха ми лекарства, утре, живот и здраве, съм на изследвания... Но такава болка не желая на никой!



Стеле, защо не отиде в спешното на Токуда, там изследвания можеш да направиш и в почивен ден...
Какво ти изписаха? Много е важно стерилна урина да дадеш за да се види дали няма микроорганизъм някакъв.... Аз преди да родя много страдах от цистити, то верно че и все с гол кръст ходех, нали бях по слабичка и секси  Mr. Green

момичета  благодаря за пожеланията, ама викам и тоя път да е момиче  Wink
куража хич го няма, страх ме е дали ще ги обичам по-равно, кое дете ще пренебрегвам по мъничко защото нямам сто ръце, страх ме и финансово дали ще се справим, особено ако се наложи и малко да поседя на 240 лв, но ще го мисля по-нататък.

Много ми е странно, пу пу , засега не ми се гади, иначе съм изморена и на моменти много паля , но.... няма я тръпката от първия път. В смисъл на моменти даже забравям....а и през деня като имам 129 0000 неща да върша, кой се сеща....
иначе вървя по график - лъв ще е, термин 11,08,2012 пфууу егати и датата - с Плами беше 091109 хахахах, с моя рожден ден на 04,04 и последен цикъл на 02,02 - лекарката всеки път й беше много забавно като ми пишеше нещо в картона ххихихи
Виж целия пост
# 580



момичета  благодаря за пожеланията, ама викам и тоя път да е момиче  Wink
куража хич го няма, страх ме е дали ще ги обичам по-равно, кое дете ще пренебрегвам по мъничко защото нямам сто ръце, страх ме и финансово дали ще се справим, особено ако се наложи и малко да поседя на 240 лв, но ще го мисля по-нататък.

Много ми е странно, пу пу , засега не ми се гади, иначе съм изморена и на моменти много паля , но.... няма я тръпката от първия път. В смисъл на моменти даже забравям....а и през деня като имам 129 0000 неща да върша, кой се сеща....
иначе вървя по график - лъв ще е, термин 11,08,2012 пфууу егати и датата - с Плами беше 091109 хахахах, с моя рожден ден на 04,04 и последен цикъл на 02,02 - лекарката всеки път й беше много забавно като ми пишеше нещо в картона ххихихи

Ееееееее, Норка честито от сърце. Лека бременност ти пожелавам, и леко раждане когато му дойде времето! Wink И щом мома искате, дай Боже!

ОБАЧЕ....АЗ СЪМ ТИ МНОГОО ОБИДЕНА...
УЖ се бяхме разбрали заедно да раждаме, а ти даже и не сподели за намерението си! Wink Mr. Green
 Hug
Виж целия пост
# 581
хахахах, Кики, нали родихме заедно, ти да не забрави, аааа?

но и за второто не можеш да се сърдиш - аз като подпитвах няма ли някоя мама навита за август 2012 повечето казаха, аааа не, по -скоро август 2013 ще целят  Laughing
то нали така ме разконспирира Вессито  Hug
ееее то се не знае де, може още мамита 2012 да се пръкнат, да са ми компания  Laughing
Виж целия пост
# 582
Добро утро.




момичета  благодаря за пожеланията, ама викам и тоя път да е момиче  Wink
куража хич го няма, страх ме е дали ще ги обичам по-равно, кое дете ще пренебрегвам по мъничко защото нямам сто ръце, страх ме и финансово дали ще се справим, особено ако се наложи и малко да поседя на 240 лв, но ще го мисля по-нататък.

Много ми е странно, пу пу , засега не ми се гади, иначе съм изморена и на моменти много паля , но.... няма я тръпката от първия път. В смисъл на моменти даже забравям....а и през деня като имам 129 0000 неща да върша, кой се сеща....

Елвирче - нека бебенцето е такова, каквото сте си пожелали...
Я кажи сега - как я няма тръпката?! И аз от това се опасявах...като ти чета поста, споделям абсолютно всичките ти страхове без да съм бременна - обичат ли се еднакво децата, готова ли съм да разделя сърцето си на две и някакви такива неща  Crazy но ти не се притеснявай - хората казват, че човечетата се обичат абсолютно еднакво, а за финансите - със сигурност ще се справите, човек се нагажда според ситуацията.

Хубаво е, че не ти се гади - дано така и продължава  Praynig

А за лъвчето - Елвирка отдавна сподели плана си  Laughing направо ме уби колко стриктно го спазва  Mr. Green Ако и веднага е станало бебето, значи графика е бил пълен  Laughing Laughing Mr. Green

Ходи ли вече на доктор или изчакваш още?

Изчерпаха ми се въпросите...време е за отговори  Laughing
Виж целия пост
# 583
Привет! Я, тук хубави новини имало Hug Норче да ви е честито Hug Каквото ще да е момче, момиче-все е хубаво Flutter
Няма да се плашиш, с второто е по-лесно, то тръпката не е като първия път разбира се, но накрая като видиш човечето,ще ти дойде тръпка изведнъж.Еднакво се обичат децата, но няма как-малкото ще ти е на по -преден план, неизбежно е. А иначе е по-лесно, особено ако са ти еднакви, дрехи си имаш , креватчета, проходилки и така нататъка, аз почти нищо не съм купувала. Но, пък е малко по трудничко за работа, честно казано с две малки деца хвърчиш нагоре-надолу, детски градини,ясли,училища, водиш,взимаш, хвърчиш -двойно, но пък като си напаснеш режима се оправят нещата. Хубаво е, ако имаш баби да помагат, както се казва поне през ваканцийте да ги оставяш, иначе назнам.
Аз например сега така ми се иска да си сменя работата, за по-добро заплащане, но за сега нямам избор ,защото се съобразявам не с парите, а с децата и да са ми близо градина,училище, работата също да е близо, да е до 17 ч, да почивам събота и неделя,да ти е поне малко човечен шефа, че да те пуска като са ти болни децата, че обикновено едното като е болно,след него веднага и другото лепва,  защото и мъжа ми може евентуално само да ги води сутрин и то от време на време, нищо друго.....сама се оправям и се справям, и така нататък и така нататък..............
 Справям, но последното е единствения "недостатък" така да се каже, единствената трудност.
Да си майка с деца в Бг, особено пък 2-3 , все едно си инвалид вече и не ставаш,особено ако нямаш баби да помагат от време на време, аз до това заключение съм стигнала, за съжаление.Но вие знаете това.
Но да са живи и здрави дечурлигата,това е най-важно, храна и дрехи да има , другото е бош лаф... Laughing
Това е радостта и смисъла в живота ни, всичко друго е на второ, трето място и т.н.

Аз бих си родила още едно дете примерно, по натам, без да се замисля, пак с 4-5 г разлика, ама реалността ме сваля на земята, не, че няма да се оправя де , ха ха ха  някой ден ако спечеля от тото-то  - може би   Mr. Green
Норче, много се радвам, да си родиш живо ,здраво и хубаво момиченце ,живи и здрави, пълна къща, по-весело ще ви е ,ще видиш Laughing Hug Целувки Heart Eyes
Виж целия пост
# 584
Норчеееееееееееее  Hug Hug Hug
От все сърце ти желая едно здраво и сладко момиченце  Hug
Сигурна съм, че всичките ти страхове ще изчезнат, като се роди детето  Mr. Green
Дано и моите планове да се изпълнят така какво твоите  Mr. Green
Мимс, лудницата е пълна  Mr. Green Да са здрави децата, ще се справим, не можеш да ме уплашиш  Mr. Green
Елист, честит рожден ден, макар и със закъснение, всичко най-хубаво и желая и звездичките ти да боледуват все по-малко   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия