. Май аз нещо не схващам, но пък се сещам за една чудесна българка поговорка по случая "На гол гъз чифте пищови". Оправихме всичко в тая държава, че екстрите да са ни 3 пъти по-големи от европейците, които ще се наложи да ни хранят като се наредим на опашката за помощи. И още нещо - демографската криза не се боли с повишаване на майчинството от 240 на 270 лева, а с мерки като ограничаване на престъпността, повишаване на качеството на образованието и здравеопазването, възможност за работа и развитие. Тези прослойки, които биха се заинтересовали от 30 лева увеличение на майчинството и биха раждали заради тези 270 лева определено не са прослойките, които искаме да се плодят и да "оправят" демографския ни проблем .
. Май аз нещо не схващам, но пък се сещам за една чудесна българка поговорка по случая "На гол гъз чифте пищови". Оправихме всичко в тая държава, че екстрите да са ни 3 пъти по-големи от европейците, които ще се наложи да ни хранят като се наредим на опашката за помощи. И още нещо - демографската криза не се боли с повишаване на майчинството от 240 на 270 лева, а с мерки като ограничаване на престъпността, повишаване на качеството на образованието и здравеопазването, възможност за работа и развитие. Тези прослойки, които биха се заинтересовали от 30 лева увеличение на майчинството и биха раждали заради тези 270 лева определено не са прослойките, които искаме да се плодят и да "оправят" демографския ни проблем .
. Май аз нещо не схващам, но пък се сещам за една чудесна българка поговорка по случая "На гол гъз чифте пищови". Оправихме всичко в тая държава, че екстрите да са ни 3 пъти по-големи от европейците, които ще се наложи да ни хранят като се наредим на опашката за помощи.
. Май аз нещо не схващам, но пък се сещам за една чудесна българка поговорка по случая "На гол гъз чифте пищови". Оправихме всичко в тая държава, че екстрите да са ни 3 пъти по-големи от европейците, които ще се наложи да ни хранят като се наредим на опашката за помощи.
Направо да гледат 10 години назад за изчисляване средствата за майчинство и да си оправят живота. Все ще ударят най-слабата социална група - майките и пенсионерите.
Аз принципно съм за детски за всички деца без оглед на доход, на к. др.-та алтернатива е точно семейното подоходно облагане. Препоръчани теми