Майка ми е с 40 годишен трудов стаж и с минимална пенсия. През това време е отгледала 3 деца! Викаш и тия дет работят, и тия дет си стоят вкъщи без да внест лев за пенсията си, да са на едно дередже като одъртеят, така ли?
Майка ми е с 40 годишен трудов стаж и с минимална пенсия. През това време е отгледала 3 деца! Викаш и тия дет работят, и тия дет си стоят вкъщи без да внест лев за пенсията си, да са на едно дередже като одъртеят, така ли?
Майка ми е с 40 годишен трудов стаж и с минимална пенсия. През това време е отгледала 3 деца! Викаш и тия дет работят, и тия дет си стоят вкъщи без да внест лев за пенсията си, да са на едно дередже като одъртеят, така ли?
Майка ми е с 40 годишен трудов стаж и с минимална пенсия. През това време е отгледала 3 деца! Викаш и тия дет работят, и тия дет си стоят вкъщи без да внест лев за пенсията си, да са на едно дередже като одъртеят, така ли?Препоръчани теми