Marks&Spencer- 4!

  • 56 495
  • 767
# 75
има бутонче "cancel an item" горе вдясно над поръчката
Виж целия пост
# 76
момичета, Весела Коледа!   Hug и успешни покупки  Wink
Виж целия пост
# 77
Мини, ще кажа пак съкровище си ти!   bouquet
Мога да легна да поспя вече Simple Smile

Весела Коледа на всички! Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 78
и аз се разписах вчера Grinning
Благодаря ви момичета за споделената информация. Heart Eyes
Весела Коледа
 santa2
Виж целия пост
# 79
Много съм разочарована от тазгодишното Коледно намаление на МиС, адски малко артикули са намалени и нищо не харесах. Дебна термо бельото, но уви! Нищо не съм поръчала и като гледам няма и да поръчам май. Ако паднат на -70%, може и да прежаля някой и друг паунд.
Виж целия пост
# 80
Много съм разочарована от тазгодишното Коледно намаление на МиС, адски малко артикули са намалени и нищо не харесах. Дебна термо бельото, но уви! Нищо не съм поръчала и като гледам няма и да поръчам май. Ако паднат на -70%, може и да прежаля някой и друг паунд.

И аз така, но понеже от около година пазарувам дрехи за дъщеря ми основно от този магазин тя има почти всичко  Flutter, бяха останали 15-ина неща, които нямаше, и имах късмета точно те да са намалени, така че попълних колекцията ...  Wink
Весели празници и успешни покупки на всички!
 santa2
Виж целия пост
# 81
Да не съм капо взех малко бельо и няколко мъжки ризи.
Ще дебнаи аз термо бельото, дано да го намалят.

Весели празници на всички и успешни покупки! Hug
Виж целия пост
# 82
И аз за термобельото се бях наточила  Crazy
Ако го намалят свиркайте
Виж целия пост
# 83
Да се надяваме, че след Boxing Day-a, т.е. днес, ще има по-сериозни намаления! Ама... ще видим!
Виж целия пост
# 84
Какъв р-р е 5L  за този модел http://www.marksandspencer.com/Cap-Toe-Skull-Snow-Boots/dp/B005N … omerReviewsHeader  bouquet Praynig
Виж целия пост
# 85
Понакупих малко дънки за мен от намаленията  Simple Smile
Виж целия пост
# 86
Това не е никакво намаление - нещо са се объркали тази година.Миналата Коледа за 30 паунда бях накупила толкова много дрехи за дъщеря ми,а сега само за една пижама искат 8 паунда  ooooh!
Виж целия пост
# 87
Това не е никакво намаление - нещо са се объркали тази година.Миналата Коледа за 30 паунда бях накупила толкова много дрехи за дъщеря ми,а сега само за една пижама искат 8 паунда  ooooh!

Аз от mid-season sale-a бях накупила доста неща. Ще изчакаме след нова година.
Виж целия пост
# 88
На два от артикулите ми още има бутон change.Какво значи това?Няма ли да дойдат newsm78
Виж целия пост
# 89
Момичета, от сайта ми писаха,че не са могли да си изтеглят парите от картата, с която съм платила. Предполагам,че не са достигнали пари /ужасно се е вдигнал паунда/, защото и друг път са плащала с тази карта. Колко време ще ме чакат да я захраня допълнително?! Днес няма да мога вероятно,защото банките са с намалено работно време, така че най-рано явно ще е на 03.01.12г. Притеснявам се,че поръчката ми е от намаленията и да не ми се изчерпат артикулите доката я диспачнат?! Confused Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия