“ДОМАШЕН АРЕСТ” - НОВ БЪЛГАРСКИ КОМЕДИЕН СЕРИАЛ ПО БТВ

  • 29 541
  • 279
# 165
Аз напълно му се наслаждавам на филмчето. Коцето е велик. Съседът също е чудничък!

А така, като сте заговорили за "Седем часа разлика"... с всяка серия ме отчайва все повече тази боза. Ама я гледам, де, свикнах.. И все повече и повече ми заприличва на онази отврат "Забранена любов"...
Мене лично той ме разочарова, очаквах повече, почна обещаващо, но.. уви...
Виж целия пост
# 166
Този път изпуснах почти целия първи епизод, но нали за това са повторенията...
Що се отнася до vvv9  и изказванията в тази и други теми, мисля, че може да започнем цяла нова тема със заглавие "Потребител vvv9 - умен провокатор или прост сеирджия "  Sunglasses
Виж целия пост
# 167
Що се отнася до vvv9  и изказванията в тази и други теми, мисля, че може да започнем цяла нова тема със заглавие "Потребител vvv9 - умен провокатор или прост сеирджия "  Sunglasses
Аз залагам на прост сеирджия. Но само за темите извън "Седем часа разлика". В часовете не се лигавя, там всичко, което пиша, е с мъртвешка сериозност.
Виж целия пост
# 168
Коцето ще създаде своя религия  Joy:

http://www.btv.bg/seriali/domashen-arest/id/1403/
Виж целия пост
# 169
много му се радвам на това сериалче  Party
и много се смях на момента с "интимната прическа"  Crazy
изобщо,супер е,за сега... Sunglasses
Виж целия пост
# 170
Предполагам, че и изпратените от зрители лични семейни случки, ще разнообразят още повече сериала. Много ме забавлява.  Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Интересно защо има 2 теми за този филм. В тази са писали повече хора.  Thinking
Един от любимите сериали за мен.
Виж целия пост
# 172
Аз пък първо изчетох тук всички ужасии за смеха и после гледах серията. На моменти "се хващах", че изобщо не го забелязвам.

Пак ще повторя, че много ми хареса.

Прекратих абонамента си и публикуване на коментари в темите за "Стъклен дом", "Седем часа разлика" и "Под прикритие", защото ми омръзна да чета всички критики: изкараха всички сценаристи некадърници, актьорите - бездарни... Все нещо пречи. Ще рече човек, че всички мастити международни филмови критици са се събрали в нашия форум.  Joy

Гледам българските сериали и им се радвам от сърце.  Heart Eyes
                     
                          202uu
Виж целия пост
# 173
Сериите от тази вечер  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=dxDEWUsV2Hk  Да живее Коцевизма!

http://www.youtube.com/watch?v=TC1gIji7haU Изкуството да се плетат чорапи




Коце, Коце, заслушай се в потракването на куките. Те ще ти подскажат правилния път.  hahaha
Виж целия пост
# 174
Със съжаление признавам, че снощните серии бяха боза. Едва ги изтърпях  Sad, очаквах повече, започнаха силно.
Виж целия пост
# 175
със съжаление признавам, че снощните серии бяха боза. Едва ги изтърпях  Sad, очаквах повече, започнаха силно.

Подкрепям  Peace и аз го казвам със съжаление  Sad даже превключих на " Двама мъже и половина " - огромна разлика  между двата Wink
Виж целия пост
# 176
И на мен ми бяха скучни Peace
Виж целия пост
# 177
Тъкмо си викам, че сега само аз ще пиша, че сериите не са ми харесали, а то... Имаше и забавни моменти, но като цяло предишните бяха по-добри.
Виж целия пост
# 178
Аз сега ще ги изгледам да видя какво не им харесвате.  Laughing
Виж целия пост
# 179
Има весели моменти, аз по принцип не обичам комедиите, но хвърлям по едно око като върви за фон. И Татяна Лолова, и Филип Аврамов са супер, това, което ми е странно малко и нетипично е, че все едно гледам американски сериал - освен че е правен по същия модел, дори и шегите, репликите, темите, са ми като извадени от американското, а не толкова от българското ежедневие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия