Marks&Spencer- 4!

  • 56 495
  • 767
# 30
Здравейте,
мога ли да ви попитам, ако на някой му се случвало нещо подобно:
- направих поръчка за 80 лири на 25.11
- на 28.11 имах смс от моята банка, че са ми изтеглени 80 лири. Дотук-добре.
- на 30.11 (днес) получавам мейл от М§С, че 1 от артикулите няма наличност, и че: "I would like to assure you that no payment has been taken and you have not been charged", т.е. няма да ми вземат пари за липсващия артикул (10 лири). А как тогава ще ми ги върнат, след като вече са си взели парите за поръчката, без да е предвидено, че може да има липсващ артикул?!
Виж целия пост
# 31
Ще ти ги върнат директно в картата до няколко дни, случвало се е и при мен Simple Smile
Виж целия пост
# 32
Благодаря за новата тема   bouquet, проспала съм и новата тема и намалението    Flutter
Виж целия пост
# 33
Доста често сумата се блокира и се отразява като изтеглена, но парите реално са в картата ти. След като констатират,че има неналичен артикул просто отблокират стойността му. Peace
Виж целия пост
# 34
Благодаря за отговора, това ми е втора поръчка и не зная как да реагирам. При първата всичко си беше налично... Сега ми остава да си почакам сумата обратно...
Виж целия пост
# 35
Записвам се и аз да следя темата!
Виж целия пост
# 36
Ще ти ги върнат директно в картата до няколко дни, случвало се е и при мен Simple Smile

Аз трябва ли да им пиша или всичко си става автоматично?
Виж целия пост
# 37
Възможно е и да са блокирани, както пишат момичетата тук, при мен бяха изтеглени и ми ги върнаха по сметката. И в двата случая не е нужно да им пишеш  Simple Smile
Виж целия пост
# 38
Възможно е и да са блокирани, както пишат момичетата тук, при мен бяха изтеглени и ми ги върнаха по сметката. И в двата случая не е нужно да им пишеш  Simple Smile

Благодаря! Ще почакам още няколко дни!
Виж целия пост
# 39
Да се отчета с получена вчера поръчка, тази с кодчетата и намаленията:
http://www.marksandspencer.com/Autograph-Cotton-Flower-Embellish … amp;mnSBrand=core - страхотен клин, плътен, апликацията е уникално красива и плътна  Heart Eyes, размер 3-4.
http://www.marksandspencer.com/Pure-Cotton-Straight-Corduroy-Tro … amp;mnSBrand=core - по-тънички, отколкото очаквах, но иначе много меки, добра изработка, за градината в момента са ОК, размер 3-4.
http://www.marksandspencer.com/Autograph-Cotton-Rich-Heart-Jumpe … amp;mnSBrand=core - уникално красив  Heart Eyes и качествен пуловер  Peace - 3-4 размер.
http://www.marksandspencer.com/Hooded-Spot-Fluffy-Fleece-Top/dp/ … amp;mnSBrand=core - мекичко, много хубаво, ще ползвам, като пролетно якенце, любим цвят на дъщеря ми, а пък, като видя и точките ... пак 3-4 размер.
http://www.marksandspencer.com/Pack-Younger-Cotton-Floral-Pyjama … amp;mnSBrand=core - любимите и на мен и на дъщеря ми, като модел скини пижами, меко, страхотно трико ... размер 4-5 години.
http://www.marksandspencer.com/Pack-Younger-Cotton-Stripe-Pyjama … amp;mnSBrand=core - още едни, но други цветове  Heart Eyes - 4-5 години.
http://www.marksandspencer.com/Cotton-Round-Butterfly-Print-Fril … amp;mnSBrand=core - блузка, която купих специално заради цветовете, имаме клин в оранжево и се съчетават идеално, отново много хубаво трикко и моделче, размер 3-4 години.
http://www.marksandspencer.com/Disney-Princess-Shimmering-Puzzle … amp;mnSBrand=core - ето този пъзел е страхотен, кръгъл, с голями, релефни елемнти, истински брокат по роклите на принцесите, който не пада, страхотен е /излезе около 3,5 лв. с кодовете и намаленията/, добре че пристигна вчера, днес ще бъде един от подаръците за именният ден на Никол  Heart Eyes

От всичко съм супер доволна, както всеки път между другото, до сега разочарование нямам, чакам с нетърпение Коледните намаления  newsm03
Виж целия пост
# 40
ninnann ,страхотни нещица си накупила Heart Eyes със здраве да си ги носите.и аз харесах анорака на точките..но не успях да пусна поръчка,та кога казваш почват коледните намаления Wink Rolling Eyes
Честита ти именничка !Да й е свято името и да го носи с усмивка,да е много здрава и щастлива!
Виж целия пост
# 41
Момичета, някоя от вас да има преки впечатления от тези мъжки термо фланелки
http://www.marksandspencer.com/cart?ie=UTF8&intid=gnav_my-ba … rd_s=global-top-6

Ще съм благодарна за отзиви. Hug
Виж целия пост
# 42
ninnann ,страхотни нещица си накупила Heart Eyes със здраве да си ги носите.и аз харесах анорака на точките..но не успях да пусна поръчка,та кога казваш почват коледните намаления Wink Rolling Eyes
Честита ти именничка !Да й е свято името и да го носи с усмивка,да е много здрава и щастлива!

dkavr, благодаря  Heart Eyes
Миналата година започнаха официално в 00.00 ч. на 25.12., но още през деня на 24.12. доста неща бяха намалени ... това по спомени  Peace
Анорачето е страхотно, пусни го, няма да съжаляваш  Peace
Виж целия пост
# 43
ninnann , и аз благодаря за инфото. Hug просто да знам кога да си заредя картата,да не профукам парите по-рано ,както стана с предното малко намаление.обаче тогава забелязах че почти няма чорапогащници за момчета Thinking и не зная защо така
Виж целия пост
# 44
Нинче, Ники ще обере точките с новите дрехи!
Със здраве да си ги носи!
И Честит Ви празник и на тримата! Любов, щастие и много поводи за радост!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия