/или обратното, или и двете заедно и от двете страни



Дано по скоро да си намеря работа... И дано този път да случа на читави работодатели, че .... Скоро май ще хвана


)
)) сега ме цепи глава и ми се спи ужасно , но като се има на предвид колко рядко излизам , въобще не съжалявам
)
)
да му дадох и един фервекс, че ми беше свършил панадола. 
Много хубава и спокойна бременност ти пожелавам и един сладък и здрав ... Пламен
Лека и успешна бременност и един хубав мъж... или девойка, каквото искате!



Всичко да върви по мед и масло и Пламито да ти помага


И щом мома искате, дай Боже!


но ти не се притеснявай - хората казват, че човечетата се обичат абсолютно еднакво, а за финансите - със сигурност ще се справите, човек се нагажда според ситуацията.
Норче да ви е честито
Каквото ще да е момче, момиче-все е хубаво 
Целувки

Препоръчани теми