Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 47 005
  • 733
# 660
На 23 април излиза епизод 19,после епизод 20 на 30 април и 21 еп. на 7 май и последният 22-ри излиза на 14 май
А втори сезон ще има ли?
Виж целия пост
# 661
А откакто промениха арена, с новия дизайн, нещо и там не мога да го намеря Sad
Има го, но търсачката им нещо се беше бъгнала, сега бачка  Peace
http://DMCA-removal-from-Google/torrents/search:Once%20upon%20a% … /type:tvepisodes/
Виж целия пост
# 662
Ест,че ще има втори сезон  Simple Smile  Wink
Виж целия пост
# 663
Нямам търпение за втори сезон, до колкото разбрах щяла да участва  Малката русалка

П.П.: за следващия епизод има второ промо Thinking ще бъде интересен епизод.

http://www.youtube.com/watch?v=pFFBFCQ32VE
Виж целия пост
# 664
Иха супер е нямам търпение  Heart Eyes
Виж целия пост
# 665
О промото е невероятно  Crazy
Виж целия пост
# 666
О промото е невероятно  Crazy

Да, интересно промо, ама означава ли, че Ема най-после е разбрала истината за проклятието? Или просто е успяла да докаже, че Реджина е натопила Снежанка?  newsm78
Виж целия пост
# 667
Сигорно е за няколко епизода,а може и двете - чакам с нетърпение  Flutter
Виж целия пост
# 668
Е, кой изгледа серията? Аз сега ще я гледам, вероятно без суб.
Виж целия пост
# 669
Аз я гледах Mr. Green Доста интересна беше. И пак не стана ясно кой е писателя Crossing Arms
Виж целия пост
# 670
Има някакви субтитри, ама не знам дали стават
http://DMCA-removal-from-Google/get.php?id=82084
Виж целия пост
# 671
Интересна серия
Виж целия пост
# 672
Доста интересна беше. И пак не стана ясно кой е писателя Crossing Arms
От промото реших, че ще се окаже сина на Румпел. А и опцията за един от братята Грим си остава, нали знаеш. Wink  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 673
То и в развитието на серията
Скрит текст:
изглеждаше все едно е сина му, но после стана ясно само, че е от отвъд. А не вярвам братята Грим да са заточени в приказния свят
Grinning
Виж целия пост
# 674
Много добър епизод!
Скрит текст:
Безценни са сълзите на мистър Голд......



Интересно дали ще върнат по някое време наистина сина му...
Интересно дали писалят ще умре...кой е...от къде е...с кого говореше по телефона...не ми се иска да го убият и него много бързо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия